RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 3 min temu
Polski
Zaloguj się
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← wstecz

Flex

9 otwartych stanowisk33% zdalnieStany Zjednoczone

Fintech i płatnościFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 22% z 9 stanowisk

Sprzedaż33%
Operacje i administracja22%
Data i Machine Learning11%
QA i testowanie11%
Finanse i prawo11%
Inne11%
9oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-07)
26otwarte na stronie, w dowolnym wieku
42mediana wieku, dni
22%IT (2)
0%w Europie (0)
33%zdalnie
78%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 26 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 200 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
041
052
061
072
084
098
108

Tryb pracy

Hybrydowo3 · 33%
Nie podano trybu pracy3 · 33%
Zdalnie3 · 33%

Poziom doświadczenia

Staff6 · 67%
Senior1 · 11%

Obszar

Sprzedaż3 · 33%
Operacje i administracja2 · 22%
Finanse i prawo1 · 11%
Data i Machine Learning1 · 11%
QA i testowanie1 · 11%

Kraje

Stany Zjednoczone8

Miasta

New York City6
San Francisco2
Salt Lake City1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior Manager, Strategy & Operations (Consumer Protection Team)
Flex·Fintech i płatności·New York, NYoryginał ↗
USD 184K–230K / rokHybrydowoStaffOperacje i administracja
Oryginał: Manager, Corporate Accounting
Flex·Fintech i płatności·New York, NYoryginał ↗
USD 119K–149K / rokStaffFinanse i prawo
Oryginał: Sr. Staff Analytics Engineer
Flex·Fintech i płatności·New York, NYoryginał ↗
USD 200K–240K / rokHybrydowoStaffData i Machine LearningSQL
Oryginał: Senior Software Development Engineer in Test (SDET)
Flex·Fintech i płatności·Remote - Globaloryginał ↗
ZdalnieSeniorQA i testowanieSQL
Oryginał: Senior Director, New Vertical Sales (Mortgage)
Flex·Fintech i płatności·New York, NYoryginał ↗
USD 310K–390K / rokStaffSprzedaż
Oryginał: Director, New Vertical Sales (Auto Loans)
Flex·Fintech i płatności·USAoryginał ↗
USD 262K–330K / rokZdalnieStaffSprzedaż
Oryginał: Sales Planning & Compensation Contractor
Flex·Fintech i płatności·USAoryginał ↗
USD 125–165 / godz.Sprzedaż
Oryginał: Senior Director, Consumer Protection Team (Strategy & Operations)
Flex·Fintech i płatności·New York, NY; San Francisco, CAoryginał ↗
USD 264K–330K / rokHybrydowoStaffOperacje i administracja
Oryginał: General Application
Flex·Fintech i płatności·New York, NY; New York, United States; Remote - Global; Salt Lake City, UT; San Francisco, CAoryginał ↗
Zdalnie

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 100, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 12:12 UTC, treść: 311834 bajtów.