Bryant Park Consulting
4 otwarte stanowiska100% zdalnieFilipinyStany ZjednoczoneBrazylia
Doradztwo, agencje i usługi dla biznesuFirma spoza branży techUdział IT 0% z 4 stanowisk
Strategia, doradztwo i analiza80%
Zarządzanie projektami i programami20%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (4)
5oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
4odrębne stanowiska (po 1.2 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-20)
15otwarte na stronie, w dowolnym wieku
68mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
60%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 15 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 206 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie5 · 100%
Poziom doświadczenia
Staff2 · 40%
Senior1 · 20%
Obszar
Strategia, doradztwo i analiza4 · 80%
Zarządzanie projektami i programami1 · 20%
Kraje
Filipiny1
Stany Zjednoczone1
Brazylia1
Indie1
Miasta
Denver1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Staff, NetSuite Consultant (Remote)PHP 2412K–3618K / rokZdalnieStrategia, doradztwo i analiza Oryginał: Principal, NetSuite Consultant (Remote)CAD 165K–200K / rokZdalnieStaffStrategia, doradztwo i analiza Oryginał: Project Manager, NetSuite Consulting (Remote)ZdalnieZarządzanie projektami i programami Oryginał: Senior, NetSuite Consultant (Remote)ZdalnieSeniorStrategia, doradztwo i analiza Oryginał: Principal, NetSuite Consultant (Remote)CAD 165K–200K / rokZdalnieStaffStrategia, doradztwo i analiza Aktualność danych
Zapisane zapytania: 70, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 05:22 UTC, treść: 185970 bajtów.