Referrals Only
5 otwartych stanowisk100% zdalnieWielka Brytania
Branża nieznanaFirma spoza branży techUdział IT 0% z 5 stanowisk
Produkt i design60%
Operacje i administracja40%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (5)
5oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
5odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
24otwarte na stronie, w dowolnym wieku
116mediana wieku, dni
0%IT (0)
100%w Europie (5)
100%zdalnie
80%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 24 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 955 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie5 · 100%
Poziom doświadczenia
Senior3 · 60%
Staff1 · 20%
Obszar
Produkt i design3 · 60%
Operacje i administracja2 · 40%
Kraje
Wielka Brytania5
Miasta
London4
Cardiff1
Oferty z ostatnich 30 dni
Lead Product Manager, Growth
17 godz. temuOryginał: Lead Product Manager, Growth
GBP 120K–140K / rokZdalnieSeniorProdukt i design
Senior Product Manager, Web Growth
17 godz. temuOryginał: Senior Product Manager, Web Growth
GBP 100K–125K / rokZdalnieSeniorProdukt i design
Product Manager, Finanse
18 godz. temuOryginał: Product Manager, Finance
GBP 80K–125K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaProdukt i design
Oryginał: Director of Group Operations Strategy & Development
GBP 112,2K–151,8K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaStaffOperacje i administracja
Oryginał: Senior Strategy and Operations Manager
Zdalnietylko Wielka BrytaniaSeniorOperacje i administracja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 20, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:20 UTC, treść: 259740 bajtów.