Celsius
21 otwartych stanowisk62% zdalnieStany Zjednoczone
Żywność, napoje i dobra konsumpcyjneFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 14% z 21 stanowisk
Sprzedaż35%
Marketing i komunikacja18%
Finanse i prawo10%
Wsparcie IT i administracja5%
HR / kadry / rekrutacja2%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura2%
Operacje i administracja2%
Inne18%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (21)
40oferty, ostatnie 30 dni
13nowe, ostatnie 7 dni
21odrębne stanowiska (po 1.9 ogłoszeń)
6opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-20)
60otwarte na stronie, w dowolnym wieku
22mediana wieku, dni
8%IT (3)
0%w Europie (0)
62%zdalnie
60%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 60 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 235 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie25 · 62%
Nie podano trybu pracy14 · 35%
Stacjonarnie1 · 2%
Poziom doświadczenia
Mid11 · 28%
Junior10 · 25%
Senior2 · 5%
Staff1 · 2%
Obszar
Sprzedaż14 · 35%
Marketing i komunikacja7 · 18%
Finanse i prawo4 · 10%
Wsparcie IT i administracja2 · 5%
HR / kadry / rekrutacja1 · 2%
Produkt i design1 · 2%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 2%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura1 · 2%
Kraje
Stany Zjednoczone40
Miasta
Boca Raton12
Louisville4
Auburn2
Washington2
Los Angeles2
Olathe1
Erlanger1
Knoxville1
Oferty z ostatnich 30 dni
Przedstawiciel/ka ds. Realizacji w Terenie
1 dzień temuOryginał: Field Execution Representative
USD 25 / godz.ZdalnieJunior
Przedstawiciel/ka ds. Realizacji w Terenie
1 dzień temuOryginał: Field Execution Representative
USD 25 / godz.ZdalnieJunior
Przedstawiciel/ka ds. Realizacji w Terenie
1 dzień temuOryginał: Field Execution Representative
USD 25 / godz.ZdalnieJunior
Przedstawiciel/ka ds. Realizacji w Terenie
1 dzień temuOryginał: Field Execution Representative
USD 25 / godz.ZdalnieJunior
Oryginał: AR Analyst - Collections & Cash Application
Finanse i prawo
Oryginał: Territory Sales Manager
USD 60K–65K / rokZdalnieSprzedaż
Oryginał: Field Marketing Manager (Alani Nu)
USD 60K–70K / rokMarketing i komunikacja
Oryginał: Influencer Coordinator - Alani Nu
JuniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Territory Sales Manager
USD 60K–65K / rokZdalnieSprzedaż
Oryginał: Territory Sales Manager
ZdalnieMidSprzedaż
Oryginał: Sr. Human Resources Business Partner (HRBP)
SeniorHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Student Marketing Ambassador - Spring 2027
USD 20 / godz.ZdalnieJuniorMarketing i komunikacja
Sr. Projektant/ka Graficzny/a (Celsius)
8 dni temuOryginał: Sr. Graphic Designer (Celsius)
SeniorProdukt i design
Oryginał: Field Execution Representative
USD 25 / godz.ZdalnieJunior
Oryginał: Territory Sales Manager
USD 60K–65K / rokZdalnieSprzedaż
Analityk/czka Kluczowych Klientów Krajowych
10 dni temuOryginał: National Account Analyst
Zdalnietylko USAMidStrategia, doradztwo i analiza
Architekt/ka Rozwiązań Integracyjnych
10 dni temuOryginał: Integrations Solutions Architect
MidDevOps / SRE / Platforma / ChmuraJavaScriptPythonSQL
Administrator/ka Enterprise AI
10 dni temuOryginał: Enterprise AI Administrator
MidOperacje i administracja
Associate IT Project Manager - Finanse
10 dni temuOryginał: Associate IT Project Manager - Finance
JuniorWsparcie IT i administracja
Kierownik/czka ds. Sprzedaży Terytorialnej
11 dni temuOryginał: Territory Sales Manager
USD 60K–65K / rokZdalnieSprzedaż
Kierownik/czka Field Marketing
11 dni temuOryginał: Field Marketing Manager
USD 60K–70K / rokZdalnieMarketing i komunikacja
Kierownik/czka ds. Sprzedaży Terytorialnej
12 dni temuOryginał: Territory Sales Manager
ZdalnieMidSprzedaż
Technik/czka IT Help Desk
12 dni temuOryginał: IT Help Desk Technician
StacjonarnieMidWsparcie IT i administracjaPython
Przedstawiciel/ka ds. Realizacji w Terenie
15 dni temuOryginał: Field Execution Representative
USD 25 / godz.ZdalnieJunior
Kierownik/czka ds. Sprzedaży Terytorialnej
17 dni temuOryginał: Territory Sales Manager
USD 60K–65K / rokSprzedaż
Oryginał: Field Marketing Manager - Rockstar Energy
USD 60K–75K / rokZdalnieMidMarketing i komunikacja
Kierownik/czka ds. Sprzedaży Terytorialnej
19 dni temuOryginał: Territory Sales Manager
USD 60K–65K / rokZdalnieSprzedaż
Kierownik/czka ds. Sprzedaży Terytorialnej
22 dni temuOryginał: Territory Sales Manager
USD 60K–65K / rokZdalnieSprzedaż
Kierownik/czka ds. Sprzedaży Terytorialnej
22 dni temuOryginał: Territory Sales Manager
USD 60K–65K / rokZdalnieSprzedaż
Kierownik/czka ds. Sprzedaży Terytorialnej
22 dni temuOryginał: Territory Sales Manager
USD 60K–65K / rokZdalnieSprzedaż
Kierownik/czka ds. Sprzedaży Terytorialnej
22 dni temuOryginał: Territory Sales Manager
USD 60K–65K / rokZdalnieSprzedaż
Kierownik/czka ds. Sprzedaży Terytorialnej
23 dni temuOryginał: Territory Sales Manager
USD 60K–65K / rokZdalnieSprzedaż
Kierownik/czka ds. Sprzedaży Terytorialnej
23 dni temuOryginał: Territory Sales Manager
USD 60K–65K / rokZdalnieSprzedaż
Ambasador/ka Field Marketingu - Celsius
23 dni temuOryginał: Field Marketing Ambassador - Celsius
USD 25 / godz.ZdalnieMarketing i komunikacja
Przedstawiciel/ka ds. Realizacji w Terenie
26 dni temuOryginał: Field Execution Representative
USD 25 / godz.ZdalnieJunior
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 260, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (unchanged) o 2026-10-24 22:28 UTC, treść: 561815 bajtów.