RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 3 min temu
Polski
Zaloguj się

← wstecz

Fender

17 otwartych stanowisk41% zdalnieStany ZjednoczoneMeksykNiemcy

Produkcja i sprzętFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 12% z 17 stanowisk

Rzemiosło, budownictwo i produkcja18%
Operacje i administracja12%
Marketing i komunikacja6%
Wsparcie IT i administracja6%
Gastronomia, hotelarstwo i sprzątanie6%
Finanse i prawo6%
Kreacja, media i copywriting6%
Inne35%
17oferty, ostatnie 30 dni
8nowe, ostatnie 7 dni
17odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
36otwarte na stronie, w dowolnym wieku
51mediana wieku, dni
12%IT (2)
12%w Europie (2)
41%zdalnie
71%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 36 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 625 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

111
120
010
021
031
042
050
060
075
086
095
1014

Tryb pracy

Zdalnie7 · 41%
Nie podano trybu pracy5 · 29%
Stacjonarnie4 · 24%
Hybrydowo1 · 6%

Poziom doświadczenia

Junior3 · 18%
Senior3 · 18%
Mid3 · 18%
Staff1 · 6%

Obszar

Rzemiosło, budownictwo i produkcja3 · 18%
Operacje i administracja2 · 12%
Finanse i prawo1 · 6%
Gastronomia, hotelarstwo i sprzątanie1 · 6%
Programowanie (ogólne)1 · 6%
Wsparcie IT i administracja1 · 6%
Kreacja, media i copywriting1 · 6%
Marketing i komunikacja1 · 6%

Kraje

Stany Zjednoczone12
Meksyk3
Niemcy1
Wielka Brytania1

Miasta

Corona9
Ensenada3
Phoenix2
Hamburg1
San Bernardino1
London1

Oferty z ostatnich 30 dni

Auditor de calidad

9 godz. temu
Oryginał: Auditor de calidad
Fender·Produkcja i sprzęt·Ensenada, Mexicooryginał ↗
Finanse i prawoES
Oryginał: Guitar Repair Specialist
Fender·Produkcja i sprzęt·Corona, CAoryginał ↗
USD 23–28 / godz.Stacjonarnie
Oryginał: Inspector / Trainer
Fender·Produkcja i sprzęt·Corona, CAoryginał ↗
USD 19–23 / godz.StacjonarnieJuniorRzemiosło, budownictwo i produkcja
Oryginał: Sander, Intersand
Fender·Produkcja i sprzęt·Corona, CAoryginał ↗
USD 17–18 / godz.Zdalnie
Oryginał: Polisher, Buff & Polish
Fender·Produkcja i sprzęt·Coronaoryginał ↗
USD 17–18 / godz.StacjonarnieJunior
Oryginał: Paint Handle Cleaning Team Lead
Fender·Produkcja i sprzęt·Corona, CAoryginał ↗
USD 23–25 / godz.StacjonarnieSeniorGastronomia, hotelarstwo i sprzątanie
Oryginał: Senior Software Engineer
Fender·Produkcja i sprzęt·Hamburg, Germanyoryginał ↗
SeniorProgramowanie (ogólne)wymagany: niemieckiC++
Oryginał: Colaborador de Producción (Futuras oportunidades)
Fender·Produkcja i sprzęt·Ensenada, Mexicooryginał ↗
ES
Oryginał: Production Expeditor
Fender·Produkcja i sprzęt·Corona, CAoryginał ↗
USD 20–25 / godz.ZdalnieMidRzemiosło, budownictwo i produkcja
Oryginał: Guitar Packer
Fender·Produkcja i sprzęt·Corona, CAoryginał ↗
USD 17 / godz.ZdalnieOperacje i administracja
Oryginał: Senior Director of IT, SAP
Fender·Produkcja i sprzęt·Phoenix, AZoryginał ↗
USD 160K–205K / rokZdalnieStaffWsparcie IT i administracja
Oryginał: Sander, Neck Mill
Fender·Produkcja i sprzęt·Corona, CAoryginał ↗
USD 17–18 / godz.ZdalnieJunior
Oryginał: Industrial Designer II
Fender·Produkcja i sprzęt·Phoenix, AZoryginał ↗
USD 65K–75K / rokHybrydowoMidKreacja, media i copywriting
Oryginał: Sr. Manager, North America Fulfillment
Fender·Produkcja i sprzęt·San Bernardino, CAoryginał ↗
USD 120K–160K / rokZdalnieSeniorOperacje i administracjawymagany: hiszpański
Oryginał: Machine Operator, Body Mill
Fender·Produkcja i sprzęt·Corona, CAoryginał ↗
USD 18–19 / godz.ZdalnieMidRzemiosło, budownictwo i produkcja

Chofer

24 dni temu
Oryginał: Chofer
Fender·Produkcja i sprzęt·Ensenada, Mexicooryginał ↗
ES
Oryginał: CRM Marketing Manager
Fender·Produkcja i sprzęt·Londonoryginał ↗
Marketing i komunikacja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 216, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 09:42 UTC, treść: 265533 bajtów.