RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 4 min temu
Polski
Zaloguj się

← wstecz

CloudFactory

6 otwartych stanowisk50% zdalnieStany ZjednoczoneNepalKostaryka

AI i daneFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 0% z 6 stanowisk

Marketing i komunikacja25%
Strategia, doradztwo i analiza25%
Operacje i administracja12%
Finanse i prawo12%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja12%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika12%
8oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1.3 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-07)
30otwarte na stronie, w dowolnym wieku
80mediana wieku, dni
0%IT (0)
25%w Europie (2)
50%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 30 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 263 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
023
032
043
050
062
074
083
097
106

Tryb pracy

Nie podano trybu pracy4 · 50%
Zdalnie4 · 50%

Poziom doświadczenia

Mid2 · 25%
Staff2 · 25%
Senior1 · 12%
Junior1 · 12%

Obszar

Marketing i komunikacja2 · 25%
Strategia, doradztwo i analiza2 · 25%
Operacje i administracja1 · 12%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja1 · 12%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika1 · 12%
Finanse i prawo1 · 12%

Kraje

Stany Zjednoczone3
Nepal1
Kostaryka1
Norwegia1
Wielka Brytania1
Singapur1

Miasta

Austin1
Kathmandu1
Los Angeles1
Oslo1
Reading1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Regional Field Operations Lead
CloudFactory·AI i dane·Austin, Texas, United Statesoryginał ↗
SeniorOperacje i administracjawymagany: hiszpański
Oryginał: Construction Analyst
CloudFactory·AI i dane·Kathmandu, Bagmati Province, Nepaloryginał ↗
JuniorRzemiosło, budownictwo i produkcja
Oryginał: AI Marketing Operations Manager
CloudFactory·AI i dane·Costa Ricaoryginał ↗
ZdalnieMidMarketing i komunikacja
Oryginał: AI Marketing Operations Manager
CloudFactory·AI i dane·Los Angeles, California, United Statesoryginał ↗
ZdalnieMidMarketing i komunikacja
Oryginał: Construction Reality Capture Technician (Oslo, Norway)
CloudFactory·AI i dane·Oslo, Oslo, Norwayoryginał ↗
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technikawymagany: norweski
Oryginał: Client Principal - AI Consulting (Energy, Oil & Gas)
CloudFactory·AI i dane·Reading, England, United Kingdomoryginał ↗
StaffStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Malay / Tamil Voice Talent - Speech Data Collection Project
CloudFactory·AI i dane·Singaporeoryginał ↗
ZdalnieFinanse i prawo
Oryginał: Client Principal - AI Consulting (Energy, Oil & Gas)
CloudFactory·AI i dane·United Statesoryginał ↗
ZdalnieStaffStrategia, doradztwo i analiza

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 39, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (unchanged) o 2026-10-23 22:41 UTC, treść: 378306 bajtów.