Centorrino Technologies
13 otwartych stanowisk14% zdalnieAustralia
Oprogramowanie dla firm (SaaS)Software house / agencja / doradztwo ITUdział IT 54% z 13 stanowisk
Wsparcie IT i administracja29%
Zarządzanie projektami i programami21%
Strategia, doradztwo i analiza14%
Bezpieczeństwo IT7%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura7%
Finanse i prawo7%
Programowanie (ogólne)7%
Zarząd i kadra kierownicza7%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (13)
14oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
13odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-07)
25otwarte na stronie, w dowolnym wieku
17mediana wieku, dni
50%IT (7)
0%w Europie (0)
14%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 25 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 227 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Hybrydowo7 · 50%
Nie podano trybu pracy5 · 36%
Zdalnie2 · 14%
Poziom doświadczenia
Mid5 · 36%
Junior1 · 7%
Staff1 · 7%
Senior1 · 7%
Obszar
Wsparcie IT i administracja4 · 29%
Zarządzanie projektami i programami3 · 21%
Strategia, doradztwo i analiza2 · 14%
Finanse i prawo1 · 7%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 7%
Programowanie (ogólne)1 · 7%
Bezpieczeństwo IT1 · 7%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura1 · 7%
Kraje
Australia14
Miasta
Melbourne5
Canberra4
Sydney4
Darwin2
Brisbane1
Oferty z ostatnich 30 dni
Specjalista/ka ds. Wsparcia Desktop (Edukacja)
1 dzień temuOryginał: Desktop Support Officer (Education)
Wsparcie IT i administracja
Analityk/czka Service Desk - NV1
3 dni temuOryginał: Service Desk Analyst - NV1
HybrydowoWsparcie IT i administracja
Oryginał: Benefits & Risk Management Specialist
HybrydowoFinanse i prawo
Oryginał: Desktop Support Officer - Part Time
JuniorWsparcie IT i administracja
Head of Service Management
4 dni temuOryginał: Head of Service Management
ZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Kierownik/czka ds. Realizacji Usług
8 dni temuOryginał: Service Delivery Manager
HybrydowoMidZarządzanie projektami i programami
Service Desk Engineer - Przejścia
9 dni temuOryginał: Service Desk Engineer - Transitions
HybrydowoMidProgramowanie (ogólne)
Kierownik/czka ds. Realizacji Usług
9 dni temuOryginał: Service Delivery Manager
HybrydowoMidZarządzanie projektami i programami
Koordynator/ka Wsparcia Doradztwa
11 dni temuOryginał: Consulting Support Coordinator
HybrydowoMidStrategia, doradztwo i analiza
Wintel Infrastructure Engineer
17 dni temuOryginał: Wintel Infrastructure Engineer
DevOps / SRE / Platforma / Chmura
Analityk/czka Testów Systemowych
17 dni temuOryginał: System Test Analyst
Strategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Service Desk Administrator - Audio Visual
HybrydowoWsparcie IT i administracja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 69, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (unchanged) o 2026-10-24 19:21 UTC, treść: 188841 bajtów.