Engine
29 otwartych stanowisk90% zdalnieStany Zjednoczone
Turystyka i hotelarstwoFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 17% z 29 stanowisk
Finanse i prawo17%
Sprzedaż14%
Produkt i design14%
Zarząd i kadra kierownicza14%
Strategia, doradztwo i analiza10%
Data i Machine Learning7%
Programowanie (ogólne)7%
Zarządzanie projektami i programami7%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (29)
29oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
29odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-15)
81otwarte na stronie, w dowolnym wieku
44mediana wieku, dni
17%IT (5)
0%w Europie (0)
90%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 81 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 263 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie26 · 90%
Nie podano trybu pracy3 · 10%
Poziom doświadczenia
Staff14 · 48%
Senior10 · 34%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 3%
Mid1 · 3%
Obszar
Finanse i prawo5 · 17%
Zarząd i kadra kierownicza4 · 14%
Sprzedaż4 · 14%
Produkt i design4 · 14%
Strategia, doradztwo i analiza3 · 10%
Programowanie (ogólne)2 · 7%
Zarządzanie projektami i programami2 · 7%
Data i Machine Learning2 · 7%
Kraje
Stany Zjednoczone29
Miasta
Chicago2
Denver1
Oferty z ostatnich 30 dni
Kierownik/czka, Zarządzanie Wdrożeniami
12 godz. temuOryginał: Manager, Implementation Management
USD 102K–140K / rokZdalnietylko USAStaffZarząd i kadra kierownicza
Dyrektor/ka, Pozyskiwanie Partnerów
2 dni temuOryginał: Director, Partner Acquisition
USD 160K–185K / rokZdalnietylko USAStaffZarząd i kadra kierownicza
Dyrektor/ka, Strategia Dystrybucji
3 dni temuOryginał: Director, Distribution Strategy
USD 172,6K–203K / rokZdalnietylko USAStaffStrategia, doradztwo i analiza
Principal Kreatywny/a
3 dni temuOryginał: Principal Creative
USD 204K–240K / rokZdalnietylko USAStaffKreacja, media i copywriting
Kierownik/czka ds. Szkoleń Sprzedażowych
4 dni temuOryginał: Sales Training Manager
USD 104,8K–145K / rokSprzedaż
Oryginał: Director, Sales Strategy & Operations - Groups
USD 170K–230K / rokZdalnietylko USAStaffSprzedaż
Oryginał: Senior Manager, Software Engineering
USD 225K–265K / rokZdalnietylko USAStaffProgramowanie (ogólne)JavaScriptRuby
Kierownik/czka ds. Revenue Enablement
7 dni temuOryginał: Manager, Revenue Enablement
USD 131,5K–182K / rokZdalnietylko USAStaffStrategia, doradztwo i analiza
Sr. Lead Kierownik/czka ds. Wdrożeń OBT
8 dni temuOryginał: Sr. Lead OBT Implementation Manager
USD 185K–210K / rokZdalnietylko USASeniorZarządzanie projektami i programami
Senior OBT Success Manager
8 dni temuOryginał: Senior OBT Success Manager
USD 160K–215K / rokZdalnietylko USASeniorZarząd i kadra kierownicza
Dyrektor/ka, Partnerstwa OBT
8 dni temuOryginał: Director, OBT Partnerships
USD 195K–230K / rokZdalnietylko USAStaffSprzedaż
Oryginał: Sr. Partner Success Manager, Technology Partners
USD 160K–215K / rokZdalnietylko USASeniorZarząd i kadra kierownicza
Senior Analityk/czka, Kredyty
9 dni temuOryginał: Senior Analyst, Credit
USD 72,3K–100K / rokZdalnietylko USASeniorFinanse i prawo
Senior Product Manager, Growth
11 dni temuOryginał: Senior Product Manager, Growth
USD 181,1K–213K / rokZdalnietylko USASeniorProdukt i design
Sr. Data Analyst - Finanse
11 dni temuOryginał: Sr. Data Analyst - Finance
USD 131,5K–154,7K / rokZdalnietylko USASeniorData i Machine LearningPythonSQL
Senior Data Scientist - Treści
11 dni temuOryginał: Senior Data Scientist - Content
USD 170K–200K / rokZdalnietylko USASeniorData i Machine LearningPythonSQL
VP, Finanse
11 dni temuOryginał: VP, Finance
USD 300K–375K / rokZdalnietylko USAKadra zarządzająca (C-level)Finanse i prawo
Kierownik/czka ds. Wdrożeń, Komercyjne
14 dni temuOryginał: Implementation Manager, Commercial
USD 1–200K / rokMidZarządzanie projektami i programami
Senior Product Manager, Applied AI
16 dni temuOryginał: Senior Product Manager, Applied AI
USD 181,1K–213K / rokZdalnietylko USASeniorProdukt i design
Senior Product Manager
16 dni temuOryginał: Senior Product Manager
USD 181,1K–213K / rokZdalnietylko USASeniorProdukt i design
Senior Techniczny Product Manager
16 dni temuOryginał: Senior Technical Product Manager
USD 181,1K–213K / rokZdalnietylko USASeniorProdukt i design
Associate Director, Strategia i Operacje
17 dni temuOryginał: Associate Director, Strategy & Operations
USD 179K–248K / rokZdalnietylko USAStaffOperacje i administracja
Prawnik/czka ds. Handlowych
18 dni temuOryginał: Commercial Counsel
USD 160K–220K / rokZdalnietylko USAFinanse i prawo
Staff Application Security Engineer
19 dni temuOryginał: Staff Application Security Engineer
USD 182,8K–215K / rokZdalnietylko USAStaffBezpieczeństwo ITC#JavaJavaScript
Senior Kierownik/czka, Kredyty
22 dni temuOryginał: Senior Manager, Credit
USD 151,3K–178K / rokZdalnietylko USAStaffFinanse i prawo
Dyrektor/ka, Ryzyko
25 dni temuOryginał: Director, Risk
USD 171K–202K / rokZdalnietylko USAStaffFinanse i prawo
Oryginał: Senior Director, Workforce Transformation
USD 225K–270K / rokZdalnietylko USAStaffStrategia, doradztwo i analiza
Staff Software Engineer
29 dni temuOryginał: Staff Software Engineer
USD 200K–245K / rokZdalnietylko USAStaffProgramowanie (ogólne)JavaScriptKotlinTypeScript
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 144, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 09:12 UTC, treść: 876417 bajtów.