RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: przed chwilą
Polski

← wstecz

Dev.Pro

17 otwartych stanowisk100% zdalnieBrazyliaArgentynaKolumbia

Oprogramowanie dla firm (SaaS)Software house / agencja / doradztwo ITUdział IT 65% z 17 stanowisk

QA i testowanie18%
Wsparcie IT i administracja18%
Strategia, doradztwo i analiza18%
Zarząd i kadra kierownicza12%
Backend6%
Data i Machine Learning6%
Frontend6%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura6%
17oferty, ostatnie 30 dni
9nowe, ostatnie 7 dni
17odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-20)
40otwarte na stronie, w dowolnym wieku
58mediana wieku, dni
65%IT (11)
12%w Europie (2)
100%zdalnie
6%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 40 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1178 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
086
093
1016

Tryb pracy

Zdalnie17 · 100%

Poziom doświadczenia

Mid7 · 41%
Senior6 · 35%
Junior2 · 12%
Staff2 · 12%

Obszar

Wsparcie IT i administracja3 · 18%
QA i testowanie3 · 18%
Strategia, doradztwo i analiza3 · 18%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 12%
Frontend1 · 6%
Zarządzanie projektami i programami1 · 6%
Backend1 · 6%
Data i Machine Learning1 · 6%

Kraje

Brazylia13
Argentyna11
Kolumbia11
Mołdawia2
Filipiny1
Bułgaria1
Chorwacja1
Polska1

Miasta

São Paulo13
Bogotá11
Buenos Aires11
Chisinau2
Manila1
Sofia1
Wrocław1
Zagreb1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Junior IT Specialist - OP02287-00
Dev.Pro·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Metro Manila, Philippinesoryginał ↗
ZdalnieJuniorWsparcie IT i administracjaJavaScriptPython
Oryginał: Intermediate IT Specialist - OP02286
Dev.Pro·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·São Paulo, São Paulo, Brazil | Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | Bogotá, Bogota, Colombiaoryginał ↗
ZdalnieMidWsparcie IT i administracjaPython
Oryginał: Junior IT Specialist - OP02265
Dev.Pro·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·São Paulo, São Paulo, Braziloryginał ↗
ZdalnieJuniorWsparcie IT i administracjaBashPython
Oryginał: Intermediate Test Engineer (Manual/Automation) - OP02239
Dev.Pro·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | São Paulo, São Paulo, Brazil | Bogotá, Bogota, Colombiaoryginał ↗
ZdalnieMidQA i testowanieC#
Oryginał: Intermediate Test Engineer (Hybrid Manual & Automation) - OP02281
Dev.Pro·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·São Paulo, São Paulo, Brazil | Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | Bogotá, Bogota, Colombiaoryginał ↗
ZdalnieMidQA i testowanieJava
Oryginał: Intermediate Business Analyst - OP02282
Dev.Pro·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·São Paulo, São Paulo, Brazil | Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | Bogotá, Bogota, Colombiaoryginał ↗
ZdalnieMidStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Senior Test Engineer Automation (Java) - OP02269
Dev.Pro·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Poland | Porto, Porto District, Portugal | Sofia, Sofia City Province, Bulgaria | Zagreb, Grad Zagreb, Croatia | Chișinău, Chisinau, Moldovaoryginał ↗
ZdalnieSeniorQA i testowanieJavaSQL
Oryginał: Intermediate Software Engineer (.NET, Angular) - OP02280
Dev.Pro·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·São Paulo, São Paulo, Brazil | Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | Bogotá, Bogota, Colombiaoryginał ↗
ZdalnieMidFrontendC#JavaScriptSQL
Oryginał: Intermediate Project Manager - OP02278
Dev.Pro·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·São Paulo, São Paulo, Brazil | Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | Bogotá, Bogota, Colombiaoryginał ↗
ZdalnieMidZarządzanie projektami i programami
Oryginał: Senior System Analyst - OP02253
Dev.Pro·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·São Paulo, São Paulo, Braziloryginał ↗
ZdalnieSeniorStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Senior Software Engineer (React.js, Node.js) - OP02271
Dev.Pro·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·São Paulo, São Paulo, Brazil | Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | Bogotá, Bogota, Colombiaoryginał ↗
ZdalnieSeniorBackendJavaScriptTypeScript
Oryginał: Senior Analytics Engineer - OP02284-OS
Dev.Pro·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·São Paulo, São Paulo, Brazil | Bogotá, Bogota, Colombia | Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | Lima, Callao Region, Peru | Santiago, Santiago Metropolitan Region, Chileoryginał ↗
ZdalnieSeniorData i Machine LearningPythonSQL
Oryginał: Delivery Director - OP01904-00
Dev.Pro·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·São Paulo, São Paulo, Brazil | Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | Bogotá, Bogota, Colombiaoryginał ↗
USD 10–15 / godz.ZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior DevOps Engineer - OP02277
Dev.Pro·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·São Paulo, São Paulo, Brazil | Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | Bogotá, Bogota, Colombiaoryginał ↗
ZdalnieSeniorDevOps / SRE / Platforma / ChmuraBashC#Python
Oryginał: Intermediate Software Engineer (.NET) - OP02272
Dev.Pro·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·São Paulo, State of São Paulo, Brazil | Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | Bogotá, Bogota, Colombiaoryginał ↗
ZdalnieMidProgramowanie (ogólne)C#SQL
Oryginał: Head of Artificial Intelligence (AI) Practice
Dev.Pro·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Charlotte, North Carolina, United Statesoryginał ↗
Zdalnietylko USAStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Intermediate/Senior Business Analyst Career Opportunities at Dev.Pro
Dev.Pro·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Chișinău, Chisinau, Moldovaoryginał ↗
ZdalnieSeniorStrategia, doradztwo i analiza

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 118, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (unchanged) o 2026-10-24 22:42 UTC, treść: 500803 bajtów.