RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: przed chwilą
Polski
Zaloguj się
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← wstecz

Fresh Prints

24 otwarte stanowiska88% zdalnieIndieFilipinyChiny

E-commerce i handelFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 4% z 24 stanowisk

Operacje i administracja17%
Sprzedaż12%
Marketing i komunikacja12%
HR / kadry / rekrutacja8%
Customer Success i obsługa klienta8%
Handel detaliczny i sklepy4%
Data i Machine Learning4%
Inne17%
24oferty, ostatnie 30 dni
8nowe, ostatnie 7 dni
24odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
39otwarte na stronie, w dowolnym wieku
22mediana wieku, dni
4%IT (1)
0%w Europie (0)
88%zdalnie
50%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 39 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 245 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
021
030
041
053
063
073
081
096
1021

Tryb pracy

Zdalnie21 · 88%
Nie podano trybu pracy3 · 12%

Poziom doświadczenia

Mid9 · 38%
Junior6 · 25%
Senior3 · 12%

Obszar

Operacje i administracja4 · 17%
Sprzedaż3 · 12%
Marketing i komunikacja3 · 12%
HR / kadry / rekrutacja2 · 8%
Customer Success i obsługa klienta2 · 8%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 4%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika1 · 4%
Handel detaliczny i sklepy1 · 4%

Kraje

Indie7
Filipiny3
Chiny2
Republika Południowej Afryki1

Miasta

Hyderabad2
Dongguan2
Guangzhou2

Oferty z ostatnich 30 dni

Modelarz/ka

1 dzień temu
Oryginał: Pattern Maker
Fresh Prints·E-commerce i handel·The Philippines (Remote)oryginał ↗
USD 1000 / mies.ZdalnieMid
Oryginał: Technical Success Specialist, (Full-time, Remote)
Fresh Prints·E-commerce i handel·India, The Philippines (Remote)oryginał ↗
USD 650–800Zdalnie
Oryginał: Sales Operations Coordinator - Skylight
Fresh Prints·E-commerce i handel·Philippines oryginał ↗
SeniorSprzedaż
Oryginał: Recruitment Specialist
Fresh Prints·E-commerce i handel·Hyderabad, India (Remote)oryginał ↗
ZdalnieJuniorHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Sales Recruiter
Fresh Prints·E-commerce i handel·Hyderabad, India (Remote)oryginał ↗
ZdalnieJuniorSprzedaż
Oryginał: Property Management Specialist
Fresh Prints·E-commerce i handel·Philippines and India (Remote)oryginał ↗
USD 700 / mies.ZdalnieMidZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Technical Support Engineer (Shopify)
Fresh Prints·E-commerce i handel·The Philippines (Remote)oryginał ↗
ZdalnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Sourcing and Order Merchandiser 跟单
Fresh Prints·E-commerce i handel·Guangzhou or Dongguan, Guangdong, Chinaoryginał ↗
USD 1000 / mies.SeniorHandel detaliczny i sklepy
Oryginał: Order Management Associate – Custom Apparel
Fresh Prints·E-commerce i handel·India, Philippines (Remote)oryginał ↗
USD 750 / mies.ZdalnieJuniorOperacje i administracja
Oryginał: Order Management Executive
Fresh Prints·E-commerce i handel·India, Philippines (Remote)oryginał ↗
USD 750 / mies.ZdalnieMidOperacje i administracja
Oryginał: Live Events Ticketing Coordinator
Fresh Prints·E-commerce i handel·India and the Philippines (Remote)oryginał ↗
Zdalnie
Oryginał: Technical Designer
Fresh Prints·E-commerce i handel·The Philippines (Remote)oryginał ↗
USD 1000 / mies.ZdalnieMidKreacja, media i copywriting
Oryginał: Fabric Sourcing Specialist 面料采购专员
Fresh Prints·E-commerce i handel·Guangzhou or Dongguan, Guangdong, Chinaoryginał ↗
USD 1000 / mies.SeniorOperacje i administracja
Oryginał: Marketing Operations & AI Specialist (Full Time, Remote)
Fresh Prints·E-commerce i handel·India & The Philippinesoryginał ↗
ZdalnieMarketing i komunikacja
Oryginał: Jr. HR Associate (Talent Acquisition)
Fresh Prints·E-commerce i handel·The Philippines (Remote)oryginał ↗
ZdalnieJuniorHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Technical Support & AI Engineer (Full Time, Remote)
Fresh Prints·E-commerce i handel·India & The Philippinesoryginał ↗
ZdalnieData i Machine LearningPython
Oryginał: Influencer Outreach Specialist
Fresh Prints·E-commerce i handel·The Philippines (Remote)oryginał ↗
USD 1000–1400ZdalnieMidMarketing i komunikacja
Oryginał: Customer Support Specialist (Retail Operations)
Fresh Prints·E-commerce i handel·India (Remote)oryginał ↗
ZdalnieCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Business Development Representative
Fresh Prints·E-commerce i handel·India (Remote)oryginał ↗
USD 700–900 / mies.ZdalnieMidSprzedaż
Oryginał: Influencer Marketing Manager
Fresh Prints·E-commerce i handel·The Philippines (Remote) oryginał ↗
USD 1000–1400ZdalnieMidMarketing i komunikacja
Oryginał: Customer Success Manager (Jewelry Industry)
Fresh Prints·E-commerce i handel·South Africa (Remote)oryginał ↗
ZdalnieMidCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Licensing Operations Manager (Pooling Only)
Fresh Prints·E-commerce i handel·The Philippines (Remote)oryginał ↗
ZdalnieJuniorOperacje i administracja
Oryginał: Embroidery Digitizer
Fresh Prints·E-commerce i handel·Pakistan, India, The Philippines (Remote)oryginał ↗
ZdalnieJunior
Oryginał: Travel Consultant - Sabre GDS (Remote, Full-Time)
Fresh Prints·E-commerce i handel·Indiaoryginał ↗
USD 500–600 / mies.ZdalnieMidGastronomia, hotelarstwo i sprzątanie

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 247, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 03:18 UTC, treść: 431343 bajtów.