American Institutes for Research
10 otwartych stanowisk100% zdalnieStany Zjednoczone
Sektor publiczny, edukacja i non-profitFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 10% z 10 stanowisk
Nauka i badania30%
Strategia, doradztwo i analiza20%
Data i Machine Learning10%
Operacje i administracja10%
Zarząd i kadra kierownicza10%
Inne20%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (10)
10oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-13)
13otwarte na stronie, w dowolnym wieku
16mediana wieku, dni
10%IT (1)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 13 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 71 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie10 · 100%
Poziom doświadczenia
Staff3 · 30%
Senior2 · 20%
Junior2 · 20%
Mid2 · 20%
Obszar
Nauka i badania3 · 30%
Strategia, doradztwo i analiza2 · 20%
Data i Machine Learning1 · 10%
Operacje i administracja1 · 10%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 10%
Kraje
Stany Zjednoczone10
Miasta
Arlington6
Austin6
Chapel Hill6
Chicago6
Sacramento6
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Senior Applications ArchitectUSD 150K–190K / rokZdalnietylko USASenior Oryginał: Data Scientist, Project Success and InnovationUSD 114K–140K / rokZdalnietylko USAData i Machine LearningPythonR Oryginał: Quantitative Research Associate, Human and Community DevelopmentUSD 31–35 / godz.Zdalnietylko USAJuniorNauka i badania Oryginał: Technical Assistance Consultant, Special Education (Part-Time)USD 47,75–48,5 / godz.Zdalnietylko USAMidStrategia, doradztwo i analiza Oryginał: Technical Assistance Associate, Special Education (Part-Time)USD 31,55–35,15 / godz.Zdalnietylko USAJunior Oryginał: Technical Assistance Consultant, Mathematics Intervention and MTSSUSD 87K–101K / rokZdalnietylko USAMidStrategia, doradztwo i analiza Oryginał: Senior Quantitative Researcher – CMMI EvaluationsUSD 120K–150K / rokZdalnietylko USASeniorNauka i badania Oryginał: Principal Researcher – CMMI EvaluationsUSD 150K–180K / rokZdalnietylko USAStaffNauka i badania Oryginał: Senior Manager, Sourcing and SubcontractsUSD 130K–160K / rokZdalnietylko USAStaffOperacje i administracja Oryginał: Director, Pre-Award ContractsUSD 160K–200K / rokZdalnietylko USAStaffZarząd i kadra kierownicza Aktualność danych
Zapisane zapytania: 120, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 13:15 UTC, treść: 273813 bajtów.