6 dni temuoryginał ↗
Aviator Nation
7 otwartych stanowiskStany Zjednoczone
Sektor publiczny, edukacja i non-profitFirma spoza branży techUdział IT 0% z 7 stanowisk
Operacje i administracja43%
Marketing i komunikacja29%
Handel detaliczny i sklepy14%
Gastronomia, hotelarstwo i sprzątanie14%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (7)
7oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-20)
21otwarte na stronie, w dowolnym wieku
601mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
0%zdalnie
29%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 21 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1158 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy7 · 100%
Poziom doświadczenia
Mid3 · 43%
Kadra zarządzająca (C-level)2 · 29%
Obszar
Operacje i administracja3 · 43%
Marketing i komunikacja2 · 29%
Handel detaliczny i sklepy1 · 14%
Gastronomia, hotelarstwo i sprzątanie1 · 14%
Kraje
Stany Zjednoczone7
Miasta
Nashville4
New York City1
Oferty z ostatnich 30 dni
6 dni temuoryginał ↗
Zastępca/Zastępczyni Dyrektora Generalnego Dreamland Malibu
Oryginał: Dreamland Malibu Assistant General Manager- Kadra zarządzająca (C-level)
- Operacje i administracja
6 dni temuoryginał ↗
Zastępca/czyni Dyrektora Generalnego Dreamland
Oryginał: Dreamland Assistant General Manager- USD 24–27 / godz.
- Kadra zarządzająca (C-level)
- Operacje i administracja
7 dni temuoryginał ↗
Kierownik/czka Sklepu Detalicznego SoHo
Oryginał: SoHo Retail Store Manager- USD 35–45 / godz.
- Mid
- Handel detaliczny i sklepy
12 dni temuoryginał ↗
Dreamland Barman/ka/Barista
Oryginał: Dreamland Bartender/Barista- Gastronomia, hotelarstwo i sprzątanie
24 dni temuoryginał ↗
Koordynator/ka Eventów - Private & Experiential Events
Oryginał: Event Coordinator - Private & Experiential Events- Mid
- Marketing i komunikacja
24 dni temuoryginał ↗
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 71, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-26 11:24 UTC, treść: 156345 bajtów.