RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 1 min temu
Polski
Zaloguj się
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← wstecz

Mesh

7 otwartych stanowisk62% zdalnieStany Zjednoczone

Fintech i płatnościFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 29% z 7 stanowisk

Finanse i prawo38%
Backend25%
Data i Machine Learning12%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika12%
Inne12%
8oferty, ostatnie 30 dni
6nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
25otwarte na stronie, w dowolnym wieku
52mediana wieku, dni
38%IT (3)
0%w Europie (0)
62%zdalnie
88%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 25 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 318 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
121
010
020
032
041
051
060
072
085
095
108

Tryb pracy

Zdalnie5 · 62%
Nie podano trybu pracy3 · 38%

Poziom doświadczenia

Senior4 · 50%
Staff3 · 38%

Obszar

Finanse i prawo3 · 38%
Backend2 · 25%
Data i Machine Learning1 · 12%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika1 · 12%

Kraje

Stany Zjednoczone7

Miasta

San Francisco3

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior Backend Engineer
Mesh·Fintech i płatności·United States - Remoteoryginał ↗
USD 180K–200K / rokZdalnietylko USASeniorBackendC#GolangJava
Oryginał: Senior Backend Engineer
Mesh·Fintech i płatności·San Francisco, CAoryginał ↗
USD 180K–200K / rokSeniorBackendC#GolangJava
Oryginał: AP Processor (Part-Time Contract)
Mesh·Fintech i płatności·LATAM - Remoteoryginał ↗
Zdalnie
Oryginał: Senior Accountant, AP/AR & Cash
Mesh·Fintech i płatności·United States - Remoteoryginał ↗
USD 110K–150K / rokZdalnietylko USASeniorFinanse i prawo
Oryginał: Manager, FinOps, RevOps & Finance Systems
Mesh·Fintech i płatności·United States - Remoteoryginał ↗
USD 160K–200K / rokZdalnietylko USAStaffFinanse i prawo
Oryginał: Director, Strategic Finance & Operations
Mesh·Fintech i płatności·United States - Remoteoryginał ↗
USD 220K–250K / rokZdalnietylko USAStaffFinanse i prawo
Oryginał: Senior Data Engineer
Mesh·Fintech i płatności·San Francisco, CA, New York, NYoryginał ↗
USD 180K–200K / rokSeniorData i Machine LearningPythonSQL
Oryginał: Head of Off-Chain Engineering
Mesh·Fintech i płatności·San Francisco, CAoryginał ↗
USD 600K–900K / rokStaffInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 125, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:19 UTC, treść: 254317 bajtów.