10a Labs
7 otwartych stanowisk100% zdalnieStany Zjednoczone
Branża nieznanaFirma spoza branży techUdział IT 0% z 7 stanowisk
Finanse i prawo57%
HR / kadry / rekrutacja29%
Inne14%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (7)
7oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-15)
21otwarte na stronie, w dowolnym wieku
123mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
29%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 21 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 519 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie7 · 100%
Poziom doświadczenia
Senior2 · 29%
Staff2 · 29%
Junior1 · 14%
Mid1 · 14%
Obszar
Finanse i prawo4 · 57%
HR / kadry / rekrutacja2 · 29%
Kraje
Stany Zjednoczone4
Miasta
Washington4
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Senior Imminent Risk (Law Enforcement) Specialist – Overnight Shift
ZdalnieSeniorFinanse i prawo
Oryginał: Junior Imminent Risk (Law Enforcement) Specialist – Evening Shift
ZdalnieJuniorFinanse i prawo
Oryginał: Senior Imminent Risk (Law Enforcement) Specialist – Evening Shift
ZdalnieSeniorFinanse i prawo
Oryginał: Principal Imminent Risk (Law Enforcement) Specialist
ZdalnieStaffFinanse i prawo
Technical Recruiter
8 dni temuOryginał: Technical Recruiter
USD 90K–120K / rokZdalnieHR / kadry / rekrutacja
Head of People
29 dni temuOryginał: Head of People
USD 150K–190K / rokZdalnieStaffHR / kadry / rekrutacja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 21, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:13 UTC, treść: 142201 bajtów.