RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 12 min temu
Polski

← wstecz

Centorrino Technologies

13 otwartych stanowisk14% zdalnieAustralia

Oprogramowanie dla firm (SaaS)Software house / agencja / doradztwo ITUdział IT 54% z 13 stanowisk

Wsparcie IT i administracja29%
Zarządzanie projektami i programami21%
Strategia, doradztwo i analiza14%
Bezpieczeństwo IT7%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura7%
Finanse i prawo7%
Programowanie (ogólne)7%
Zarząd i kadra kierownicza7%
14oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
13odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-07)
25otwarte na stronie, w dowolnym wieku
17mediana wieku, dni
50%IT (7)
0%w Europie (0)
14%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 25 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 227 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
031
040
050
060
070
081
099
1014

Tryb pracy

Hybrydowo7 · 50%
Nie podano trybu pracy5 · 36%
Zdalnie2 · 14%

Poziom doświadczenia

Mid5 · 36%
Junior1 · 7%
Staff1 · 7%
Senior1 · 7%

Obszar

Wsparcie IT i administracja4 · 29%
Zarządzanie projektami i programami3 · 21%
Strategia, doradztwo i analiza2 · 14%
Finanse i prawo1 · 7%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 7%
Programowanie (ogólne)1 · 7%
Bezpieczeństwo IT1 · 7%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura1 · 7%

Kraje

Australia14

Miasta

Melbourne5
Canberra4
Sydney4
Darwin2
Brisbane1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Desktop Support Officer (Education)
Centorrino Technologies·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Howard Springs, Northern Territory, Australiaoryginał ↗
Wsparcie IT i administracja
Oryginał: Service Desk Analyst - NV1
Centorrino Technologies·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Canberra, Australian Capital Territory, Australiaoryginał ↗
HybrydowoWsparcie IT i administracja
Oryginał: Benefits & Risk Management Specialist
Centorrino Technologies·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Canberra, Australian Capital Territory, Australia | Sydney, New South Wales, Australia | Melbourne, Victoria, Australiaoryginał ↗
HybrydowoFinanse i prawo
Oryginał: Desktop Support Officer - Part Time
Centorrino Technologies·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Melbourne, Victoria, Australiaoryginał ↗
JuniorWsparcie IT i administracja
Oryginał: Head of Service Management
Centorrino Technologies·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Australiaoryginał ↗
ZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Service Delivery Manager
Centorrino Technologies·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Brisbane, Queensland, Australia | Sydney, New South Wales, Australiaoryginał ↗
HybrydowoMidZarządzanie projektami i programami
Oryginał: Service Desk Engineer - Transitions
Centorrino Technologies·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Coburg, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australiaoryginał ↗
HybrydowoMidProgramowanie (ogólne)
Oryginał: Service Delivery Manager
Centorrino Technologies·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Canberra, Australian Capital Territory, Australiaoryginał ↗
HybrydowoMidZarządzanie projektami i programami
Oryginał: Cyber Security Engineer
Centorrino Technologies·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Australiaoryginał ↗
ZdalnieMidBezpieczeństwo ITBash
Oryginał: Consulting Support Coordinator
Centorrino Technologies·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Melbourne, Victoria, Australiaoryginał ↗
HybrydowoMidStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Wintel Infrastructure Engineer
Centorrino Technologies·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Melbourne, Victoria, Australia | Canberra, Australian Capital Territory, Australiaoryginał ↗
DevOps / SRE / Platforma / Chmura
Oryginał: System Test Analyst
Centorrino Technologies·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Darwin, Northern Territory, Australiaoryginał ↗
Strategia, doradztwo i analiza

Project Manager

17 dni temu
Oryginał: Project Manager
Centorrino Technologies·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Darwin, Northern Territory, Australiaoryginał ↗
SeniorZarządzanie projektami i programami
Oryginał: Service Desk Administrator - Audio Visual
Centorrino Technologies·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Melbourne, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australiaoryginał ↗
HybrydowoWsparcie IT i administracja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 69, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (unchanged) o 2026-10-24 19:21 UTC, treść: 188841 bajtów.