New Engen, Inc.
8 otwartych stanowisk50% zdalnieStany Zjednoczone
Media, rozrywka i reklamaFirma spoza branży techUdział IT 0% z 8 stanowisk
Marketing i komunikacja50%
Kreacja, media i copywriting38%
Strategia, doradztwo i analiza12%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (8)
8oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
8odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-16)
18otwarte na stronie, w dowolnym wieku
37mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
50%zdalnie
88%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 18 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 171 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Hybrydowo4 · 50%
Zdalnie4 · 50%
Poziom doświadczenia
Senior4 · 50%
Staff3 · 38%
Junior1 · 12%
Obszar
Marketing i komunikacja4 · 50%
Kreacja, media i copywriting3 · 38%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 12%
Kraje
Stany Zjednoczone4
Miasta
Seattle2
New York City1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Manager, Programmatic Marketing- USD 85K–95K / rok
- Hybrydowo
- Staff
- Marketing i komunikacja
Oryginał: Senior Copywriter - Donut Studios - USD 65K–70K / rok
- Zdalnie
- Senior
- Kreacja, media i copywriting
Oryginał: Lead Creative Strategist - Donut Studios - USD 80K–90K / rok
- Zdalnie
- Senior
- Kreacja, media i copywriting
Oryginał: Senior Creative Strategist - Donut Studios- USD 70K–80K / rok
- Zdalnie
- Senior
- Kreacja, media i copywriting
Oryginał: Senior Account Strategist - Donut Studios- USD 70K–80K / rok
- Zdalnie
- Senior
- Strategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Manager, Affiliate- USD 80K–95K / rok
- Hybrydowo
- Staff
- Marketing i komunikacja
Oryginał: Manager, Paid Search- USD 90K–100K / rok
- Hybrydowo
- Staff
- Marketing i komunikacja
Oryginał: Associate, Affiliate Marketing (Temp-to-Perm)- Hybrydowo
- Junior
- Marketing i komunikacja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 25, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-26 11:18 UTC, treść: 198131 bajtów.