RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 1 min temu
Polski
Zaloguj się

← wstecz

Salsify

6 otwartych stanowisk71% zdalnieStany ZjednoczoneWielka BrytaniaPortugalia

E-commerce i handelFirma spoza branży techUdział IT 0% z 6 stanowisk

Sprzedaż29%
Produkt i design29%
Marketing i komunikacja14%
Zarządzanie projektami i programami14%
Strategia, doradztwo i analiza14%
7oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1.2 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-08)
14otwarte na stronie, w dowolnym wieku
30mediana wieku, dni
0%IT (0)
57%w Europie (4)
71%zdalnie
100%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 14 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 255 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
021
030
040
050
060
070
082
094
107

Tryb pracy

Zdalnie5 · 71%
Nie podano trybu pracy2 · 29%

Poziom doświadczenia

Senior5 · 71%
Mid1 · 14%

Obszar

Sprzedaż2 · 29%
Produkt i design2 · 29%
Zarządzanie projektami i programami1 · 14%
Marketing i komunikacja1 · 14%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 14%

Kraje

Stany Zjednoczone3
Wielka Brytania2
Portugalia2

Miasta

brak danych

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Enterprise Account Executive II
Salsify·E-commerce i handel·Remote - United Kingdomoryginał ↗
GBP 80,8K–95K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaMidSprzedaż
Oryginał: Senior Enterprise Account Executive
Salsify·E-commerce i handel·Remote - USoryginał ↗
USD 119K–140K / rokZdalnietylko USASeniorSprzedaż
Oryginał: Senior GTM Strategy & Ops Program Manager
Salsify·E-commerce i handel·Remote - Portugaloryginał ↗
EUR 43,8K–51,5K / rokZdalnieSeniorZarządzanie projektami i programami
Oryginał: Senior Product Manager - AI Innovation
Salsify·E-commerce i handel·United Kingdomoryginał ↗
GBP 93,5K–110K / rokSeniorProdukt i design
Oryginał: Senior Product Manager - AI Innovation
Salsify·E-commerce i handel·United Statesoryginał ↗
USD 162K–180K / rokSeniorProdukt i design
Oryginał: Senior Events Manager
Salsify·E-commerce i handel·Remote - USoryginał ↗
USD 114,8K–135K / rokZdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Managed Services Consultant
Salsify·E-commerce i handel·Remote - Portugaloryginał ↗
EUR 34,8K–41K / rokZdalnieStrategia, doradztwo i analiza

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 17, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:20 UTC, treść: 261784 bajtów.