Oklo
12 otwartych stanowisk83% zdalnieStany Zjednoczone
Energetyka i klimatFirma spoza branży techUdział IT 0% z 12 stanowisk
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika58%
Operacje i administracja17%
Finanse i prawo17%
Strategia, doradztwo i analiza8%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (12)
12oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
12odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-06)
75otwarte na stronie, w dowolnym wieku
51mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
83%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 75 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1978 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie10 · 83%
Stacjonarnie1 · 8%
Nie podano trybu pracy1 · 8%
Poziom doświadczenia
Senior4 · 33%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 8%
Junior1 · 8%
Mid1 · 8%
Obszar
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika7 · 58%
Finanse i prawo2 · 17%
Operacje i administracja2 · 17%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 8%
Kraje
Stany Zjednoczone12
Miasta
Santa Clara6
Oak Ridge2
Idaho Falls2
Washington1
Oferty z ostatnich 30 dni
Wiceprezes ds. Strategii
1 dzień temuOryginał: Vice President of Strategy
USD 250K–280K / rokZdalnieKadra zarządzająca (C-level)Strategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Environmental Policy & Compliance Analyst
USD 100K–150K / rokZdalnieFinanse i prawo
Groves Junior Office Manager
2 dni temuOryginał: Groves Junior Office Manager
USD 28–40 / godz.StacjonarnieJuniorOperacje i administracja
Oryginał: Fuel Fabrication Criticality Analysis & Nuclear Safety Engineer
USD 120K–190K / rokZdalnieSeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Inżynier/ka Procesu
7 dni temuOryginał: Process Engineer
USD 80K–155K / rokZdalnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Inżynier/ka Mechatronik
8 dni temuOryginał: Mechatronics Engineer
USD 100K–195K / rokZdalnieSeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Inżynier/ka ds. Analizy Bezpieczeństwa
18 dni temuOryginał: Safety Analysis Engineer
USD 85K–165K / rokZdalnieMidInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Inżynier/ka ds. Strike
18 dni temuOryginał: Strike Engineer
USD 120K–170K / rokZdalnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Elektryk ds. Utrzymania Obiektów
18 dni temuOryginał: Facilities Electrician
USD 40–55 / godz.Operacje i administracja
Oryginał: Senior Nuclear Criticality Safety Engineer
USD 135K–175K / rokZdalnieSeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Thermal-Hydraulics and Safety Analysis Engineer - Isotopes
USD 150K–200K / rokZdalnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Senior Księgowy/a, Sprawozdawczość Finansowa
29 dni temuOryginał: Senior Accountant, Financial Reporting
USD 90K–110K / rokZdalnieSeniorFinanse i prawo
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 22, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 16:18 UTC, treść: 1422664 bajtów.