RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: przed chwilą
Polski
Zaloguj się
Šis puslapis prieinamas kalba: Lietuvių.Perjungti×

← wstecz

10a Labs

7 otwartych stanowisk100% zdalnieStany Zjednoczone

Branża nieznanaFirma spoza branży techUdział IT 0% z 7 stanowisk

Finanse i prawo57%
HR / kadry / rekrutacja29%
Inne14%
7oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-15)
21otwarte na stronie, w dowolnym wieku
123mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
29%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 21 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 519 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
121
011
021
031
040
050
065
071
081
092
105

Tryb pracy

Zdalnie7 · 100%

Poziom doświadczenia

Senior2 · 29%
Staff2 · 29%
Junior1 · 14%
Mid1 · 14%

Obszar

Finanse i prawo4 · 57%
HR / kadry / rekrutacja2 · 29%

Kraje

Stany Zjednoczone4

Miasta

Washington4

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior Imminent Risk (Law Enforcement) Specialist – Overnight Shift
10a Labs·Washington DCoryginał ↗
ZdalnieSeniorFinanse i prawo
Oryginał: Junior Imminent Risk (Law Enforcement) Specialist – Evening Shift
10a Labs·Washington DCoryginał ↗
ZdalnieJuniorFinanse i prawo
Oryginał: Senior Imminent Risk (Law Enforcement) Specialist – Evening Shift
10a Labs·Washington DCoryginał ↗
ZdalnieSeniorFinanse i prawo
Oryginał: Principal Imminent Risk (Law Enforcement) Specialist
10a Labs·Washington DCoryginał ↗
ZdalnieStaffFinanse i prawo
Oryginał: Technical Recruiter
USD 90K–120K / rokZdalnieHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Trust & Safety Investigator
ZdalnieMid

Head of People

29 dni temu
Oryginał: Head of People
USD 150K–190K / rokZdalnieStaffHR / kadry / rekrutacja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 21, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:13 UTC, treść: 142201 bajtów.