RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 5 min temu
Polski
Zaloguj się
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← wstecz

Thatch

9 otwartych stanowisk89% zdalnieStany Zjednoczone

HR techFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 22% z 9 stanowisk

HR / kadry / rekrutacja22%
Finanse i prawo22%
Data i Machine Learning11%
Marketing i komunikacja11%
Wsparcie IT i administracja11%
Produkt i design11%
Strategia, doradztwo i analiza11%
9oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-07)
28otwarte na stronie, w dowolnym wieku
50mediana wieku, dni
22%IT (2)
0%w Europie (0)
89%zdalnie
100%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 28 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 380 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
022
032
040
051
063
070
083
097
109

Tryb pracy

Zdalnie8 · 89%
Nie podano trybu pracy1 · 11%

Poziom doświadczenia

Senior2 · 22%
Mid2 · 22%
Staff1 · 11%

Obszar

Finanse i prawo2 · 22%
HR / kadry / rekrutacja2 · 22%
Data i Machine Learning1 · 11%
Produkt i design1 · 11%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 11%
Wsparcie IT i administracja1 · 11%
Marketing i komunikacja1 · 11%

Kraje

Stany Zjednoczone9

Miasta

Austin4
New York City3
San Francisco3

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Data Scientist: Product
Thatch·HR tech·Austin, Texas, United States; New York, New York, United States; Remote (US); San Francisco, California, United Statesoryginał ↗
USD 160K–230K / rokZdalnietylko USAData i Machine LearningPythonRubySQL
Oryginał: Product Manager: Finfra
Thatch·HR tech·Austin, Texas, United States; New York, New York, United States; Remote (US); San Francisco, California, United Statesoryginał ↗
USD 160K–210K / rokZdalnietylko USASeniorProdukt i design
Oryginał: GTM Analytics Lead
Thatch·HR tech·Remote (US)oryginał ↗
USD 112K–145K / rokZdalnietylko USASeniorStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: IT Systems Engineer
Thatch·HR tech·Austin, Texas, United Statesoryginał ↗
USD 145K–158K / rokWsparcie IT i administracja
Oryginał: Managing Product Counsel
Thatch·HR tech·Remote (US)oryginał ↗
USD 200K–230K / rokZdalnietylko USAFinanse i prawo
Oryginał: Compliance Analyst
Thatch·HR tech·Remote (US)oryginał ↗
USD 65K–77K / rokZdalnietylko USAMidFinanse i prawo
Oryginał: Head of Communications
Thatch·HR tech·Austin, Texas, United States; New York, New York, United States; Remote (US); San Francisco, California, United Statesoryginał ↗
USD 160K–210K / rokZdalnietylko USAStaffMarketing i komunikacja
Oryginał: Technical Sourcer
Thatch·HR tech·Remote (US)oryginał ↗
USD 115K–130K / rokZdalnietylko USAMidHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Technical Recruiter
Thatch·HR tech·Remote (US)oryginał ↗
USD 160K–180K / rokZdalnietylko USAHR / kadry / rekrutacja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 97, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 09:14 UTC, treść: 251869 bajtów.