RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 8 min temu
Polski
Zaloguj się
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← wstecz

Eikon Therapeutics

11 otwartych stanowiskStany Zjednoczone

Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneFirma spoza branży techUdział IT 0% z 11 stanowisk

Ochrona zdrowia36%
Nauka i badania27%
Operacje i administracja18%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika9%
Zarząd i kadra kierownicza9%
11oferty, ostatnie 30 dni
6nowe, ostatnie 7 dni
11odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
24otwarte na stronie, w dowolnym wieku
49mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
0%zdalnie
100%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 24 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 424 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
051
060
072
084
095
108

Tryb pracy

Nie podano trybu pracy11 · 100%

Poziom doświadczenia

Staff5 · 45%
Senior3 · 27%
Mid1 · 9%
Junior1 · 9%

Obszar

Ochrona zdrowia4 · 36%
Nauka i badania3 · 27%
Operacje i administracja2 · 18%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika1 · 9%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 9%

Kraje

Stany Zjednoczone11

Miasta

Millbrae10
Jersey City5

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Director, Optical Engineering
Eikon Therapeutics·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Millbrae, CAoryginał ↗
USD 242K–291,9K / rokStaffInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Senior Scientist II, Computational Biology
Eikon Therapeutics·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Millbrae, CAoryginał ↗
USD 191K–231K / rokSeniorNauka i badania
Oryginał: Executive Director, Automation Operations
Eikon Therapeutics·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Millbrae, CAoryginał ↗
USD 263K–318,2K / rokStaffOperacje i administracja
Oryginał: Lab Operations Supervisor
Eikon Therapeutics·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Millbrae, Californiaoryginał ↗
USD 95K–105K / rokMidOperacje i administracja
Oryginał: Senior Scientist I, Cheminformatics
Eikon Therapeutics·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Millbrae, CAoryginał ↗
USD 178K–215,2K / rokSeniorNauka i badania
Oryginał: Senior Manager, Pharmacovigilance
Eikon Therapeutics·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Jersey City, NJoryginał ↗
USD 170K–204,8K / rokStaffOchrona zdrowia
Oryginał: Clinical Quality Operations Manager
Eikon Therapeutics·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Millbrae, CA; Jersey City, NJoryginał ↗
USD 143K–173,2K / rokSeniorOchrona zdrowia
Oryginał: Senior Director, Translational Medicine
Eikon Therapeutics·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Jersey City, NJ; Millbrae, CAoryginał ↗
USD 252K–304,5K / rokStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Associate Director, Clinical Data Management
Eikon Therapeutics·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Jersey City, NJ ; Millbrae, CAoryginał ↗
USD 178K–215,2K / rokStaffOchrona zdrowia
Oryginał: Scientist, Computational Biology
Eikon Therapeutics·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Millbrae, CAoryginał ↗
USD 142K–171,2K / rokNauka i badania
Oryginał: Clinical Trial Associate, APAC
Eikon Therapeutics·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Jersey City, NJ; Millbrae, CAoryginał ↗
USD 104K–126K / rokJuniorOchrona zdrowia

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 112, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:14 UTC, treść: 374846 bajtów.