RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 3 min temu
Polski
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← wstecz

Amwins Global Risks

6 otwartych stanowisk14% zdalnieWielka Brytania

Bankowość, ubezpieczenia i finanseFirma spoza branży techUdział IT 0% z 6 stanowisk

Customer Success i obsługa klienta57%
Finanse i prawo29%
Marketing i komunikacja14%
7oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1.2 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-14)
10otwarte na stronie, w dowolnym wieku
16mediana wieku, dni
0%IT (0)
86%w Europie (6)
14%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 10 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 144 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
062
070
081
090
107

Tryb pracy

Nie podano trybu pracy5 · 71%
Zdalnie1 · 14%
Hybrydowo1 · 14%

Poziom doświadczenia

brak danych

Obszar

Customer Success i obsługa klienta4 · 57%
Finanse i prawo2 · 29%
Marketing i komunikacja1 · 14%

Kraje

Wielka Brytania6

Miasta

Cheltenham5
London1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Development Underwriter
Amwins Global Risks·Bankowość, ubezpieczenia i finanse·Remoteoryginał ↗
ZdalnieFinanse i prawo
Oryginał: Client Services Technician - North America Special Risks and Facilities
Amwins Global Risks·Bankowość, ubezpieczenia i finanse·Cheltenhamoryginał ↗
Customer Success i obsługa klienta
Oryginał: Client Services Technician - North America Property Claims
Amwins Global Risks·Bankowość, ubezpieczenia i finanse·Cheltenhamoryginał ↗
Customer Success i obsługa klienta
Oryginał: Client Services Technician - International Claims
Amwins Global Risks·Bankowość, ubezpieczenia i finanse·Cheltenhamoryginał ↗
Customer Success i obsługa klienta
Oryginał: Marketing Coordinator
Amwins Global Risks·Bankowość, ubezpieczenia i finanse·Londonoryginał ↗
HybrydowoMarketing i komunikacja
Oryginał: Client Services Technician - Entry
Amwins Global Risks·Bankowość, ubezpieczenia i finanse·Cheltenhamoryginał ↗
Customer Success i obsługa klienta
Oryginał: Assistant Treasury Accountant - FTC
Amwins Global Risks·Bankowość, ubezpieczenia i finanse·Cheltenhamoryginał ↗
Finanse i prawo

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 17, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:22 UTC, treść: 331695 bajtów.