RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmy
Polski

← wstecz

WIN Home Inspection

6 otwartych stanowisk100% zdalnieIndie

Nieruchomości, budownictwo i proptechFirma spoza branży techUdział IT 0% z 6 stanowisk

HR / kadry / rekrutacja33%
Produkt i design33%
Customer Success i obsługa klienta17%
Zarządzanie projektami i programami17%
6oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
19otwarte na stronie, w dowolnym wieku
67mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 19 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 355 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

115
120
010
020
030
040
050
060
073
083
094
104

Tryb pracy

Zdalnie6 · 100%

Poziom doświadczenia

Senior4 · 67%
Mid2 · 33%

Obszar

Produkt i design2 · 33%
HR / kadry / rekrutacja2 · 33%
Customer Success i obsługa klienta1 · 17%
Zarządzanie projektami i programami1 · 17%

Kraje

Indie6

Miasta

Noida5
Delhi1

Oferty z ostatnich 30 dni

Projektant/ka UI

Oryginał: UI Designer
Nieruchomości, budownictwo i proptechNoida, Uttar Pradesh, India
ZdalnieSeniorProdukt i design
1 dzień temuoryginał ↗

Techniczny Product Manager

Oryginał: Technical Product Manager
Nieruchomości, budownictwo i proptechGreater Delhi Area
ZdalnieSeniorProdukt i design
5 dni temuoryginał ↗

Techniczny Project Manager

Oryginał: Technical Project Manager
Nieruchomości, budownictwo i proptechNoida
ZdalnieSeniorZarządzanie projektami i programami
24 dni temuoryginał ↗

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 22, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 22:22 UTC, treść: 142767 bajtów.