Nuitée
9 otwartych stanowisk56% zdalnieTajlandiaMaroko
Turystyka i hotelarstwoFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 44% z 9 stanowisk
Produkt i design33%
Programowanie (ogólne)22%
Backend11%
Data i Machine Learning11%
Marketing i komunikacja11%
Operacje i administracja11%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (9)
9oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-06)
30otwarte na stronie, w dowolnym wieku
44mediana wieku, dni
44%IT (4)
78%w Europie (7)
56%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 30 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 234 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie5 · 56%
Nie podano trybu pracy4 · 44%
Poziom doświadczenia
Senior5 · 56%
Staff2 · 22%
Mid1 · 11%
Obszar
Produkt i design3 · 33%
Programowanie (ogólne)2 · 22%
Data i Machine Learning1 · 11%
Operacje i administracja1 · 11%
Marketing i komunikacja1 · 11%
Backend1 · 11%
Kraje
Tajlandia1
Maroko1
Miasta
Bangkok1
Phuket1
Casablanca1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Senior Product Manager, Payments & Finance
ZdalnieSeniorProdukt i design
Oryginał: Sourcing Manager - Thailand
ZdalnieOperacje i administracja
Dyrektor/ka Marketingu, PR i Eventy
11 dni temuOryginał: Marketing Director, PR & Events
ZdalnieStaffMarketing i komunikacja
Senior Product Manager, Mapowanie i Treści
17 dni temuOryginał: Senior Product Manager, Mapping & Content
ZdalnieSeniorProdukt i design
Senior Backend Engineer (Node.js)
17 dni temuOryginał: Senior Backend Engineer (Node.js)
SeniorBackendJavaScriptJavaPython
Mid-level Software Engineer (Java)
18 dni temuOryginał: Mid-level Software Engineer (Java)
MidProgramowanie (ogólne)Java
Senior Inżynier/ka Produktu, R&D
18 dni temuOryginał: Senior Product Engineer, R&D
SeniorProgramowanie (ogólne)C#C++Golang
Senior Product Manager, Ceny i Przychody
22 dni temuOryginał: Senior Product Manager, Pricing & Revenue
ZdalnieSeniorProdukt i design
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 98, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:16 UTC, treść: 320150 bajtów.