RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: przed chwilą
Polski
Zaloguj się
Ez az oldal ezen a nyelven is elérhető: Magyar.Váltás×

← wstecz

Monzo

21 otwartych stanowisk76% zdalnieWielka BrytaniaHiszpaniaIrlandia

Lotnictwo, kosmonautyka i obronnośćFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 14% z 21 stanowisk

Finanse i prawo19%
Produkt i design14%
Strategia, doradztwo i analiza14%
Zarząd i kadra kierownicza14%
Sprzedaż10%
Data i Machine Learning10%
Marketing i komunikacja10%
Kreacja, media i copywriting5%
21oferty, ostatnie 30 dni
9nowe, ostatnie 7 dni
21odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
72otwarte na stronie, w dowolnym wieku
81mediana wieku, dni
14%IT (3)
100%w Europie (21)
76%zdalnie
81%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 72 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1274 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
031
042
053
064
078
088
0912
1017

Tryb pracy

Zdalnie16 · 76%
Hybrydowo3 · 14%
Nie podano trybu pracy2 · 10%

Poziom doświadczenia

Senior6 · 29%
Staff5 · 24%
Junior2 · 10%

Obszar

Finanse i prawo4 · 19%
Produkt i design3 · 14%
Strategia, doradztwo i analiza3 · 14%
Zarząd i kadra kierownicza3 · 14%
Sprzedaż2 · 10%
Marketing i komunikacja2 · 10%
Data i Machine Learning2 · 10%
Kreacja, media i copywriting1 · 5%

Kraje

Wielka Brytania19
Hiszpania3
Irlandia1

Miasta

London18
Cardiff10
Barcelona2
Madrid1
Dublin1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Lead Product Manager, Growth
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Londonoryginał ↗
GBP 120K–140K / rokZdalnieSeniorProdukt i design
Oryginał: Product Manager, Finance
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Londonoryginał ↗
GBP 80K–125K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaProdukt i design
Oryginał: Senior Product Manager, Web Growth
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Londonoryginał ↗
GBP 100K–125K / rokZdalnieSeniorProdukt i design
Oryginał: Vulnerable Customer Advisor
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Remote (UK)oryginał ↗
GBP 26,2K–30,6K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Senior Writer, Borrowing
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Cardiff, London or Remote (UK)oryginał ↗
GBP 68K–88K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaSeniorKreacja, media i copywriting
Oryginał: Prudential Risk Manager
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Cardiff, London or Remote (UK)oryginał ↗
GBP 64K–80K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaFinanse i prawo
Oryginał: Strategy & Commercial Manager
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Madridoryginał ↗
EUR 75K–95K / rokHybrydowoSprzedaż
Oryginał: Senior PR and Communications Manager (12 month fixed-term contract)
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Cardiff, London or Remote (UK)oryginał ↗
GBP 95K–115K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaSeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Senior Growth Marketing Executive, Business Banking EU
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Cardiff, London or Remote (UK)oryginał ↗
GBP 42,5K–55,5K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaSeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Model Validation Senior Manager
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Cardiff, London or Remote (UK)oryginał ↗
GBP 85K–105K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Sales Account Executive
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Londonoryginał ↗
ZdalnieSprzedaż
Oryginał: Team Manager, Financial Crime, EU (Spanish Speaking)
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Cardiff, London or Remote (UK)oryginał ↗
GBP 38,3K–49K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaStaffFinanse i prawowymagany: hiszpański
Oryginał: Credit Risk Manager
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Dublinoryginał ↗
EUR 93,5K–114K / rokHybrydowoFinanse i prawo
Oryginał: Senior Service Analyst, Workforce Management
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Cardiff, London or Remote (UK)oryginał ↗
GBP 40,4K–51,0K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaSeniorStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Data Director, EU
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Barcelona; Cardiff, London or Remote (UK)oryginał ↗
GBP 150,9K–204,1K / rokZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Regulatory Reporting Analyst
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Londonoryginał ↗
Strategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Controls Product Senior Manager
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·London; Remote (UK)oryginał ↗
GBP 85K–115K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Staff Data Scientist
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Barcelona; Cardiff, London or Remote (UK); Londonoryginał ↗
GBP 124,4K–165K / rokZdalnieStaffData i Machine LearningPythonSQL
Oryginał: Credit Risk Oversight Manager
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Cardiff, London or Remote (UK)oryginał ↗
GBP 79,9K–95K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaFinanse i prawo
Oryginał: Associate Data Scientist - Intern
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Londonoryginał ↗
HybrydowoJuniorData i Machine LearningPythonSQL
Oryginał: Associate Software Engineer - Intern
Monzo·Lotnictwo, kosmonautyka i obronność·Londonoryginał ↗
JuniorProgramowanie (ogólne)KotlinSwift

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 170, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:19 UTC, treść: 1005343 bajtów.