Ren
4 otwarte stanowiska75% zdalnieStany Zjednoczone
Branża nieznanaFirma spoza branży techUdział IT 0% z 4 stanowisk
Marketing i komunikacja50%
Finanse i prawo25%
Strategia, doradztwo i analiza25%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (4)
4oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
4odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
4otwarte na stronie, w dowolnym wieku
16mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
75%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 4 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 16 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie3 · 75%
Nie podano trybu pracy1 · 25%
Poziom doświadczenia
Staff2 · 50%
Junior1 · 25%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 25%
Obszar
Marketing i komunikacja2 · 50%
Finanse i prawo1 · 25%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 25%
Kraje
Stany Zjednoczone1
Miasta
Jersey City1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Associate II Fund AdministrationJuniorFinanse i prawo
Oryginał: Senior Manager, Integrated Marketing StrategyZdalnieStaffMarketing i komunikacja Oryginał: Head of Advisor Channel ActivationZdalnieStaffStrategia, doradztwo i analiza Oryginał: VP, Marketing & CommsZdalnieKadra zarządzająca (C-level)Marketing i komunikacja Aktualność danych
Zapisane zapytania: 21, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 11:17 UTC, treść: 73095 bajtów.