Daybreak Health
12 otwartych stanowisk100% zdalnieStany Zjednoczone
Placówki ochrony zdrowiaFirma spoza branży techUdział IT 0% z 12 stanowisk
Ochrona zdrowia76%
Zarząd i kadra kierownicza14%
Inne10%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (12)
21oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
12odrębne stanowiska (po 1.8 ogłoszeń)
6opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-09-29)
35otwarte na stronie, w dowolnym wieku
26mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
90%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 35 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 353 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie21 · 100%
Poziom doświadczenia
Staff2 · 10%
Junior1 · 5%
Obszar
Ochrona zdrowia16 · 76%
Zarząd i kadra kierownicza3 · 14%
Kraje
Stany Zjednoczone14
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Mental Health TherapistUSD 75–95 / godz.ZdalnieOchrona zdrowia Oryginał: Licensed Therapist (Adults 18-60) | Remote | California LicenseUSD 75–95 / godz.Zdalnietylko USAOchrona zdrowia Oryginał: Licensed Therapist (Adults 18-60) | Remote | California LicenseUSD 75–95 / godz.Zdalnietylko USAOchrona zdrowia Oryginał: Licensed Therapist (Adults 18-60) | Remote | California LicenseUSD 75–95 / godz.Zdalnietylko USAOchrona zdrowia Oryginał: Licensed Therapist (Adults 18-60) | Remote | California LicenseUSD 75–95 / godz.Zdalnietylko USAOchrona zdrowia Oryginał: Licensed Therapist (Adults 18-60) | Remote | California LicenseUSD 75–95 / godz.Zdalnietylko USAOchrona zdrowia Oryginał: Sr. Director, RCMZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza Oryginał: Sr. Director, RCMZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza Oryginał: Licensed Therapist (LCSW, LPCC, LMFT) - Adult Teletherapy, $75-$95/Session, Remote CAUSD 75–90 / godz.ZdalnieOchrona zdrowia Oryginał: Texas LCSW/LPC/LMFT: 1099 Remote TherapistUSD 55–75 / godz.Zdalnietylko USAOchrona zdrowia Oryginał: LMHC Supervisor USD 80–120 / godz.ZdalnieJuniorZarząd i kadra kierownicza Oryginał: LMHCA or LCSWA | Remote - Supervision provided! Work with students!USD 35–45 / godz.Zdalniewymagany: hiszpański Oryginał: LMHCA or LCSWA | Remote - Supervision provided! Work with students!USD 35–45 / godz.Zdalniewymagany: hiszpański Oryginał: Transform Mental Health with Daybreak HealthUSD 75–95 / godz.Zdalnietylko USAOchrona zdrowia Oryginał: Transform Mental Health for Youth and Adults with Daybreak HealthUSD 75–95 / godz.Zdalnietylko USAOchrona zdrowia Oryginał: Teletherapy Therapist (LSW or LPC) — Remote | Free Supervision |USD 40–50 / godz.ZdalnieOchrona zdrowia Oryginał: Remote Therapist — LSW or LPC Required | Free SupervisionUSD 40–50 / godz.ZdalnieOchrona zdrowia Oryginał: Licensed Therapist (LCSW, LPCC, LMFT) - $75-$95/Session, RemoteUSD 75–90 / godz.ZdalnieOchrona zdrowia Oryginał: Licensed Therapist (LCSW, LPCC, LMFT) - $75-$95/Session, RemoteUSD 75–90 / godz.ZdalnieOchrona zdrowia Oryginał: Licensed Therapist (LCSW, LPCC, LMFT) - $75-$95/Session, RemoteUSD 75–90 / godz.ZdalnieOchrona zdrowia Oryginał: Licensed Therapist (LCSW, LPCC, LMFT) - Adult Teletherapy, $75-$95/Session, Remote CAUSD 75–90 / godz.ZdalnieOchrona zdrowia Aktualność danych
Zapisane zapytania: 21, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 17:24 UTC, treść: 293947 bajtów.