Fender
17 otwartych stanowisk41% zdalnieStany ZjednoczoneMeksykNiemcy
Produkcja i sprzętFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 12% z 17 stanowisk
Rzemiosło, budownictwo i produkcja18%
Operacje i administracja12%
Marketing i komunikacja6%
Wsparcie IT i administracja6%
Gastronomia, hotelarstwo i sprzątanie6%
Finanse i prawo6%
Kreacja, media i copywriting6%
Inne35%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (17)
17oferty, ostatnie 30 dni
8nowe, ostatnie 7 dni
17odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
36otwarte na stronie, w dowolnym wieku
51mediana wieku, dni
12%IT (2)
12%w Europie (2)
41%zdalnie
71%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 36 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 625 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie7 · 41%
Nie podano trybu pracy5 · 29%
Stacjonarnie4 · 24%
Hybrydowo1 · 6%
Poziom doświadczenia
Junior3 · 18%
Senior3 · 18%
Mid3 · 18%
Staff1 · 6%
Obszar
Rzemiosło, budownictwo i produkcja3 · 18%
Operacje i administracja2 · 12%
Finanse i prawo1 · 6%
Gastronomia, hotelarstwo i sprzątanie1 · 6%
Programowanie (ogólne)1 · 6%
Wsparcie IT i administracja1 · 6%
Kreacja, media i copywriting1 · 6%
Marketing i komunikacja1 · 6%
Kraje
Stany Zjednoczone12
Meksyk3
Niemcy1
Wielka Brytania1
Miasta
Corona9
Ensenada3
Phoenix2
Hamburg1
San Bernardino1
London1
Oferty z ostatnich 30 dni
Specjalista/ka ds. Napraw Gitar
2 dni temuOryginał: Guitar Repair Specialist
USD 23–28 / godz.Stacjonarnie
Inspektor/ka / Trener/ka
2 dni temuOryginał: Inspector / Trainer
USD 19–23 / godz.StacjonarnieJuniorRzemiosło, budownictwo i produkcja
Polerer/ka, Buff & Polish
2 dni temuOryginał: Polisher, Buff & Polish
USD 17–18 / godz.StacjonarnieJunior
Team Lead Czyszczenia Rączek Malarskich
3 dni temuOryginał: Paint Handle Cleaning Team Lead
USD 23–25 / godz.StacjonarnieSeniorGastronomia, hotelarstwo i sprzątanie
Senior Software Engineer
5 dni temuOryginał: Senior Software Engineer
SeniorProgramowanie (ogólne)wymagany: niemieckiC++
Oryginał: Colaborador de Producción (Futuras oportunidades)
ES
Ekspedytor/ka Produkcji
9 dni temuOryginał: Production Expeditor
USD 20–25 / godz.ZdalnieMidRzemiosło, budownictwo i produkcja
Senior Dyrektor/ka ds. IT, SAP
14 dni temuOryginał: Senior Director of IT, SAP
USD 160K–205K / rokZdalnieStaffWsparcie IT i administracja
Projektant/ka Przemysłowy/a II
22 dni temuOryginał: Industrial Designer II
USD 65K–75K / rokHybrydowoMidKreacja, media i copywriting
Oryginał: Sr. Manager, North America Fulfillment
USD 120K–160K / rokZdalnieSeniorOperacje i administracjawymagany: hiszpański
Operator/ka Maszyn, Body Mill
23 dni temuOryginał: Machine Operator, Body Mill
USD 18–19 / godz.ZdalnieMidRzemiosło, budownictwo i produkcja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 216, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 09:42 UTC, treść: 265533 bajtów.