RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 3 min temu
Polski
Zaloguj się
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← wstecz

Correlation One

8 otwartych stanowisk100% zdalnie

AI i daneFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 12% z 8 stanowisk

Operacje i administracja38%
Kreacja, media i copywriting25%
Sprzedaż12%
Bezpieczeństwo IT12%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika12%
8oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
8odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-22)
20otwarte na stronie, w dowolnym wieku
105mediana wieku, dni
12%IT (1)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
12%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 20 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 637 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
043
051
062
072
081
092
107

Tryb pracy

Zdalnie8 · 100%

Poziom doświadczenia

Senior3 · 38%
Staff2 · 25%

Obszar

Operacje i administracja3 · 38%
Kreacja, media i copywriting2 · 25%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika1 · 12%
Bezpieczeństwo IT1 · 12%
Sprzedaż1 · 12%

Kraje

brak danych

Miasta

brak danych

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Lead Instructor: Data Center Technician
Correlation One·AI i dane·Remoteoryginał ↗
ZdalnieSeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Lead Instructor: Operations Leadership
Correlation One·AI i dane·Remoteoryginał ↗
ZdalnieSeniorOperacje i administracja
Oryginał: Lead Instructor: Cybersecurity
Correlation One·AI i dane·Remoteoryginał ↗
ZdalnieSeniorBezpieczeństwo IT
Oryginał: Manager, Alumni Engagement & Operations
Correlation One·AI i dane·Remote: MENAoryginał ↗
ZdalnieStaffOperacje i administracja
Oryginał: Director of Client Partnerships
Correlation One·AI i dane·Remote: United Statesoryginał ↗
USD 145K–175K / rokZdalnieStaffSprzedaż
Oryginał: Learning Designer
Correlation One·AI i dane·Remote: Latin Americaoryginał ↗
ZdalnieKreacja, media i copywriting
Oryginał: Japanese Translation Editor (Part-time, contract)
Correlation One·AI i dane·Remoteoryginał ↗
ZdalnieKreacja, media i copywriting
Oryginał: Operations Analyst
Correlation One·AI i dane·Remote: MENAoryginał ↗
ZdalnieOperacje i administracja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 41, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 12:10 UTC, treść: 218074 bajtów.