RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmy
Polski

← wstecz

Jade Biosciences

3 otwarte stanowiska100% zdalnieStany ZjednoczoneKanada

Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneFirma spoza branży techUdział IT 0% z 3 stanowisk

Ochrona zdrowia67%
Zarząd i kadra kierownicza33%
3oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
3odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
1opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-14)
7otwarte na stronie, w dowolnym wieku
37mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
67%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 7 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 89 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
081
092
103

Tryb pracy

Zdalnie3 · 100%

Poziom doświadczenia

Staff2 · 67%
Senior1 · 33%

Obszar

Ochrona zdrowia2 · 67%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 33%

Kraje

Stany Zjednoczone3
Kanada2

Miasta

Boston3
San Francisco3
Seattle2
Vancouver2

Oferty z ostatnich 30 dni

Associate Director, Outsourcing Rozwoju

Oryginał: Associate Director, Development Outsourcing
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneBoston; Remote; San Francisco; Seattle
  • USD 175K–190K / rok
  • Zdalnie
  • tylko USA
  • Staff
  • Zarząd i kadra kierownicza
11 dni temuoryginał ↗

Sr./Kierownik/czka ds. Badań Klinicznych

Oryginał: Sr./Clinical Trial Manager
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneBoston; Remote; San Francisco; Vancouver
  • Zdalnie
  • Senior
  • Ochrona zdrowia
20 dni temuoryginał ↗

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 23, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 23:17 UTC, treść: 154620 bajtów.