RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 1 min temu
Polski
Zaloguj się

← wstecz

Decentralized Masters

8 otwartych stanowisk88% zdalnieWielka BrytaniaStany ZjednoczoneArgentyna

Krypto i Web3Firma spoza branży techUdział IT 0% z 8 stanowisk

Marketing i komunikacja25%
Operacje i administracja25%
Finanse i prawo12%
Kreacja, media i copywriting12%
Inne25%
8oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
8odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-20)
12otwarte na stronie, w dowolnym wieku
28mediana wieku, dni
0%IT (0)
50%w Europie (4)
88%zdalnie
12%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 12 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 420 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
094
106

Tryb pracy

Zdalnie7 · 88%
Nie podano trybu pracy1 · 12%

Poziom doświadczenia

Mid7 · 88%

Obszar

Operacje i administracja2 · 25%
Marketing i komunikacja2 · 25%
Kreacja, media i copywriting1 · 12%
Finanse i prawo1 · 12%

Kraje

Wielka Brytania4
Stany Zjednoczone4
Argentyna3
Brazylia3
Filipiny3
Indie3
Meksyk2
Niemcy1

Miasta

London4
Miami4
Buenos Aires3
Mumbai3
Mexico City2
Rio de Janeiro2
Austin2
Manila1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Executive Assistant (Inflection Club)
Decentralized Masters·Krypto i Web3·Manila, Metro Manila, Philippines | Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | Mexico City, Mexico City, Mexico | Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Braziloryginał ↗
MidOperacje i administracja
Oryginał: People and Culture Specialist
Decentralized Masters·Krypto i Web3·Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | State of Rio de Janeiro, Brazil | Philippinesoryginał ↗
ZdalnieMid
Oryginał: Email Marketing Operations Assistant
Decentralized Masters·Krypto i Web3·Miami, Florida, United States | London, England, United Kingdom | Austin, Texas, United States | Berlin, Berlin, Germany | Mumbai, Maharashtra, Indiaoryginał ↗
ZdalnieMidMarketing i komunikacja
Oryginał: Affiliate and Partnerships Coordinator
Decentralized Masters·Krypto i Web3·Miami, Florida, United States | London, England, United Kingdom | Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil | Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | Mumbai, Maharashtra, India | Mexico City, Mexicooryginał ↗
ZdalnieMidMarketing i komunikacja
Oryginał: Information Systems Support
Decentralized Masters·Krypto i Web3·Mumbai, Maharashtra, India | Lahore, Punjab, Pakistan | Philippinesoryginał ↗
USD 1500–1800 / mies.ZdalnieMid

Copywriter

19 dni temu
Oryginał: Copywriter
Decentralized Masters·Krypto i Web3·Miami, Florida, United States | London, England, United Kingdomoryginał ↗
ZdalnieMidKreacja, media i copywriting
Oryginał: Personal Assistant
Decentralized Masters·Krypto i Web3·Dubai, Dubai, United Arab Emiratesoryginał ↗
ZdalnieMidOperacje i administracjawymagany: francuski
Oryginał: Financial Scriptwriter
Decentralized Masters·Krypto i Web3·Miami, Florida, United States | London, England, United Kingdom | New York, New York, United States | Austin, Texas, United Statesoryginał ↗
ZdalnieFinanse i prawo

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 104, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (unchanged) o 2026-10-23 22:43 UTC, treść: 279447 bajtów.