D2B
67 otwartych stanowisk100% zdalnieFilipinyRepublika Południowej Afryki
Bankowość, ubezpieczenia i finanseFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 4% z 67 stanowisk
Operacje i administracja25%
Finanse i prawo16%
Marketing i komunikacja13%
Sprzedaż10%
Customer Success i obsługa klienta6%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika6%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja4%
Inne7%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (67)
68oferty, ostatnie 30 dni
17nowe, ostatnie 7 dni
67odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
8opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-15)
334otwarte na stronie, w dowolnym wieku
87mediana wieku, dni
4%IT (3)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
44%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 334 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 347 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie68 · 100%
Poziom doświadczenia
Mid44 · 65%
Senior13 · 19%
Staff3 · 4%
Obszar
Operacje i administracja17 · 25%
Finanse i prawo11 · 16%
Marketing i komunikacja9 · 13%
Sprzedaż7 · 10%
Customer Success i obsługa klienta4 · 6%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika4 · 6%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja3 · 4%
Ochrona zdrowia2 · 3%
Kraje
Filipiny55
Republika Południowej Afryki13
Miasta
Manila49
Johannesburg6
Cape Town4
Pretoria3
Durban3
Davao1
Quezon City1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Senior Digital Marketing Manager (Plumbing & Water Treatment)
NZD 2500ZdalnieSeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Customer Services / Scheduling Manager
NZD 2000 / mies.ZdalnieZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Property & Lending Paralegal (AU/NZ Experience)
PHP 80K / mies.ZdalnieMidFinanse i prawo
Oryginał: Virtual Operations Coordinator, Executive Assistant & Social Media Manager
ZdalnieMidMarketing i komunikacja
Oryginał: Senior Finance Manager / Management Accountant (AU client)
PHP 90K–110K / mies.ZdalnieSeniorFinanse i prawo
Oryginał: Inside Sales Representative (Microsoft Solutions) AU - Remote
ZdalnieMidSprzedaż
Oryginał: Senior Credit Analyst (AU Mortgage Experience)
PHP 90K–120K / rokZdalnieSeniorFinanse i prawo
Senior Księgowy/a (Doświadczenie z NZ)
2 dni temuOryginał: Senior Bookkeeper (NZ Experience)
ZdalnieSeniorFinanse i prawo
Oryginał: Interior Architect/Designer (Medical & Commercial Fitouts)
ZdalnieMidOchrona zdrowia
Asystent/ka Dyrektora - SA
3 dni temuOryginał: Director’s Assistant - SA
GBP 900 / mies.ZdalnieStaffOperacje i administracja
Asystent/ka Dyrektora - PH
3 dni temuOryginał: Director’s Assistant - PH
GBP 900 / mies.ZdalnieStaffOperacje i administracja
Oryginał: Conveyancing Paralegal - UK Exp (SA)
GBP 1000 / mies.ZdalnieFinanse i prawo
Oryginał: Conveyancing Paralegal - UK Exp (PH)
GBP 1000 / mies.ZdalnieFinanse i prawo
Oryginał: Video Editor - Healthcare & Social Content
ZdalnieMarketing i komunikacja
Oryginał: Social Media & Digital Marketing Specialist (AU & NZ Experience)
ZdalnieMidMarketing i komunikacja
Oryginał: Full-Stack Digital Marketing Manager
PHP 95K / mies.ZdalnieMidFull-stackPHP
Oryginał: Senior Executive Assistant | AI & Business Operations - Dayshift Remote
ZdalnieSeniorOperacje i administracja
Oryginał: AP - Personal Assistant | Remote South Africa
ZdalnieMidOperacje i administracja
Oryginał: AP - Conveyancing Paralegal (UK Real Estate Experience) | Remote South Africa
ZdalnieMidFinanse i prawo
Oryginał: Supply Chain Specialist (Architectural Products)
NZD 4450 / mies.ZdalnieMidOperacje i administracja
Senior Full-Stack Software Engineer (Platforma SaaS dla Opieki nad Dziećmi) | PHP | Laravel |
9 dni temuOryginał: Senior Full-Stack Software Engineer (Childcare SaaS Platform) | PHP | Laravel |
ZdalnieSeniorBackendPHPJavaScriptSQL
Oryginał: Immigration Assistant (AU Experience) - Remote
ZdalnieMidOperacje i administracja
Oryginał: Executive Assistant/Bookkeeper (Beverage)
USD 1800 / mies.ZdalnieMidOperacje i administracja
Oryginał: Construction Production Designer - Dayshift Remote
ZdalnieMidRzemiosło, budownictwo i produkcja
Oryginał: Construction Designer / Structural Detailer - Dayshift Remote
ZdalnieMidRzemiosło, budownictwo i produkcja
Oryginał: Business Development & Tender Opportunities Specialist
PHP 80K–130K / mies.ZdalnieMidSprzedaż
Oryginał: AP - Mortgage Administrator & Client Support | Remote South Africa
ZdalnieMidCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Mortgage Broker Assistant (AOL)
ZdalnieMidOperacje i administracja
Oryginał: Head of Digital & E-commerce | B2B | International Markets
ZdalnieStaffMarketing i komunikacja
Oryginał: Fire Alarm Design and Estimating Engineer
ZdalnieMidInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Fire Alarm Design and Estimating Engineer
PHP 60K–70K / mies.ZdalnieMidInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: AP - Executive Assistant | Remote South Afria
ZdalnieMidOperacje i administracja
AI Engineer
10 dni temuOryginał: AI Engineer
PHP 120K / mies.ZdalnieMidData i Machine LearningPHPPythonSQL
Oryginał: Senior Parabroker (Australian Mortgage) - 588
PHP 140K–165K / mies.ZdalnieSenior
Oryginał: Credit Analyst (NZ Experience)
ZdalnieMidFinanse i prawo
Oryginał: AP - Appointment Setter - Outbound Sales & Lead Generation | South Africa (Remot
ZdalnieSeniorSprzedaż
Oryginał: Healthcare Administrator (AU Experience Required)
PHP 55K–65K / rokZdalnieOchrona zdrowia
Oryginał: Senior Accountant - SME Business Services & Tax ( AU Dayshift - Remote)
PHP 100K–150K / rokZdalnieSeniorFinanse i prawo
Oryginał: AU/NZ Senior Mortgage Credit Analyst - Dayshift Remote
ZdalnieSeniorFinanse i prawo
Oryginał: Talent Sourcing Specialist - Internal (Remote)
ZdalnieMidOperacje i administracja
Oryginał: Senior Mechanical Design Engineer - SolidWorks Specialist (AU)
ZdalnieSeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Recruitment Manager (US Operations)
PHP 90K–150K / rokZdalnieMidHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Digital Marketing, AI & Operations Coordinator (NZ - Remote) - 6 Months Contract
ZdalnieMidMarketing i komunikacja
Oryginał: Customer Success Manager (Multiplier experience)
PHP 50K–70K / mies.ZdalnieMidCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: AP - Customer Success Manager (Multiplier experience)
PHP 50K–70K / mies.ZdalnieMidCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Accounts & Inventory Assistant (Automotive Parts)
ZdalnieMidOperacje i administracja
Oryginał: 3D Modeller / Mechanical Drafter - Dayshift Remote
ZdalnieMidInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Mortgage Loan Processor (Remote)
ZdalnieMid
Oryginał: Sales and Appointment Setter - 474
ZAR 14K–16K / mies.ZdalnieMidSprzedaż
zobacz wszystkie oferty (68) →
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 124, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (unchanged) o 2026-10-24 06:35 UTC, treść: 1954416 bajtów.