RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmy
Polski

← wstecz

American Institutes for Research

10 otwartych stanowisk100% zdalnieStany Zjednoczone

Sektor publiczny, edukacja i non-profitFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 10% z 10 stanowisk

Nauka i badania30%
Strategia, doradztwo i analiza20%
Data i Machine Learning10%
Operacje i administracja10%
Zarząd i kadra kierownicza10%
Inne20%
10oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-13)
13otwarte na stronie, w dowolnym wieku
16mediana wieku, dni
10%IT (1)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
100%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 13 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 71 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
082
091
1010

Tryb pracy

Zdalnie10 · 100%

Poziom doświadczenia

Staff3 · 30%
Senior2 · 20%
Junior2 · 20%
Mid2 · 20%

Obszar

Nauka i badania3 · 30%
Strategia, doradztwo i analiza2 · 20%
Data i Machine Learning1 · 10%
Operacje i administracja1 · 10%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 10%

Kraje

Stany Zjednoczone10

Miasta

Arlington6
Austin6
Chapel Hill6
Chicago6
Sacramento6

Oferty z ostatnich 30 dni

Senior Architekt/ka Aplikacji

Oryginał: Senior Applications Architect
Sektor publiczny, edukacja i non-profitUS-Remote | US-VA-Arlington | US-NC-Chapel Hill | US-IL-Chicago | US-CA-Sacramento | US-TX-Austin
USD 150K–190K / rokZdalnietylko USASenior
2 dni temuoryginał ↗

Data Scientist, Sukces Projektów i Innowacje

Oryginał: Data Scientist, Project Success and Innovation
Sektor publiczny, edukacja i non-profitUS-Remote | US-VA-Arlington | US-NC-Chapel Hill | US-IL-Chicago | US-CA-Sacramento | US-TX-Austin
USD 114K–140K / rokZdalnietylko USAData i Machine LearningPythonR
8 dni temuoryginał ↗

Senior Badacz/ka Ilościowy/a – Ewaluacje CMMI

Oryginał: Senior Quantitative Researcher – CMMI Evaluations
Sektor publiczny, edukacja i non-profitUS-Remote | US-VA-Arlington | US-NC-Chapel Hill | US-IL-Chicago | US-CA-Sacramento | US-TX-Austin
USD 120K–150K / rokZdalnietylko USASeniorNauka i badania
16 dni temuoryginał ↗

Principal Badacz/ka – Oceny CMMI

Oryginał: Principal Researcher – CMMI Evaluations
Sektor publiczny, edukacja i non-profitUS-Remote | US-VA-Arlington | US-NC-Chapel Hill | US-IL-Chicago | US-CA-Sacramento | US-TX-Austin
USD 150K–180K / rokZdalnietylko USAStaffNauka i badania
17 dni temuoryginał ↗

Dyrektor/ka, Umowy Pre-Award

Oryginał: Director, Pre-Award Contracts
Sektor publiczny, edukacja i non-profitUS-Remote
USD 160K–200K / rokZdalnietylko USAStaffZarząd i kadra kierownicza
23 dni temuoryginał ↗

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 120, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 13:15 UTC, treść: 273813 bajtów.