Fresh Prints
24 otwarte stanowiska88% zdalnieIndieFilipinyChiny
E-commerce i handelFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 4% z 24 stanowisk
Operacje i administracja17%
Sprzedaż12%
Marketing i komunikacja12%
HR / kadry / rekrutacja8%
Customer Success i obsługa klienta8%
Handel detaliczny i sklepy4%
Data i Machine Learning4%
Inne17%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (24)
24oferty, ostatnie 30 dni
8nowe, ostatnie 7 dni
24odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
39otwarte na stronie, w dowolnym wieku
22mediana wieku, dni
4%IT (1)
0%w Europie (0)
88%zdalnie
50%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 39 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 245 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie21 · 88%
Nie podano trybu pracy3 · 12%
Poziom doświadczenia
Mid9 · 38%
Junior6 · 25%
Senior3 · 12%
Obszar
Operacje i administracja4 · 17%
Sprzedaż3 · 12%
Marketing i komunikacja3 · 12%
HR / kadry / rekrutacja2 · 8%
Customer Success i obsługa klienta2 · 8%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 4%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika1 · 4%
Handel detaliczny i sklepy1 · 4%
Kraje
Indie7
Filipiny3
Chiny2
Republika Południowej Afryki1
Miasta
Hyderabad2
Dongguan2
Guangzhou2
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Technical Success Specialist, (Full-time, Remote)
USD 650–800Zdalnie
Oryginał: Sales Operations Coordinator - Skylight
SeniorSprzedaż
Specjalista/ka ds. Rekrutacji
2 dni temuOryginał: Recruitment Specialist
ZdalnieJuniorHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Property Management Specialist
USD 700 / mies.ZdalnieMidZarząd i kadra kierownicza
Technical Support Engineer (Shopify)
4 dni temuOryginał: Technical Support Engineer (Shopify)
ZdalnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Sourcing and Order Merchandiser 跟单
USD 1000 / mies.SeniorHandel detaliczny i sklepy
Oryginał: Order Management Associate – Custom Apparel
USD 750 / mies.ZdalnieJuniorOperacje i administracja
Oryginał: Order Management Executive
USD 750 / mies.ZdalnieMidOperacje i administracja
Koordynator/ka Biletów na Wydarzenia Na Żywo
11 dni temuOryginał: Live Events Ticketing Coordinator
Zdalnie
Projektant/ka Techniczny/a
11 dni temuOryginał: Technical Designer
USD 1000 / mies.ZdalnieMidKreacja, media i copywriting
Specjalista/ka ds. Zakupu Tkanin 面料采购专员
11 dni temuOryginał: Fabric Sourcing Specialist 面料采购专员
USD 1000 / mies.SeniorOperacje i administracja
Oryginał: Marketing Operations & AI Specialist (Full Time, Remote)
ZdalnieMarketing i komunikacja
Jr. Pracownik/ca HR (Talent Acquisition)
14 dni temuOryginał: Jr. HR Associate (Talent Acquisition)
ZdalnieJuniorHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Technical Support & AI Engineer (Full Time, Remote)
ZdalnieData i Machine LearningPython
Oryginał: Influencer Outreach Specialist
USD 1000–1400ZdalnieMidMarketing i komunikacja
Oryginał: Customer Support Specialist (Retail Operations)
ZdalnieCustomer Success i obsługa klienta
Business Development Representative
17 dni temuOryginał: Business Development Representative
USD 700–900 / mies.ZdalnieMidSprzedaż
Kierownik/czka ds. Influencer Marketingu
22 dni temuOryginał: Influencer Marketing Manager
USD 1000–1400ZdalnieMidMarketing i komunikacja
Customer Success Manager (Branża Jubilerska)
22 dni temuOryginał: Customer Success Manager (Jewelry Industry)
ZdalnieMidCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Licensing Operations Manager (Pooling Only)
ZdalnieJuniorOperacje i administracja
Oryginał: Travel Consultant - Sabre GDS (Remote, Full-Time)
USD 500–600 / mies.ZdalnieMidGastronomia, hotelarstwo i sprzątanie
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 247, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 03:18 UTC, treść: 431343 bajtów.