Thatch
9 otwartych stanowisk89% zdalnieStany Zjednoczone
HR techFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 22% z 9 stanowisk
HR / kadry / rekrutacja22%
Finanse i prawo22%
Data i Machine Learning11%
Marketing i komunikacja11%
Wsparcie IT i administracja11%
Produkt i design11%
Strategia, doradztwo i analiza11%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (9)
9oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-07)
28otwarte na stronie, w dowolnym wieku
50mediana wieku, dni
22%IT (2)
0%w Europie (0)
89%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 28 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 380 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie8 · 89%
Nie podano trybu pracy1 · 11%
Poziom doświadczenia
Senior2 · 22%
Mid2 · 22%
Staff1 · 11%
Obszar
Finanse i prawo2 · 22%
HR / kadry / rekrutacja2 · 22%
Data i Machine Learning1 · 11%
Produkt i design1 · 11%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 11%
Wsparcie IT i administracja1 · 11%
Marketing i komunikacja1 · 11%
Kraje
Stany Zjednoczone9
Miasta
Austin4
New York City3
San Francisco3
Oferty z ostatnich 30 dni
Data Scientist: Produkt
18 godz. temuOryginał: Data Scientist: Product
USD 160K–230K / rokZdalnietylko USAData i Machine LearningPythonRubySQL
Product Manager: Finfra
3 dni temuOryginał: Product Manager: Finfra
USD 160K–210K / rokZdalnietylko USASeniorProdukt i design
Lider/ka Analityki GTM
15 dni temuOryginał: GTM Analytics Lead
USD 112K–145K / rokZdalnietylko USASeniorStrategia, doradztwo i analiza
IT Systems Engineer
16 dni temuOryginał: IT Systems Engineer
USD 145K–158K / rokWsparcie IT i administracja
Zarządzający/a Prawnik/czka ds. Produktu
16 dni temuOryginał: Managing Product Counsel
USD 200K–230K / rokZdalnietylko USAFinanse i prawo
Analityk/czka ds. Compliance
16 dni temuOryginał: Compliance Analyst
USD 65K–77K / rokZdalnietylko USAMidFinanse i prawo
Head of Communications
18 dni temuOryginał: Head of Communications
USD 160K–210K / rokZdalnietylko USAStaffMarketing i komunikacja
Sourcer Techniczny/a
18 dni temuOryginał: Technical Sourcer
USD 115K–130K / rokZdalnietylko USAMidHR / kadry / rekrutacja
Technical Recruiter
18 dni temuOryginał: Technical Recruiter
USD 160K–180K / rokZdalnietylko USAHR / kadry / rekrutacja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 97, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 09:14 UTC, treść: 251869 bajtów.