3 dni temuoryginał ↗
Dexory
10 otwartych stanowiskStany Zjednoczone
LogistykaFirma spoza branży techUdział IT 0% z 10 stanowisk
Operacje i administracja30%
Sprzedaż20%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika20%
Finanse i prawo10%
Zarządzanie projektami i programami10%
Strategia, doradztwo i analiza10%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (10)
10oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
33otwarte na stronie, w dowolnym wieku
64mediana wieku, dni
0%IT (0)
10%w Europie (1)
0%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 33 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 829 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy10 · 100%
Poziom doświadczenia
Junior3 · 30%
Senior2 · 20%
Obszar
Operacje i administracja3 · 30%
Sprzedaż2 · 20%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika2 · 20%
Finanse i prawo1 · 10%
Zarządzanie projektami i programami1 · 10%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 10%
Kraje
Stany Zjednoczone4
Miasta
Wallingford4
Oferty z ostatnich 30 dni
3 dni temuoryginał ↗
3 dni temuoryginał ↗
Graduate Sales Development Representative (EMEA)
Oryginał: Graduate Sales Development Representative (EMEA)JuniorSprzedaż
9 dni temuoryginał ↗
9 dni temuoryginał ↗
Project Manager ds. Wdrożeń Rozwiązań
Oryginał: Solution Deployment Project ManagerSeniorZarządzanie projektami i programami
15 dni temuoryginał ↗
Inżynier/ka Serwisu Terenowego (hiszpańskojęzyczny/a)
Oryginał: Field Service Engineer (Spanish speaking)Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
17 dni temuoryginał ↗
Inżynier/ka Serwisu Terenowego
Oryginał: Field Service EngineerInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
23 dni temuoryginał ↗
Pracownik/ca ds. Operacji Badawczych
Oryginał: Research Operations AssociateJuniorOperacje i administracja
25 dni temuoryginał ↗
25 dni temuoryginał ↗
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 22, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 22:23 UTC, treść: 295881 bajtów.