tpg
7 otwartych stanowiskHiszpania
Lotnictwo, kosmonautyka i obronnośćFirma spoza branży techUdział IT 0% z 7 stanowisk
HR / kadry / rekrutacja43%
Zarząd i kadra kierownicza29%
Marketing i komunikacja14%
Operacje i administracja14%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (7)
7oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
33otwarte na stronie, w dowolnym wieku
65mediana wieku, dni
0%IT (0)
14%w Europie (1)
0%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 33 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 789 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy7 · 100%
Poziom doświadczenia
Mid4 · 57%
Kadra zarządzająca (C-level)3 · 43%
Obszar
HR / kadry / rekrutacja3 · 43%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 29%
Marketing i komunikacja1 · 14%
Operacje i administracja1 · 14%
Kraje
Hiszpania1
Miasta
Barcelona1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: HR Business Manager (m/w/d)- Mid
- HR / kadry / rekrutacja
- DE
Oryginał: Payroll Manager (m/w/d)- Mid
- HR / kadry / rekrutacja
- DE
Oryginał: Geschäftsführer (m/w/d) Gesamtverantwortung für Unternehmensführung & E-Commerce- Kadra zarządzająca (C-level)
- Marketing i komunikacja
- DE
Oryginał: Geschäftsführer (m/w/d) Fahrrad- & E-Bike-Branche- Kadra zarządzająca (C-level)
- Zarząd i kadra kierownicza
- DE
Oryginał: Kaufmännische Büroassistenz (m/w/d) – Teilzeit (20 Std./Woche)- Mid
- Operacje i administracja
- wymagany: niemiecki
- DE
Oryginał: Geschäftsführer (m/w/d) – GINDUMAC GmbH- Kadra zarządzająca (C-level)
- Zarząd i kadra kierownicza
- wymagany: niemiecki
- DE
Oryginał: Teamleiter Payroll (m/w/d)- Mid
- HR / kadry / rekrutacja
- DE
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 25, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-26 05:05 UTC, treść: 217691 bajtów.