1 dzień temuoryginał ↗
WIN Home Inspection
6 otwartych stanowisk100% zdalnieIndie
Nieruchomości, budownictwo i proptechFirma spoza branży techUdział IT 0% z 6 stanowisk
HR / kadry / rekrutacja33%
Produkt i design33%
Customer Success i obsługa klienta17%
Zarządzanie projektami i programami17%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (6)
6oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
19otwarte na stronie, w dowolnym wieku
67mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 19 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 355 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie6 · 100%
Poziom doświadczenia
Senior4 · 67%
Mid2 · 33%
Obszar
Produkt i design2 · 33%
HR / kadry / rekrutacja2 · 33%
Customer Success i obsługa klienta1 · 17%
Zarządzanie projektami i programami1 · 17%
Kraje
Indie6
Miasta
Noida5
Delhi1
Oferty z ostatnich 30 dni
Business Partner ds. Zasobów Ludzkich
Oryginał: Human Resources Business PartnerZdalnieSeniorHR / kadry / rekrutacja
1 dzień temuoryginał ↗
Specjalista/ka ds. Talent Acquisition
Oryginał: Talent Acquisition SpecialistZdalnieMidHR / kadry / rekrutacja
2 dni temuoryginał ↗
5 dni temuoryginał ↗
Specjalista/ka ds. Wsparcia Produktu
Oryginał: Product Support SpecialistZdalnieMidCustomer Success i obsługa klienta
24 dni temuoryginał ↗
Techniczny Project Manager
Oryginał: Technical Project ManagerZdalnieSeniorZarządzanie projektami i programami
24 dni temuoryginał ↗
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 22, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 22:22 UTC, treść: 142767 bajtów.