Jade Biosciences
3 otwarte stanowiska100% zdalnieStany ZjednoczoneKanada
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneFirma spoza branży techUdział IT 0% z 3 stanowisk
Ochrona zdrowia67%
Zarząd i kadra kierownicza33%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (3)
3oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
3odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
1opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-14)
7otwarte na stronie, w dowolnym wieku
37mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
67%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 7 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 89 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie3 · 100%
Poziom doświadczenia
Staff2 · 67%
Senior1 · 33%
Obszar
Ochrona zdrowia2 · 67%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 33%
Kraje
Stany Zjednoczone3
Kanada2
Miasta
Boston3
San Francisco3
Seattle2
Vancouver2
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Associate Director, Development Outsourcing- USD 175K–190K / rok
- Zdalnie
- tylko USA
- Staff
- Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Executive Director, Clinical Supply Management- USD 280K–300K / rok
- Zdalnie
- Staff
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Sr./Clinical Trial Manager- Zdalnie
- Senior
- Ochrona zdrowia
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 23, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 23:17 UTC, treść: 154620 bajtów.