Correlation One
8 otwartych stanowisk100% zdalnie
AI i daneFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 12% z 8 stanowisk
Operacje i administracja38%
Kreacja, media i copywriting25%
Sprzedaż12%
Bezpieczeństwo IT12%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika12%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (8)
8oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
8odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-22)
20otwarte na stronie, w dowolnym wieku
105mediana wieku, dni
12%IT (1)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
12%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 20 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 637 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie8 · 100%
Poziom doświadczenia
Senior3 · 38%
Staff2 · 25%
Obszar
Operacje i administracja3 · 38%
Kreacja, media i copywriting2 · 25%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika1 · 12%
Bezpieczeństwo IT1 · 12%
Sprzedaż1 · 12%
Kraje
brak danych
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Lead Instruktor/ka: Technik/czka Centrum Danych
18 godz. temuOryginał: Lead Instructor: Data Center Technician
ZdalnieSeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Lead Instruktor/ka: Przywództwo Operacyjne
1 dzień temuOryginał: Lead Instructor: Operations Leadership
ZdalnieSeniorOperacje i administracja
Lead Instruktor/ka: Cyberbezpieczeństwo
1 dzień temuOryginał: Lead Instructor: Cybersecurity
ZdalnieSeniorBezpieczeństwo IT
Oryginał: Manager, Alumni Engagement & Operations
ZdalnieStaffOperacje i administracja
Dyrektor/ka ds. Partnerstw z Klientami
11 dni temuOryginał: Director of Client Partnerships
USD 145K–175K / rokZdalnieStaffSprzedaż
Oryginał: Japanese Translation Editor (Part-time, contract)
ZdalnieKreacja, media i copywriting
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 41, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 12:10 UTC, treść: 218074 bajtów.