RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 1 min temu
Polski
Zaloguj się
Denne siden finnes på Norsk.Bytt×

← wstecz

Nuitée

9 otwartych stanowisk56% zdalnieTajlandiaMaroko

Turystyka i hotelarstwoFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 44% z 9 stanowisk

Produkt i design33%
Programowanie (ogólne)22%
Backend11%
Data i Machine Learning11%
Marketing i komunikacja11%
Operacje i administracja11%
9oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-06)
30otwarte na stronie, w dowolnym wieku
44mediana wieku, dni
44%IT (4)
78%w Europie (7)
56%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 30 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 234 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
033
043
050
062
074
081
098
109

Tryb pracy

Zdalnie5 · 56%
Nie podano trybu pracy4 · 44%

Poziom doświadczenia

Senior5 · 56%
Staff2 · 22%
Mid1 · 11%

Obszar

Produkt i design3 · 33%
Programowanie (ogólne)2 · 22%
Data i Machine Learning1 · 11%
Operacje i administracja1 · 11%
Marketing i komunikacja1 · 11%
Backend1 · 11%

Kraje

Tajlandia1
Maroko1

Miasta

Bangkok1
Phuket1
Casablanca1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Staff Data Analyst
Nuitée·Turystyka i hotelarstwo·Europeoryginał ↗
StaffData i Machine Learning
Oryginał: Senior Product Manager, Payments & Finance
Nuitée·Turystyka i hotelarstwo·Europe (remote)oryginał ↗
ZdalnieSeniorProdukt i design
Oryginał: Sourcing Manager - Thailand
Nuitée·Turystyka i hotelarstwo·Bangkok or Phuket, Thailand (Remote)oryginał ↗
ZdalnieOperacje i administracja
Oryginał: Marketing Director, PR & Events
Nuitée·Turystyka i hotelarstwo·Remote Europeoryginał ↗
ZdalnieStaffMarketing i komunikacja
Oryginał: Senior Product Manager, Mapping & Content
Nuitée·Turystyka i hotelarstwo·Europe (remote)oryginał ↗
ZdalnieSeniorProdukt i design
Oryginał: Senior Backend Engineer (Node.js)
Nuitée·Turystyka i hotelarstwo·Europeoryginał ↗
SeniorBackendJavaScriptJavaPython
Oryginał: Mid-level Software Engineer (Java)
Nuitée·Turystyka i hotelarstwo·Casablanca, Moroccooryginał ↗
MidProgramowanie (ogólne)Java
Oryginał: Senior Product Engineer, R&D
Nuitée·Turystyka i hotelarstwo·Europeoryginał ↗
SeniorProgramowanie (ogólne)C#C++Golang
Oryginał: Senior Product Manager, Pricing & Revenue
Nuitée·Turystyka i hotelarstwo·Europe (remote)oryginał ↗
ZdalnieSeniorProdukt i design

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 98, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:16 UTC, treść: 320150 bajtów.