Amwins Global Risks
6 otwartych stanowisk14% zdalnieWielka Brytania
Bankowość, ubezpieczenia i finanseFirma spoza branży techUdział IT 0% z 6 stanowisk
Customer Success i obsługa klienta57%
Finanse i prawo29%
Marketing i komunikacja14%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (6)
7oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1.2 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-14)
10otwarte na stronie, w dowolnym wieku
16mediana wieku, dni
0%IT (0)
86%w Europie (6)
14%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 10 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 144 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy5 · 71%
Zdalnie1 · 14%
Hybrydowo1 · 14%
Poziom doświadczenia
brak danych
Obszar
Customer Success i obsługa klienta4 · 57%
Finanse i prawo2 · 29%
Marketing i komunikacja1 · 14%
Kraje
Wielka Brytania6
Miasta
Cheltenham5
London1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Client Services Technician - North America Special Risks and Facilities
Customer Success i obsługa klienta
Oryginał: Client Services Technician - North America Property Claims
Customer Success i obsługa klienta
Oryginał: Client Services Technician - International Claims
Customer Success i obsługa klienta
Technik/czka Obsługi Klienta - Entry
17 dni temuOryginał: Client Services Technician - Entry
Customer Success i obsługa klienta
Młodszy/a Księgowy/a ds. Skarbu - FTC
23 dni temuOryginał: Assistant Treasury Accountant - FTC
Finanse i prawo
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 17, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:22 UTC, treść: 331695 bajtów.