RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: przed chwilą
Polski

← wstecz

Oklo

12 otwartych stanowisk83% zdalnieStany Zjednoczone

Energetyka i klimatFirma spoza branży techUdział IT 0% z 12 stanowisk

Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika58%
Operacje i administracja17%
Finanse i prawo17%
Strategia, doradztwo i analiza8%
12oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
12odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-06)
75otwarte na stronie, w dowolnym wieku
51mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
83%zdalnie
100%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 75 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1978 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
121
011
020
031
042
051
062
075
0813
0930
1010

Tryb pracy

Zdalnie10 · 83%
Stacjonarnie1 · 8%
Nie podano trybu pracy1 · 8%

Poziom doświadczenia

Senior4 · 33%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 8%
Junior1 · 8%
Mid1 · 8%

Obszar

Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika7 · 58%
Finanse i prawo2 · 17%
Operacje i administracja2 · 17%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 8%

Kraje

Stany Zjednoczone12

Miasta

Santa Clara6
Oak Ridge2
Idaho Falls2
Washington1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Vice President of Strategy
Oklo·Energetyka i klimat·Remote; Washington, D.C. or Los Angeles preferredoryginał ↗
USD 250K–280K / rokZdalnieKadra zarządzająca (C-level)Strategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Environmental Policy & Compliance Analyst
Oklo·Energetyka i klimat·Oak Ridge, Tennessee or Remoteoryginał ↗
USD 100K–150K / rokZdalnieFinanse i prawo
Oryginał: Groves Junior Office Manager
Oklo·Energetyka i klimat·Lockhart, Texasoryginał ↗
USD 28–40 / godz.StacjonarnieJuniorOperacje i administracja
Oryginał: Fuel Fabrication Criticality Analysis & Nuclear Safety Engineer
Oklo·Energetyka i klimat·Idaho Falls, ID or Remoteoryginał ↗
USD 120K–190K / rokZdalnieSeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Process Engineer
Oklo·Energetyka i klimat·Santa Clara, CA or Remoteoryginał ↗
USD 80K–155K / rokZdalnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Mechatronics Engineer
Oklo·Energetyka i klimat·Oak Ridge, TN or Remoteoryginał ↗
USD 100K–195K / rokZdalnieSeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Safety Analysis Engineer
Oklo·Energetyka i klimat·Santa Clara, CA or Remoteoryginał ↗
USD 85K–165K / rokZdalnieMidInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Strike Engineer
Oklo·Energetyka i klimat·Santa Clara, CA or Remoteoryginał ↗
USD 120K–170K / rokZdalnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Facilities Electrician
Oklo·Energetyka i klimat·Idaho Falls, Idahooryginał ↗
USD 40–55 / godz.Operacje i administracja
Oryginał: Senior Nuclear Criticality Safety Engineer
Oklo·Energetyka i klimat·Santa Clara, CA or Remoteoryginał ↗
USD 135K–175K / rokZdalnieSeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Thermal-Hydraulics and Safety Analysis Engineer - Isotopes
Oklo·Energetyka i klimat·Santa Clara, CA or Remoteoryginał ↗
USD 150K–200K / rokZdalnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Senior Accountant, Financial Reporting
Oklo·Energetyka i klimat·Santa Clara, CA or Remoteoryginał ↗
USD 90K–110K / rokZdalnieSeniorFinanse i prawo

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 22, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 16:18 UTC, treść: 1422664 bajtów.