Phizenix
6 otwartych stanowisk67% zdalnieStany Zjednoczone
Branża nieznanaFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 67% z 6 stanowisk
DevOps / SRE / Platforma / Chmura50%
Full-stack17%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja17%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika17%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (6)
6oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-14)
16otwarte na stronie, w dowolnym wieku
33mediana wieku, dni
67%IT (4)
0%w Europie (0)
67%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 16 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 551 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie4 · 67%
Hybrydowo1 · 17%
Nie podano trybu pracy1 · 17%
Poziom doświadczenia
Staff2 · 33%
Senior2 · 33%
Obszar
DevOps / SRE / Platforma / Chmura3 · 50%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja1 · 17%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika1 · 17%
Full-stack1 · 17%
Kraje
Stany Zjednoczone2
Miasta
Santa Clara1
Reston1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Staff Platform EngineerUSD 180K–200K / rokZdalnieStaffDevOps / SRE / Platforma / ChmuraGolangPythonTypeScript Oryginał: Principal Platform Engineer USD 180K–200K / rokZdalnieStaffDevOps / SRE / Platforma / ChmuraGolangPythonTypeScript Oryginał: Confluence Solution Architect (French-speaking)USD 40–50 / godz.ZdalnieDevOps / SRE / Platforma / Chmura Oryginał: System & Advanced Packaging Design LeadUSD 150K–200K / rokHybrydowoSeniorRzemiosło, budownictwo i produkcja Oryginał: Atlassian Cloud Migration EngineerUSD 50–60 / godz.ZdalnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika Oryginał: Senior Full stack DeveloperUSD 150K–170K / rokSeniorFull-stackJavaPythonSQL Aktualność danych
Zapisane zapytania: 109, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 22:19 UTC, treść: 126258 bajtów.