HIROTEC AMERICA
7 otwartych stanowiskStany Zjednoczone
Mobilność i motoryzacjaFirma spoza branży techUdział IT 0% z 7 stanowisk
Rzemiosło, budownictwo i produkcja43%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika29%
HR / kadry / rekrutacja14%
Transport i kierowcy14%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (7)
7oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
15otwarte na stronie, w dowolnym wieku
40mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
0%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 15 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 249 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy7 · 100%
Poziom doświadczenia
Mid3 · 43%
Junior2 · 29%
Obszar
Rzemiosło, budownictwo i produkcja3 · 43%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika2 · 29%
Transport i kierowcy1 · 14%
HR / kadry / rekrutacja1 · 14%
Kraje
Stany Zjednoczone7
Miasta
Fayetteville5
Auburn Hills2
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Internal Position: Quality Technician - 1st shift- Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Production Control Technician (Forklift/Material Handling)- Junior
- Transport i kierowcy
Oryginał: Assembly Supervisor - 2nd Shift- Rzemiosło, budownictwo i produkcja
Oryginał: Assembly Operator- Junior
- Rzemiosło, budownictwo i produkcja
Oryginał: Human Resources Generalist- Mid
- HR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Field Service Technician- Mid
- Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Maintenance Manager- Mid
- Rzemiosło, budownictwo i produkcja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 21, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (new_body) o 2026-10-25 23:40 UTC, treść: 55095 bajtów.