RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 5 min temu
Polski
Zaloguj się

← wstecz

Referrals Only

5 otwartych stanowisk100% zdalnieWielka Brytania

Branża nieznanaFirma spoza branży techUdział IT 0% z 5 stanowisk

Produkt i design60%
Operacje i administracja40%
5oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
5odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
24otwarte na stronie, w dowolnym wieku
116mediana wieku, dni
0%IT (0)
100%w Europie (5)
100%zdalnie
80%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 24 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 955 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
021
032
043
051
061
074
080
093
105

Tryb pracy

Zdalnie5 · 100%

Poziom doświadczenia

Senior3 · 60%
Staff1 · 20%

Obszar

Produkt i design3 · 60%
Operacje i administracja2 · 40%

Kraje

Wielka Brytania5

Miasta

London4
Cardiff1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Lead Product Manager, Growth
GBP 120K–140K / rokZdalnieSeniorProdukt i design
Oryginał: Senior Product Manager, Web Growth
GBP 100K–125K / rokZdalnieSeniorProdukt i design
Oryginał: Product Manager, Finance
GBP 80K–125K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaProdukt i design
Oryginał: Director of Group Operations Strategy & Development
GBP 112,2K–151,8K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaStaffOperacje i administracja
Oryginał: Senior Strategy and Operations Manager
Referrals Only·Cardiff, London or Remote (UK)oryginał ↗
Zdalnietylko Wielka BrytaniaSeniorOperacje i administracja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 20, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:20 UTC, treść: 259740 bajtów.