RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 4 min temu
Polski
Zaloguj się
Αυτή η σελίδα είναι διαθέσιμη στα Ελληνικά.Αλλαγή×

← wstecz

Mixpanel

10 otwartych stanowisk35% zdalnieStany ZjednoczoneWielka BrytaniaSingapur

AI i daneFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 20% z 10 stanowisk

Finanse i prawo29%
Programowanie (ogólne)29%
Customer Success i obsługa klienta18%
Produkt i design12%
HR / kadry / rekrutacja6%
Zarząd i kadra kierownicza6%
17oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1.7 ogłoszeń)
5opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-09-28)
46otwarte na stronie, w dowolnym wieku
39mediana wieku, dni
29%IT (5)
6%w Europie (1)
35%zdalnie
53%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 46 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 204 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
041
050
061
076
089
0920
109

Tryb pracy

Hybrydowo11 · 65%
Zdalnie6 · 35%

Poziom doświadczenia

Senior10 · 59%
Junior2 · 12%
Mid1 · 6%

Obszar

Programowanie (ogólne)5 · 29%
Finanse i prawo5 · 29%
Customer Success i obsługa klienta3 · 18%
Produkt i design2 · 12%
HR / kadry / rekrutacja1 · 6%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 6%

Kraje

Stany Zjednoczone14
Wielka Brytania1
Singapur1
Meksyk1

Miasta

San Francisco7
New York City3
London1
Mexico City1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior People Business Partner
Mixpanel·AI i dane·London, UK (Hybrid)oryginał ↗
HybrydowoSeniorHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Senior Software Engineer, Experimentation
Mixpanel·AI i dane·San Francisco, US (Hybrid)oryginał ↗
HybrydowoSeniorProgramowanie (ogólne)PythonTypeScript
Oryginał: Digital Adoption & Lifecycle Manager (Customer Success)
Mixpanel·AI i dane·New York City, US (Remote)oryginał ↗
USD 132K–162,8K / rokZdalnietylko USACustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Digital Adoption & Lifecycle Manager (Customer Success)
Mixpanel·AI i dane·San Francisco, US (Remote)oryginał ↗
USD 132K–162,8K / rokZdalnietylko USACustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Digital Adoption & Lifecycle Manager (Customer Success)
Mixpanel·AI i dane·Remote, USoryginał ↗
Zdalnietylko USACustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Product Manager - Platform
Mixpanel·AI i dane·San Francisco, US (Hybrid)oryginał ↗
USD 175K–210K / rokHybrydowoSeniorProdukt i design
Oryginał: Product Manager - Data
Mixpanel·AI i dane·San Francisco, US (Hybrid)oryginał ↗
USD 175K–210K / rokHybrydowoProdukt i design
Oryginał: Senior Finance Manager, Product & Engineering
Mixpanel·AI i dane·San Francisco, US (Hybrid)oryginał ↗
USD 191K–287K / rokHybrydowoSeniorFinanse i prawo
Oryginał: Senior Customer Engineer - LATAM
Mixpanel·AI i dane·Remote, US (Remote)oryginał ↗
Zdalnietylko USASeniorProgramowanie (ogólne)wymagany: hiszpańskiPythonSQL
Oryginał: Strategic Finance Associate, GTM
Mixpanel·AI i dane·New York City, US (Hybrid)oryginał ↗
USD 138K–187K / rokHybrydowoJuniorFinanse i prawo
Oryginał: Strategic Finance Associate, GTM
Mixpanel·AI i dane·San Francisco, US (Hybrid)oryginał ↗
USD 138K–187K / rokHybrydowoJuniorFinanse i prawo
Oryginał: Renewals Manager
Mixpanel·AI i dane·Singapore (Hybrid)oryginał ↗
HybrydowoMidZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior Strategic Finance Associate, G&A
Mixpanel·AI i dane·New York City, US (Hybrid)oryginał ↗
USD 160,5K–217,5K / rokHybrydowoSeniorFinanse i prawo
Oryginał: Senior Strategic Finance Associate, G&A
Mixpanel·AI i dane·San Francisco, US (Hybrid)oryginał ↗
USD 160,5K–217,5K / rokHybrydowoSeniorFinanse i prawo
Oryginał: Senior Customer Engineer - LATAM
Mixpanel·AI i dane·Mexico City, Mexico (Hybrid)oryginał ↗
HybrydowoSeniorProgramowanie (ogólne)wymagany: hiszpańskiPythonSQL
Oryginał: Senior Customer Engineer - LATAM
Mixpanel·AI i dane·Florida, US (Remote)oryginał ↗
Zdalnietylko USASeniorProgramowanie (ogólne)wymagany: hiszpańskiPythonSQL
Oryginał: Senior Customer Engineer - LATAM
Mixpanel·AI i dane·Texas, US (Remote)oryginał ↗
Zdalnietylko USASeniorProgramowanie (ogólne)wymagany: hiszpańskiPythonSQL

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 95, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 07:13 UTC, treść: 650820 bajtów.