Salsify
6 otwartych stanowisk71% zdalnieStany ZjednoczoneWielka BrytaniaPortugalia
E-commerce i handelFirma spoza branży techUdział IT 0% z 6 stanowisk
Sprzedaż29%
Produkt i design29%
Marketing i komunikacja14%
Zarządzanie projektami i programami14%
Strategia, doradztwo i analiza14%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (6)
7oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1.2 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-08)
14otwarte na stronie, w dowolnym wieku
30mediana wieku, dni
0%IT (0)
57%w Europie (4)
71%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 14 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 255 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie5 · 71%
Nie podano trybu pracy2 · 29%
Poziom doświadczenia
Senior5 · 71%
Mid1 · 14%
Obszar
Sprzedaż2 · 29%
Produkt i design2 · 29%
Zarządzanie projektami i programami1 · 14%
Marketing i komunikacja1 · 14%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 14%
Kraje
Stany Zjednoczone3
Wielka Brytania2
Portugalia2
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Enterprise Account Executive II
1 dzień temuOryginał: Enterprise Account Executive II
GBP 80,8K–95K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaMidSprzedaż
Senior Enterprise Account Executive
2 dni temuOryginał: Senior Enterprise Account Executive
USD 119K–140K / rokZdalnietylko USASeniorSprzedaż
Oryginał: Senior GTM Strategy & Ops Program Manager
EUR 43,8K–51,5K / rokZdalnieSeniorZarządzanie projektami i programami
Senior Product Manager - Innowacje AI
15 dni temuOryginał: Senior Product Manager - AI Innovation
GBP 93,5K–110K / rokSeniorProdukt i design
Senior Product Manager - Innowacje AI
15 dni temuOryginał: Senior Product Manager - AI Innovation
USD 162K–180K / rokSeniorProdukt i design
Senior Kierownik/czka ds. Eventów
16 dni temuOryginał: Senior Events Manager
USD 114,8K–135K / rokZdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Konsultant/ka ds. Usług Zarządzanych
18 dni temuOryginał: Managed Services Consultant
EUR 34,8K–41K / rokZdalnieStrategia, doradztwo i analiza
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 17, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:20 UTC, treść: 261784 bajtów.