Eikon Therapeutics
11 otwartych stanowiskStany Zjednoczone
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneFirma spoza branży techUdział IT 0% z 11 stanowisk
Ochrona zdrowia36%
Nauka i badania27%
Operacje i administracja18%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika9%
Zarząd i kadra kierownicza9%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (11)
11oferty, ostatnie 30 dni
6nowe, ostatnie 7 dni
11odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
24otwarte na stronie, w dowolnym wieku
49mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
0%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 24 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 424 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy11 · 100%
Poziom doświadczenia
Staff5 · 45%
Senior3 · 27%
Mid1 · 9%
Junior1 · 9%
Obszar
Ochrona zdrowia4 · 36%
Nauka i badania3 · 27%
Operacje i administracja2 · 18%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika1 · 9%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 9%
Kraje
Stany Zjednoczone11
Miasta
Millbrae10
Jersey City5
Oferty z ostatnich 30 dni
Dyrektor/ka, Inżynieria Optyczna
16 godz. temuOryginał: Director, Optical Engineering
USD 242K–291,9K / rokStaffInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Senior Naukowiec II, Biologia Obliczeniowa
17 godz. temuOryginał: Senior Scientist II, Computational Biology
USD 191K–231K / rokSeniorNauka i badania
Dyrektor/ka Wykonawczy/a, Operacje Automatyzacji
1 dzień temuOryginał: Executive Director, Automation Operations
USD 263K–318,2K / rokStaffOperacje i administracja
Kierownik/czka Operacji Laboratoryjnych
3 dni temuOryginał: Lab Operations Supervisor
USD 95K–105K / rokMidOperacje i administracja
Senior Naukowiec I, Chemoinformatyka
3 dni temuOryginał: Senior Scientist I, Cheminformatics
USD 178K–215,2K / rokSeniorNauka i badania
Senior Manager, Farmakowigilancja
4 dni temuOryginał: Senior Manager, Pharmacovigilance
USD 170K–204,8K / rokStaffOchrona zdrowia
Oryginał: Clinical Quality Operations Manager
USD 143K–173,2K / rokSeniorOchrona zdrowia
Senior Dyrektor/ka, Medycyna Translacyjna
21 dni temuOryginał: Senior Director, Translational Medicine
USD 252K–304,5K / rokStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Associate Director, Clinical Data Management
USD 178K–215,2K / rokStaffOchrona zdrowia
Naukowiec/Naukowczyni, Biologia Obliczeniowa
25 dni temuOryginał: Scientist, Computational Biology
USD 142K–171,2K / rokNauka i badania
Oryginał: Clinical Trial Associate, APAC
USD 104K–126K / rokJuniorOchrona zdrowia
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 112, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:14 UTC, treść: 374846 bajtów.