Mixpanel
10 otwartych stanowisk35% zdalnieStany ZjednoczoneWielka BrytaniaSingapur
AI i daneFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 20% z 10 stanowisk
Finanse i prawo29%
Programowanie (ogólne)29%
Customer Success i obsługa klienta18%
Produkt i design12%
HR / kadry / rekrutacja6%
Zarząd i kadra kierownicza6%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (10)
17oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1.7 ogłoszeń)
5opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-09-28)
46otwarte na stronie, w dowolnym wieku
39mediana wieku, dni
29%IT (5)
6%w Europie (1)
35%zdalnie
53%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 46 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 204 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Hybrydowo11 · 65%
Zdalnie6 · 35%
Poziom doświadczenia
Senior10 · 59%
Junior2 · 12%
Mid1 · 6%
Obszar
Programowanie (ogólne)5 · 29%
Finanse i prawo5 · 29%
Customer Success i obsługa klienta3 · 18%
Produkt i design2 · 12%
HR / kadry / rekrutacja1 · 6%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 6%
Kraje
Stany Zjednoczone14
Wielka Brytania1
Singapur1
Meksyk1
Miasta
San Francisco7
New York City3
London1
Mexico City1
Oferty z ostatnich 30 dni
Senior Partner/ka Biznesowy/a ds. People
13 godz. temuOryginał: Senior People Business Partner
HybrydowoSeniorHR / kadry / rekrutacja
Senior Software Engineer, Eksperymenty
1 dzień temuOryginał: Senior Software Engineer, Experimentation
HybrydowoSeniorProgramowanie (ogólne)PythonTypeScript
Oryginał: Digital Adoption & Lifecycle Manager (Customer Success)
USD 132K–162,8K / rokZdalnietylko USACustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Digital Adoption & Lifecycle Manager (Customer Success)
USD 132K–162,8K / rokZdalnietylko USACustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Digital Adoption & Lifecycle Manager (Customer Success)
Zdalnietylko USACustomer Success i obsługa klienta
Product Manager - Platforma
16 dni temuOryginał: Product Manager - Platform
USD 175K–210K / rokHybrydowoSeniorProdukt i design
Product Manager - Dane
16 dni temuOryginał: Product Manager - Data
USD 175K–210K / rokHybrydowoProdukt i design
Oryginał: Senior Finance Manager, Product & Engineering
USD 191K–287K / rokHybrydowoSeniorFinanse i prawo
Senior Inżynier/ka ds. Klienta - LATAM
22 dni temuOryginał: Senior Customer Engineer - LATAM
Zdalnietylko USASeniorProgramowanie (ogólne)wymagany: hiszpańskiPythonSQL
Oryginał: Strategic Finance Associate, GTM
USD 138K–187K / rokHybrydowoJuniorFinanse i prawo
Oryginał: Strategic Finance Associate, GTM
USD 138K–187K / rokHybrydowoJuniorFinanse i prawo
Kierownik/czka ds. Odnowień
23 dni temuOryginał: Renewals Manager
HybrydowoMidZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior Strategic Finance Associate, G&A
USD 160,5K–217,5K / rokHybrydowoSeniorFinanse i prawo
Oryginał: Senior Strategic Finance Associate, G&A
USD 160,5K–217,5K / rokHybrydowoSeniorFinanse i prawo
Senior Inżynier/ka ds. Klienta - LATAM
25 dni temuOryginał: Senior Customer Engineer - LATAM
HybrydowoSeniorProgramowanie (ogólne)wymagany: hiszpańskiPythonSQL
Senior Inżynier/ka ds. Klienta - LATAM
25 dni temuOryginał: Senior Customer Engineer - LATAM
Zdalnietylko USASeniorProgramowanie (ogólne)wymagany: hiszpańskiPythonSQL
Senior Inżynier/ka ds. Klienta - LATAM
25 dni temuOryginał: Senior Customer Engineer - LATAM
Zdalnietylko USASeniorProgramowanie (ogólne)wymagany: hiszpańskiPythonSQL
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 95, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 07:13 UTC, treść: 650820 bajtów.