Dev.Pro
17 otwartych stanowisk100% zdalnieBrazyliaArgentynaKolumbia
Oprogramowanie dla firm (SaaS)Software house / agencja / doradztwo ITUdział IT 65% z 17 stanowisk
QA i testowanie18%
Wsparcie IT i administracja18%
Strategia, doradztwo i analiza18%
Zarząd i kadra kierownicza12%
Backend6%
Data i Machine Learning6%
Frontend6%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura6%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (17)
17oferty, ostatnie 30 dni
9nowe, ostatnie 7 dni
17odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-20)
40otwarte na stronie, w dowolnym wieku
58mediana wieku, dni
65%IT (11)
12%w Europie (2)
100%zdalnie
6%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 40 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1178 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie17 · 100%
Poziom doświadczenia
Mid7 · 41%
Senior6 · 35%
Junior2 · 12%
Staff2 · 12%
Obszar
Wsparcie IT i administracja3 · 18%
QA i testowanie3 · 18%
Strategia, doradztwo i analiza3 · 18%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 12%
Frontend1 · 6%
Zarządzanie projektami i programami1 · 6%
Backend1 · 6%
Data i Machine Learning1 · 6%
Kraje
Brazylia13
Argentyna11
Kolumbia11
Mołdawia2
Filipiny1
Bułgaria1
Chorwacja1
Polska1
Miasta
São Paulo13
Bogotá11
Buenos Aires11
Chisinau2
Manila1
Sofia1
Wrocław1
Zagreb1
Oferty z ostatnich 30 dni
Junior Specjalista/ka ds. IT - OP02287-00
1 dzień temuOryginał: Junior IT Specialist - OP02287-00
ZdalnieJuniorWsparcie IT i administracjaJavaScriptPython
Oryginał: Intermediate IT Specialist - OP02286
ZdalnieMidWsparcie IT i administracjaPython
Junior Specjalista/ka ds. IT - OP02265
2 dni temuOryginał: Junior IT Specialist - OP02265
ZdalnieJuniorWsparcie IT i administracjaBashPython
Oryginał: Intermediate Test Engineer (Manual/Automation) - OP02239
ZdalnieMidQA i testowanieC#
Oryginał: Intermediate Test Engineer (Hybrid Manual & Automation) - OP02281
ZdalnieMidQA i testowanieJava
Intermediate Business Analyst - OP02282
4 dni temuOryginał: Intermediate Business Analyst - OP02282
ZdalnieMidStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Senior Test Engineer Automation (Java) - OP02269
ZdalnieSeniorQA i testowanieJavaSQL
Oryginał: Intermediate Software Engineer (.NET, Angular) - OP02280
ZdalnieMidFrontendC#JavaScriptSQL
Intermediate Project Manager - OP02278
5 dni temuOryginał: Intermediate Project Manager - OP02278
ZdalnieMidZarządzanie projektami i programami
Oryginał: Senior System Analyst - OP02253
ZdalnieSeniorStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Senior Software Engineer (React.js, Node.js) - OP02271
ZdalnieSeniorBackendJavaScriptTypeScript
Senior Analytics Engineer - OP02284-OS
10 dni temuOryginał: Senior Analytics Engineer - OP02284-OS
ZdalnieSeniorData i Machine LearningPythonSQL
Dyrektor/ka ds. Realizacji - OP01904-00
11 dni temuOryginał: Delivery Director - OP01904-00
USD 10–15 / godz.ZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Senior DevOps Engineer - OP02277
15 dni temuOryginał: Senior DevOps Engineer - OP02277
ZdalnieSeniorDevOps / SRE / Platforma / ChmuraBashC#Python
Oryginał: Intermediate Software Engineer (.NET) - OP02272
ZdalnieMidProgramowanie (ogólne)C#SQL
Oryginał: Head of Artificial Intelligence (AI) Practice
Zdalnietylko USAStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Intermediate/Senior Business Analyst Career Opportunities at Dev.Pro
ZdalnieSeniorStrategia, doradztwo i analiza
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 118, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (unchanged) o 2026-10-24 22:42 UTC, treść: 500803 bajtów.