Private Health Management
6 otwartych stanowisk100% zdalnie
Placówki ochrony zdrowiaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 17% z 6 stanowisk
Ochrona zdrowia33%
Sprzedaż17%
Bezpieczeństwo IT17%
Customer Success i obsługa klienta17%
Nauka i badania17%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (6)
6oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-20)
9otwarte na stronie, w dowolnym wieku
11mediana wieku, dni
17%IT (1)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 9 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 859 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie6 · 100%
Poziom doświadczenia
Staff3 · 50%
Junior1 · 17%
Obszar
Ochrona zdrowia2 · 33%
Bezpieczeństwo IT1 · 17%
Sprzedaż1 · 17%
Nauka i badania1 · 17%
Customer Success i obsługa klienta1 · 17%
Kraje
brak danych
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Security Analyst- USD 110K–140K / rok
- Zdalnie
- Bezpieczeństwo IT
Oryginał: Account Coordinator- USD 75K–95K / rok
- Zdalnie
- Sprzedaż
Oryginał: Associate Clinical Director - Oncology- USD 135K–140K / rok
- Zdalnie
- Staff
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Research Director - Cancer- USD 135K–140K / rok
- Zdalnie
- Staff
- Nauka i badania
Oryginał: Associate Clinical Director - Complex Care (PST hours)- USD 135K–140K / rok
- Zdalnie
- Staff
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Client Services Coordinator - Cancer- USD 60K–65K / rok
- Zdalnie
- Junior
- Customer Success i obsługa klienta
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 138, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-26 13:12 UTC, treść: 150277 bajtów.