CloudFactory
6 otwartych stanowisk50% zdalnieStany ZjednoczoneNepalKostaryka
AI i daneFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 0% z 6 stanowisk
Marketing i komunikacja25%
Strategia, doradztwo i analiza25%
Operacje i administracja12%
Finanse i prawo12%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja12%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika12%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (6)
8oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1.3 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-07)
30otwarte na stronie, w dowolnym wieku
80mediana wieku, dni
0%IT (0)
25%w Europie (2)
50%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 30 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 263 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy4 · 50%
Zdalnie4 · 50%
Poziom doświadczenia
Mid2 · 25%
Staff2 · 25%
Senior1 · 12%
Junior1 · 12%
Obszar
Marketing i komunikacja2 · 25%
Strategia, doradztwo i analiza2 · 25%
Operacje i administracja1 · 12%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja1 · 12%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika1 · 12%
Finanse i prawo1 · 12%
Kraje
Stany Zjednoczone3
Nepal1
Kostaryka1
Norwegia1
Wielka Brytania1
Singapur1
Miasta
Austin1
Kathmandu1
Los Angeles1
Oslo1
Reading1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Regional Field Operations Lead
SeniorOperacje i administracjawymagany: hiszpański
Analityk/czka Budowlany/a
17 dni temuOryginał: Construction Analyst
JuniorRzemiosło, budownictwo i produkcja
Oryginał: AI Marketing Operations Manager
ZdalnieMidMarketing i komunikacja
Oryginał: AI Marketing Operations Manager
ZdalnieMidMarketing i komunikacja
Oryginał: Construction Reality Capture Technician (Oslo, Norway)
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technikawymagany: norweski
Oryginał: Client Principal - AI Consulting (Energy, Oil & Gas)
StaffStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Malay / Tamil Voice Talent - Speech Data Collection Project
ZdalnieFinanse i prawo
Oryginał: Client Principal - AI Consulting (Energy, Oil & Gas)
ZdalnieStaffStrategia, doradztwo i analiza
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 39, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (unchanged) o 2026-10-23 22:41 UTC, treść: 378306 bajtów.