RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: przed chwilą
Polski
Zaloguj się
Denne side findes på Dansk.Skift×

← wstecz

onX

11 otwartych stanowisk91% zdalnieStany Zjednoczone

HR techFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 18% z 11 stanowisk

Marketing i komunikacja36%
Zarząd i kadra kierownicza18%
Bezpieczeństwo IT9%
Operacje i administracja9%
Produkt i design9%
Programowanie (ogólne)9%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika9%
11oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
11odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
25otwarte na stronie, w dowolnym wieku
53mediana wieku, dni
18%IT (2)
0%w Europie (0)
91%zdalnie
100%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 25 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1274 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
061
071
084
093
109

Tryb pracy

Zdalnie10 · 91%
Stacjonarnie1 · 9%

Poziom doświadczenia

Senior8 · 73%
Mid2 · 18%

Obszar

Marketing i komunikacja4 · 36%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 18%
Operacje i administracja1 · 9%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika1 · 9%
Programowanie (ogólne)1 · 9%
Bezpieczeństwo IT1 · 9%
Produkt i design1 · 9%

Kraje

Stany Zjednoczone11

Miasta

Bozeman10
Missoula9
Austin2
Denver1
Kalispell1
Minneapolis1
Portland1
Salt Lake City1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior Logistics & Fulfillment Manager
onX·HR tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteoryginał ↗
USD 115K–144K / rokZdalnietylko USASeniorOperacje i administracja
Oryginał: Product Launch Manager
onX·HR tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteoryginał ↗
USD 120K–150K / rokZdalnietylko USAMidZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior Hardware Field Test Engineer
onX·HR tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United Statesoryginał ↗
USD 123K–154K / rokZdalnietylko USASeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Web Engineer III
onX·HR tech·Austin, Texas, United States; Bozeman, Montana, United States; Denver, Colorado, United States; Free Solo; Kalispell, Montana, United States; Minneapolis, Minnesota, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remote; Portland, Oregon, United States; Salt Lake City, Utah, United States; Seattle, Washington, United Statesoryginał ↗
USD 130K–153K / rokZdalnietylko USAMidProgramowanie (ogólne)JavaScriptTypeScript
Oryginał: Sr. Community Marketing Manager - Fish - South
onX·HR tech·Austin, Texas, United Statesoryginał ↗
USD 112K–140K / rokZdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Senior App Store Optimization (ASO) Manager
onX·HR tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteoryginał ↗
USD 115,2K–158K / rokZdalnietylko USASeniorZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior Lifecycle Marketing Manager - Partnerships
onX·HR tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteoryginał ↗
USD 115K–145K / rokZdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Advocacy Marketing Manager
onX·HR tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteoryginał ↗
USD 92,8K–116K / rokZdalnietylko USAMarketing i komunikacja
Oryginał: Senior Security Analyst
onX·HR tech·Bozeman, Montana, United Statesoryginał ↗
USD 136K–170K / rokStacjonarnieSeniorBezpieczeństwo ITPython
Oryginał: Senior Media Marketing Manager - Fish
onX·HR tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteoryginał ↗
USD 113K–142K / rokZdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Senior UX Researcher, Mixed Methods
onX·HR tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteoryginał ↗
USD 154K–180K / rokZdalnietylko USASeniorProdukt i design

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 146, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 13:13 UTC, treść: 397672 bajtów.