RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmy
Polski

← wstecz

Crystalia Glass

14 otwartych stanowisk89% zdalnieGruzjaPolskaKazachstan

Nieruchomości, budownictwo i proptechFirma spoza branży techUdział IT 0% z 14 stanowisk

Sprzedaż37%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika26%
Operacje i administracja16%
HR / kadry / rekrutacja10%
Finanse i prawo10%
19oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
14odrębne stanowiska (po 1.4 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-16)
26otwarte na stronie, w dowolnym wieku
23mediana wieku, dni
0%IT (0)
84%w Europie (16)
89%zdalnie
5%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 26 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 317 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
121
010
020
030
040
050
060
070
081
099
1015

Tryb pracy

Zdalnie17 · 89%
Nie podano trybu pracy1 · 5%
Stacjonarnie1 · 5%

Poziom doświadczenia

Senior8 · 42%
Mid5 · 26%
Kadra zarządzająca (C-level)2 · 11%
Junior2 · 11%
Staff1 · 5%

Obszar

Sprzedaż7 · 37%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika5 · 26%
Operacje i administracja3 · 16%
Finanse i prawo2 · 11%
HR / kadry / rekrutacja2 · 11%

Kraje

Gruzja7
Polska6
Kazachstan5
Hiszpania5
Serbia5
Brazylia4
Meksyk4
Armenia4

Miasta

Charlotte2
Dallas2
New York City2
Pompano Beach1
Ljubljana1
Warsaw1
Charleston1
Miami1

Oferty z ostatnich 30 dni

Asystent/ka Biznesowy/a CEO

Oryginał: Business Assistant to CEO
Nieruchomości, budownictwo i proptechArgentina | Brazil | Mexico | Lithuania | Latvia | Turkey
ZdalnieKadra zarządzająca (C-level)Operacje i administracja
3 dni temuoryginał ↗

Staff Księgowy/a (AP i Bankowość)

Oryginał: Staff Accountant (AP & Banking)
Nieruchomości, budownictwo i proptechUkraine | Kazakhstan | Uzbekistan | Georgia | Armenia | Poland
ZdalnieMidFinanse i prawo
4 dni temuoryginał ↗

Specjalista/ka ds. Operacji HR

Oryginał: HR Operations Specialist
Nieruchomości, budownictwo i proptechArgentina | Brazil | Mexico | Lithuania | Latvia | Turkey
ZdalnieMidHR / kadry / rekrutacja
4 dni temuoryginał ↗

Specjalista/ka ds. Operacji HR

Oryginał: HR Operations Specialist
Nieruchomości, budownictwo i proptechSerbia | Azerbaijan | Moldova | Cyprus | Spain
ZdalnieMidHR / kadry / rekrutacja
5 dni temuoryginał ↗

Kierownik/czka ds. Sprzedaży (US Market)

Oryginał: Sales Manager (US Market)
Nieruchomości, budownictwo i proptechSerbia | Romania | Hungary
ZdalnieSeniorSprzedaż
9 dni temuoryginał ↗

Kierownik/czka ds. Sprzedaży (US Market)

Oryginał: Sales Manager (US Market)
Nieruchomości, budownictwo i proptechEstonia | Ljubljana, Ljubljana, Slovenia | Moldova | Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Lithuania | Latvia
ZdalnieSeniorSprzedaż
9 dni temuoryginał ↗

Kierownik/czka ds. Sprzedaży (US Market)

Oryginał: Sales Manager (US Market)
Nieruchomości, budownictwo i proptechDominican Republic | Costa Rica | Albania | Bulgaria | Croatia | Czechia
ZdalnieSeniorSprzedaż
9 dni temuoryginał ↗

Head of Sales

Oryginał: Head of Sales
Nieruchomości, budownictwo i proptechNew York, New York, United States | Charleston, South Carolina, United States | Charlotte, North Carolina, United States | Dallas, Texas, United States | Miami, Florida, United States
StacjonarnieStaffSprzedaż
10 dni temuoryginał ↗

Przedstawiciel/ka Handlowy/a (US Market)

Oryginał: Sales Representative (US Market)
Nieruchomości, budownictwo i proptechSpain | Portugal | Brazil | Costa Rica | Mexico | Georgia
ZdalnieMidSprzedaż
11 dni temuoryginał ↗

Inżynier/ka ds. Dostaw - Budownictwo i Materiały

Oryginał: Supply Engineer - Construction & Materials
Nieruchomości, budownictwo i proptechSerbia | Ukraine | Astana, Astana, Kazakhstan | Almaty, Almaty Region, Kazakhstan | Tbilisi, Tbilisi, Georgia | Yerevan, Yerevan, Armenia
ZdalnieJuniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
12 dni temuoryginał ↗

Inżynier/ka Zaopatrzenia - Budownictwo

Oryginał: Supply Engineer - Construction
Nieruchomości, budownictwo i proptechPoland | Moldova | Montenegro | Bulgaria | Kyrgyzstan | Azerbaijan
ZdalnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
13 dni temuoryginał ↗

Senior Specjalista/ka ds. Legal Ops

Oryginał: Senior Legal Ops Specialist
Nieruchomości, budownictwo i proptechSerbia | Spain | Cyprus | Poland | Georgia
ZdalnieSeniorFinanse i prawo
23 dni temuoryginał ↗

Team Lead Inżynierii Zaopatrzenia

Oryginał: Supply Engineering Team Lead
Nieruchomości, budownictwo i proptechNew York, New York, United States | Charlotte, North Carolina, United States | Early Branch, South Carolina, United States | Greenwood, South Carolina, United States | McCormick, South Carolina, United States | Dallas, Texas, United States
ZdalnieSeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
24 dni temuoryginał ↗

Inżynier/ka Konstruktor/ka CAD

Oryginał: Design Engineer CAD
Nieruchomości, budownictwo i proptechUkraine | Kazakhstan | Uzbekistan | Georgia | Armenia
ZdalnieMidInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
25 dni temuoryginał ↗

Team Lead Inżynierów CAD

Oryginał: CAD Engineers Team Lead
Nieruchomości, budownictwo i proptechUkraine | Kazakhstan | Georgia | Armenia | Poland
ZdalnieSeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
25 dni temuoryginał ↗

Asystent/ka Biznesowy/a CEO

Oryginał: Business Assistant to CEO
Nieruchomości, budownictwo i proptechKazakhstan | Georgia | Poland | Serbia | Spain
ZdalnieKadra zarządzająca (C-level)Operacje i administracja
25 dni temuoryginał ↗

Kierownik/czka ds. Sprzedaży (US Market - B2C segment)

Oryginał: Sales Manager (US Market - B2C segment)
Nieruchomości, budownictwo i proptechChile | Peru | Slovakia | Mexico | Brazil | Spain
ZdalnieSeniorSprzedaż
27 dni temuoryginał ↗

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 14, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (unchanged) o 2026-10-25 11:53 UTC, treść: 685511 bajtów.