unybrands
11 otwartych stanowisk43% zdalnieNiemcyMeksykStany Zjednoczone
Żywność, napoje i dobra konsumpcyjneFirma spoza branży techUdział IT 0% z 11 stanowisk
Finanse i prawo57%
Marketing i komunikacja14%
Sprzedaż7%
Operacje i administracja7%
Produkt i design7%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja7%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (11)
14oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
11odrębne stanowiska (po 1.3 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-16)
33otwarte na stronie, w dowolnym wieku
37mediana wieku, dni
0%IT (0)
50%w Europie (7)
43%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 33 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 968 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy6 · 43%
Zdalnie6 · 43%
Hybrydowo2 · 14%
Poziom doświadczenia
Junior3 · 21%
Mid2 · 14%
Staff1 · 7%
Senior1 · 7%
Obszar
Finanse i prawo8 · 57%
Marketing i komunikacja2 · 14%
Operacje i administracja1 · 7%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja1 · 7%
Produkt i design1 · 7%
Sprzedaż1 · 7%
Kraje
Niemcy5
Meksyk2
Stany Zjednoczone2
Wielka Brytania2
Wenezuela1
Kolumbia1
Argentyna1
Miasta
Berlin5
Hemel Hempstead2
Bogotá1
Buenos Aires1
Mexico City1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Amazon External Marketing SpecialistMarketing i komunikacja
Oryginał: Amazon External Marketing SpecialistMarketing i komunikacja
Oryginał: Interim Accounting Manager (m/f/d) Oryginał: Head of Accounting Operations (m/f/d)HybrydowoStaffFinanse i prawo Oryginał: Finance Data & Systems Lead (m/f/d)SeniorFinanse i prawo
Oryginał: Warehouse ManagerMidOperacje i administracja
Oryginał: Inventory ControllerFinanse i prawo
Oryginał: Videographer – Creative ProductionZdalnieRzemiosło, budownictwo i produkcja Oryginał: Midweight Graphic Designer - Amazon BrandsZdalnieMidProdukt i design Oryginał: Wholesale Business Development Manager Premium Childrenswear Brand Oryginał: Accounts Payable SpecialistZdalnieJuniorFinanse i prawo Oryginał: Accounts Payable SpecialistZdalnieJuniorFinanse i prawo Oryginał: Accounts Payable SpecialistZdalnieJuniorFinanse i prawo Oryginał: Finance Business Partner (Commercial & Supply Chain)Finanse i prawo
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 22, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 22:21 UTC, treść: 614011 bajtów.