RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 2 min temu
Polski
Zaloguj się
Denne side findes på Dansk.Skift×

← wstecz

Engine

29 otwartych stanowisk90% zdalnieStany Zjednoczone

Turystyka i hotelarstwoFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 17% z 29 stanowisk

Finanse i prawo17%
Sprzedaż14%
Produkt i design14%
Zarząd i kadra kierownicza14%
Strategia, doradztwo i analiza10%
Data i Machine Learning7%
Programowanie (ogólne)7%
Zarządzanie projektami i programami7%
29oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
29odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-15)
81otwarte na stronie, w dowolnym wieku
44mediana wieku, dni
17%IT (5)
0%w Europie (0)
90%zdalnie
100%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 81 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 263 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
022
031
047
055
063
076
0812
0920
1025

Tryb pracy

Zdalnie26 · 90%
Nie podano trybu pracy3 · 10%

Poziom doświadczenia

Staff14 · 48%
Senior10 · 34%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 3%
Mid1 · 3%

Obszar

Finanse i prawo5 · 17%
Zarząd i kadra kierownicza4 · 14%
Sprzedaż4 · 14%
Produkt i design4 · 14%
Strategia, doradztwo i analiza3 · 10%
Programowanie (ogólne)2 · 7%
Zarządzanie projektami i programami2 · 7%
Data i Machine Learning2 · 7%

Kraje

Stany Zjednoczone29

Miasta

Chicago2
Denver1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Manager, Implementation Management
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 102K–140K / rokZdalnietylko USAStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Director, Partner Acquisition
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 160K–185K / rokZdalnietylko USAStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Director, Distribution Strategy
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 172,6K–203K / rokZdalnietylko USAStaffStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Principal Creative
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 204K–240K / rokZdalnietylko USAStaffKreacja, media i copywriting
Oryginał: Sales Training Manager
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Denver, Colorado, United Statesoryginał ↗
USD 104,8K–145K / rokSprzedaż
Oryginał: Director, Sales Strategy & Operations - Groups
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 170K–230K / rokZdalnietylko USAStaffSprzedaż
Oryginał: Senior Manager, Software Engineering
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 225K–265K / rokZdalnietylko USAStaffProgramowanie (ogólne)JavaScriptRuby
Oryginał: Manager, Revenue Enablement
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 131,5K–182K / rokZdalnietylko USAStaffStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Sr. Lead OBT Implementation Manager
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 185K–210K / rokZdalnietylko USASeniorZarządzanie projektami i programami
Oryginał: Senior OBT Success Manager
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 160K–215K / rokZdalnietylko USASeniorZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Director, OBT Partnerships
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 195K–230K / rokZdalnietylko USAStaffSprzedaż
Oryginał: Sr. Partner Success Manager, Technology Partners
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 160K–215K / rokZdalnietylko USASeniorZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior Analyst, Credit
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 72,3K–100K / rokZdalnietylko USASeniorFinanse i prawo
Oryginał: Senior Product Manager, Growth
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 181,1K–213K / rokZdalnietylko USASeniorProdukt i design
Oryginał: Sr. Data Analyst - Finance
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 131,5K–154,7K / rokZdalnietylko USASeniorData i Machine LearningPythonSQL
Oryginał: Senior Data Scientist - Content
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 170K–200K / rokZdalnietylko USASeniorData i Machine LearningPythonSQL

VP, Finanse

11 dni temu
Oryginał: VP, Finance
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 300K–375K / rokZdalnietylko USAKadra zarządzająca (C-level)Finanse i prawo
Oryginał: Implementation Manager, Commercial
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Chicago, Illinois, United Statesoryginał ↗
USD 1–200K / rokMidZarządzanie projektami i programami
Oryginał: Senior Product Manager, Applied AI
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 181,1K–213K / rokZdalnietylko USASeniorProdukt i design
Oryginał: Senior Product Manager
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 181,1K–213K / rokZdalnietylko USASeniorProdukt i design
Oryginał: Senior Technical Product Manager
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 181,1K–213K / rokZdalnietylko USASeniorProdukt i design
Oryginał: Associate Director, Strategy & Operations
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 179K–248K / rokZdalnietylko USAStaffOperacje i administracja
Oryginał: Commercial Counsel
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 160K–220K / rokZdalnietylko USAFinanse i prawo
Oryginał: Staff Application Security Engineer
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 182,8K–215K / rokZdalnietylko USAStaffBezpieczeństwo ITC#JavaJavaScript
Oryginał: Senior Manager, Credit
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 151,3K–178K / rokZdalnietylko USAStaffFinanse i prawo
Oryginał: Account Executive - Growth
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Chicago, Illinois, United Statesoryginał ↗
USD 180K / rokSprzedaż
Oryginał: Director, Risk
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 171K–202K / rokZdalnietylko USAStaffFinanse i prawo
Oryginał: Senior Director, Workforce Transformation
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 225K–270K / rokZdalnietylko USAStaffStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Staff Software Engineer
Engine·Turystyka i hotelarstwo·Remote - USoryginał ↗
USD 200K–245K / rokZdalnietylko USAStaffProgramowanie (ogólne)JavaScriptKotlinTypeScript

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 144, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 09:12 UTC, treść: 876417 bajtów.