RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 1 min temu
Polski
Zaloguj się
This page is available in English.Switch×

← wstecz

Freeform

9 otwartych stanowiskStany Zjednoczone

Produkcja i sprzętFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 33% z 9 stanowisk

Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika44%
Wsparcie IT i administracja22%
Programowanie (ogólne)11%
Zarząd i kadra kierownicza11%
Inne11%
9oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-05)
78otwarte na stronie, w dowolnym wieku
80mediana wieku, dni
33%IT (3)
0%w Europie (0)
0%zdalnie
89%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 78 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 347 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

111
120
010
020
037
0422
051
064
072
0829
095
107

Tryb pracy

Stacjonarnie9 · 100%

Poziom doświadczenia

Junior6 · 67%
Staff2 · 22%
Senior1 · 11%

Obszar

Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika4 · 44%
Wsparcie IT i administracja2 · 22%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 11%
Programowanie (ogólne)1 · 11%

Kraje

Stany Zjednoczone9

Miasta

Los Angeles9

Oferty z ostatnich 30 dni

Head of IT

2 dni temu
Oryginał: Head of IT
Freeform·Produkcja i sprzęt·Los Angeles, CA (On-site)oryginał ↗
StacjonarnieStaffWsparcie IT i administracja
Oryginał: Senior IT Systems Engineer
Freeform·Produkcja i sprzęt·Los Angeles, CA (On-site)oryginał ↗
USD 160K–215K / rokStacjonarnieSeniorWsparcie IT i administracjaBashPythonSQL
Oryginał: Head of Turbomachinery Technology
Freeform·Produkcja i sprzęt·Los Angeles, CAoryginał ↗
USD 200K–300K / rokStacjonarnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: FPGA Engineer (New Grad Summer 2027)
Freeform·Produkcja i sprzęt·Los Angeles, CA (On-site)oryginał ↗
USD 125K–150K / rokStacjonarnieJuniorProgramowanie (ogólne)CC++
Oryginał: Additive Engineering Intern (Spring 2027)
Freeform·Produkcja i sprzęt·Los Angeles, CA (On-site)oryginał ↗
USD 30 / godz.StacjonarnieJuniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Manufacturing Engineering Intern (Spring 2027)
Freeform·Produkcja i sprzęt·Los Angeles, CA (On-site)oryginał ↗
USD 30 / godz.StacjonarnieJuniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Process Engineering Intern (Spring 2027)
Freeform·Produkcja i sprzęt·Los Angeles, CA (On-site)oryginał ↗
USD 30 / godz.StacjonarnieJuniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Manufacturing Engineering Intern, CNC Machining (Summer 2027)
Freeform·Produkcja i sprzęt·Los Angeles, CA (On-site)oryginał ↗
USD 30 / godz.StacjonarnieJuniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Materials Lab, General Helper (1st Shift)
Freeform·Produkcja i sprzęt·Los Angeles, CA (On-site)oryginał ↗
USD 20 / godz.StacjonarnieJunior

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 98, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:17 UTC, treść: 1645255 bajtów.