US Conec, Ltd.
21 otwartych stanowiskStany Zjednoczone
TelekomunikacjaFirma spoza branży techUdział IT 0% z 21 stanowisk
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika52%
Zarząd i kadra kierownicza14%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja10%
Customer Success i obsługa klienta10%
Operacje i administracja5%
Produkt i design5%
Inne5%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (21)
21oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
21odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
5opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-08)
82otwarte na stronie, w dowolnym wieku
101mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
0%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 82 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 423 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy21 · 100%
Poziom doświadczenia
Mid6 · 29%
Junior2 · 10%
Senior2 · 10%
Staff1 · 5%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 5%
Obszar
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika11 · 52%
Zarząd i kadra kierownicza3 · 14%
Customer Success i obsługa klienta2 · 10%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja2 · 10%
Produkt i design1 · 5%
Operacje i administracja1 · 5%
Kraje
Stany Zjednoczone21
Miasta
Hickory18
Fort Worth3
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Automation Engineering Technician - Weekend Shift (Fri-Sun/6am-6pm)Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Production Support Technician - 3rd Shift (Mon - Th, 6pm - 4am)MidInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Production Support Associate - Weekend shift (Fri - Sun, 6pm - 6am)JuniorCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Production Support Associate - 3rd Shift (Mon - Th 6pm - 4am)JuniorCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Total Rewards SpecialistMid
Oryginał: Business and Technology Development ManagerZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Director, Product ManagementStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Product ManagerProdukt i design
Oryginał: Production Tooling EngineerSeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Manufacturing EngineerInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Manufacturing Process Technician - Weekend Shift (Fri - Sun/6am - 6pm)Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Automation Engineering Technician 3rd Shift (10:00pm Est-6:00am Est)Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Automation Engineering Technician - 2nd Shift (2:30pm Est - 10:30pm Est)Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Automation Engineering Technician - Weekend Shift (Fri-Sun/6pm-6am)Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Manufacturing Process Technician - 2nd ShiftInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Process EngineerMidInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Prototyping and Technical BuyerMidOperacje i administracja
Oryginał: Assembly Automation Lead - Tuesday - Friday (10am - 8pm)SeniorRzemiosło, budownictwo i produkcja
Oryginał: Quality Control Specialist - Monday to Thursday (7pm - 5am)MidRzemiosło, budownictwo i produkcja
Oryginał: Vice President, TechnologyKadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Product EngineerMidInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 23, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 05:21 UTC, treść: 784489 bajtów.