Clarity Innovations
18 otwartych stanowisk25% zdalnieStany Zjednoczone
Lotnictwo, kosmonautyka i obronnośćFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 72% z 18 stanowisk
Programowanie (ogólne)40%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura15%
Data i Machine Learning10%
Bezpieczeństwo IT10%
Produkt i design10%
Sprzedaż5%
Zarząd i kadra kierownicza5%
Inne5%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (18)
20oferty, ostatnie 30 dni
11nowe, ostatnie 7 dni
18odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
5opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
48otwarte na stronie, w dowolnym wieku
39mediana wieku, dni
75%IT (15)
0%w Europie (0)
25%zdalnie
95%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 48 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 731 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy15 · 75%
Zdalnie5 · 25%
Poziom doświadczenia
Staff10 · 50%
Senior8 · 40%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 5%
Obszar
Programowanie (ogólne)8 · 40%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura3 · 15%
Data i Machine Learning2 · 10%
Produkt i design2 · 10%
Bezpieczeństwo IT2 · 10%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 5%
Sprzedaż1 · 5%
Kraje
Stany Zjednoczone13
Miasta
Herndon3
Fort Walton Beach2
Columbia1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Senior Data ScientistUSD 111,7K–189,9K / rokSeniorData i Machine LearningC++JavaPython Oryginał: Principal Reverse Engineering/Vulnerability Research Engineer USD 145,9K–248K / rokStaffProgramowanie (ogólne) Oryginał: Senior Platform Engineer USD 93,6K–159,1K / rokSeniorDevOps / SRE / Platforma / ChmuraBash Oryginał: Senior Platform Engineer USD 93,6K–159,1K / rokSeniorDevOps / SRE / Platforma / ChmuraBash Oryginał: Principal Product OwnerUSD 111,7K–189,9K / rokZdalnieStaffProdukt i design Oryginał: Senior Principal, Network Engineering Architect USD 133K–390K / rokStaffProgramowanie (ogólne) Oryginał: Sr. Principal UX EngineerUSD 93K–255K / rokZdalnieStaffProgramowanie (ogólne)TypeScript Oryginał: Senior Principal Platform EngineerUSD 133,5K–227K / rokStaffDevOps / SRE / Platforma / Chmura Oryginał: Data ManagerUSD 78,3K–133,1K / rokZarząd i kadra kierownicza Oryginał: Senior Principal Software Engineer USD 145,9K–248K / rokZdalnieStaffProgramowanie (ogólne)GolangPython Oryginał: Platform Site Lead - Forward Deployed EngineerUSD 145,9K–248K / rokSeniorProgramowanie (ogólne)GolangPython Oryginał: Chief Product Manager USD 174,2K–296,1K / rokZdalnieKadra zarządzająca (C-level)Produkt i design Oryginał: Principal Solutions ArchitectureUSD 122,1K–207,6K / rokStaff Oryginał: Business Development Executive - USAF/USSFSeniorSprzedaż
Oryginał: Senior Security Engineer USD 85,6K–145,5K / rokZdalnieSeniorBezpieczeństwo IT Oryginał: Principal Technical Program ManagerUSD 111,7K–189,9K / rokStaffProgramowanie (ogólne) Oryginał: Sr. Principal Reverse Engineering/Vulnerability Research Engineer USD 174,2K–296,1K / rokStaffProgramowanie (ogólne) Oryginał: Senior Reverse Engineering/Vulnerability Research Engineer USD 122,1K–207,6K / rokSeniorProgramowanie (ogólne) Oryginał: Senior Data ScientistUSD 76K–187K / rokSeniorData i Machine LearningC++JavaPython Oryginał: Senior Manager, CybersecurityUSD 100K–278K / rokStaffBezpieczeństwo IT Aktualność danych
Zapisane zapytania: 332, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 10:11 UTC, treść: 547927 bajtów.