Monzo
21 otwartych stanowisk76% zdalnieWielka BrytaniaHiszpaniaIrlandia
Lotnictwo, kosmonautyka i obronnośćFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 14% z 21 stanowisk
Finanse i prawo19%
Produkt i design14%
Strategia, doradztwo i analiza14%
Zarząd i kadra kierownicza14%
Sprzedaż10%
Data i Machine Learning10%
Marketing i komunikacja10%
Kreacja, media i copywriting5%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (21)
21oferty, ostatnie 30 dni
9nowe, ostatnie 7 dni
21odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
72otwarte na stronie, w dowolnym wieku
81mediana wieku, dni
14%IT (3)
100%w Europie (21)
76%zdalnie
81%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 72 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1274 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie16 · 76%
Hybrydowo3 · 14%
Nie podano trybu pracy2 · 10%
Poziom doświadczenia
Senior6 · 29%
Staff5 · 24%
Junior2 · 10%
Obszar
Finanse i prawo4 · 19%
Produkt i design3 · 14%
Strategia, doradztwo i analiza3 · 14%
Zarząd i kadra kierownicza3 · 14%
Sprzedaż2 · 10%
Marketing i komunikacja2 · 10%
Data i Machine Learning2 · 10%
Kreacja, media i copywriting1 · 5%
Kraje
Wielka Brytania19
Hiszpania3
Irlandia1
Miasta
London18
Cardiff10
Barcelona2
Madrid1
Dublin1
Oferty z ostatnich 30 dni
Lead Product Manager, Growth
23 godz. temuOryginał: Lead Product Manager, Growth
GBP 120K–140K / rokZdalnieSeniorProdukt i design
Product Manager, Finanse
1 dzień temuOryginał: Product Manager, Finance
GBP 80K–125K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaProdukt i design
Senior Product Manager, Web Growth
1 dzień temuOryginał: Senior Product Manager, Web Growth
GBP 100K–125K / rokZdalnieSeniorProdukt i design
Doradca/czyni Klientów Wrażliwych
1 dzień temuOryginał: Vulnerable Customer Advisor
GBP 26,2K–30,6K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaStrategia, doradztwo i analiza
Senior Autor/ka Tekstów, Kredyty
1 dzień temuOryginał: Senior Writer, Borrowing
GBP 68K–88K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaSeniorKreacja, media i copywriting
Oryginał: Prudential Risk Manager
GBP 64K–80K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaFinanse i prawo
Kierownik/czka ds. Strategii i Handlu
2 dni temuOryginał: Strategy & Commercial Manager
EUR 75K–95K / rokHybrydowoSprzedaż
Oryginał: Senior PR and Communications Manager (12 month fixed-term contract)
GBP 95K–115K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaSeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Senior Growth Marketing Executive, Business Banking EU
GBP 42,5K–55,5K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaSeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Model Validation Senior Manager
GBP 85K–105K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Team Manager, Financial Crime, EU (Spanish Speaking)
GBP 38,3K–49K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaStaffFinanse i prawowymagany: hiszpański
Kierownik/czka ds. Ryzyka Kredytowego
15 dni temuOryginał: Credit Risk Manager
EUR 93,5K–114K / rokHybrydowoFinanse i prawo
Oryginał: Senior Service Analyst, Workforce Management
GBP 40,4K–51,0K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaSeniorStrategia, doradztwo i analiza
Dyrektor/ka ds. Danych, EU
17 dni temuOryginał: Data Director, EU
GBP 150,9K–204,1K / rokZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Analityk/czka ds. Raportowania Regulacyjnego
18 dni temuOryginał: Regulatory Reporting Analyst
Strategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Controls Product Senior Manager
GBP 85K–115K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaStaffZarząd i kadra kierownicza
Staff Data Scientist
24 dni temuOryginał: Staff Data Scientist
GBP 124,4K–165K / rokZdalnieStaffData i Machine LearningPythonSQL
Oryginał: Credit Risk Oversight Manager
GBP 79,9K–95K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaFinanse i prawo
Młodszy/a Data Scientist - Intern
26 dni temuOryginał: Associate Data Scientist - Intern
HybrydowoJuniorData i Machine LearningPythonSQL
Młodszy/a Software Engineer - Stażysta/ka
26 dni temuOryginał: Associate Software Engineer - Intern
JuniorProgramowanie (ogólne)KotlinSwift
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 170, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:19 UTC, treść: 1005343 bajtów.