Lumimeds
3 otwarte stanowiska100% zdalnieStany Zjednoczone
Health techFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 0% z 3 stanowisk
Ochrona zdrowia67%
Kreacja, media i copywriting33%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (3)
3oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
3odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
1opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
26otwarte na stronie, w dowolnym wieku
103mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 26 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 313 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie3 · 100%
Poziom doświadczenia
brak danych
Obszar
Ochrona zdrowia2 · 67%
Kreacja, media i copywriting1 · 33%
Kraje
Stany Zjednoczone3
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Clinical Operations Coordinator- Zdalnie
- tylko USA
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Testosterone Replacement Therapy (TRT) | DEA Registered- Zdalnie
- tylko USA
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Fractional Creative Strategist - Zdalnie
- tylko USA
- Kreacja, media i copywriting
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 29, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-26 11:20 UTC, treść: 409195 bajtów.