FourKites
7 otwartych stanowisk71% zdalnieIndieStany Zjednoczone
LogistykaFirma spoza branży techUdział IT 0% z 7 stanowisk
Customer Success i obsługa klienta29%
Marketing i komunikacja14%
Produkt i design14%
Inne43%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (7)
7oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-20)
16otwarte na stronie, w dowolnym wieku
37mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
71%zdalnie
43%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 16 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 142 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie5 · 71%
Nie podano trybu pracy2 · 29%
Poziom doświadczenia
Senior3 · 43%
Junior2 · 29%
Mid1 · 14%
Obszar
Customer Success i obsługa klienta2 · 29%
Marketing i komunikacja1 · 14%
Produkt i design1 · 14%
Kraje
Indie4
Stany Zjednoczone3
Miasta
Chennai4
Chicago3
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Customer Success Manager USD 100K–125K / rokMidCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Sr. Growth Marketing ManagerUSD 115K–140K / rokZdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja Oryginał: Sr. Manager, Customer SuccessUSD 145K–175K / rokZdalnietylko USASeniorCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Associate Product Manager / Product Manager — Over-the-Road VisibilityZdalnieJuniorProdukt i design Oryginał: Product Support - Intern Junior
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 118, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 05:17 UTC, treść: 193684 bajtów.