Flex
9 otwartych stanowisk33% zdalnieStany Zjednoczone
Fintech i płatnościFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 22% z 9 stanowisk
Sprzedaż33%
Operacje i administracja22%
Data i Machine Learning11%
QA i testowanie11%
Finanse i prawo11%
Inne11%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (9)
9oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-07)
26otwarte na stronie, w dowolnym wieku
42mediana wieku, dni
22%IT (2)
0%w Europie (0)
33%zdalnie
78%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 26 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 200 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Hybrydowo3 · 33%
Nie podano trybu pracy3 · 33%
Zdalnie3 · 33%
Poziom doświadczenia
Staff6 · 67%
Senior1 · 11%
Obszar
Sprzedaż3 · 33%
Operacje i administracja2 · 22%
Finanse i prawo1 · 11%
Data i Machine Learning1 · 11%
QA i testowanie1 · 11%
Kraje
Stany Zjednoczone8
Miasta
New York City6
San Francisco2
Salt Lake City1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Senior Manager, Strategy & Operations (Consumer Protection Team)
USD 184K–230K / rokHybrydowoStaffOperacje i administracja
Kierownik/czka, Księgowość Korporacyjna
1 dzień temuOryginał: Manager, Corporate Accounting
USD 119K–149K / rokStaffFinanse i prawo
Sr. Staff Analytics Engineer
4 dni temuOryginał: Sr. Staff Analytics Engineer
USD 200K–240K / rokHybrydowoStaffData i Machine LearningSQL
Oryginał: Senior Software Development Engineer in Test (SDET)
ZdalnieSeniorQA i testowanieSQL
Oryginał: Senior Director, New Vertical Sales (Mortgage)
USD 310K–390K / rokStaffSprzedaż
Oryginał: Director, New Vertical Sales (Auto Loans)
USD 262K–330K / rokZdalnieStaffSprzedaż
Oryginał: Sales Planning & Compensation Contractor
USD 125–165 / godz.Sprzedaż
Oryginał: Senior Director, Consumer Protection Team (Strategy & Operations)
USD 264K–330K / rokHybrydowoStaffOperacje i administracja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 100, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 12:12 UTC, treść: 311834 bajtów.