iFIT
12 otwartych stanowisk67% zdalnieStany Zjednoczone
Żywność, napoje i dobra konsumpcyjneFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 17% z 12 stanowisk
Zarząd i kadra kierownicza33%
Marketing i komunikacja25%
Sprzedaż8%
Data i Machine Learning8%
QA i testowanie8%
Operacje i administracja8%
Finanse i prawo8%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (12)
12oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
12odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-14)
27otwarte na stronie, w dowolnym wieku
31mediana wieku, dni
17%IT (2)
0%w Europie (0)
67%zdalnie
75%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 27 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 147 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie8 · 67%
Nie podano trybu pracy4 · 33%
Poziom doświadczenia
Staff2 · 17%
Kadra zarządzająca (C-level)2 · 17%
Senior1 · 8%
Mid1 · 8%
Junior1 · 8%
Obszar
Zarząd i kadra kierownicza4 · 33%
Marketing i komunikacja3 · 25%
Finanse i prawo1 · 8%
Operacje i administracja1 · 8%
Data i Machine Learning1 · 8%
Sprzedaż1 · 8%
QA i testowanie1 · 8%
Kraje
Stany Zjednoczone4
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Dyrektor/ka, Analityka Cyfrowa i Eksperymenty
19 godz. temuOryginał: Director, Digital Analytics & Experimentation
ZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Dyrektor/ka ds. Marketingu Komercyjnego
1 dzień temuOryginał: Director of Commercial Marketing
USD 155K–165K / rokZdalnieStaffMarketing i komunikacja
VP, Międzynarodowy DTC
8 dni temuOryginał: VP, International DTC
ZdalnieKadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Kierownik/czka Publikacji Technicznych
9 dni temuOryginał: Technical Publications Manager
USD 112K–120K / rokZarząd i kadra kierownicza
Senior Analityk/czka FP&A - Corprate
9 dni temuOryginał: Senior FP&A Analyst - Corprate
USD 100K–115K / rokSeniorFinanse i prawo
Międzynarodowy/a Growth Marketing Manager
12 dni temuOryginał: International Growth Marketing Manager
ZdalnieMarketing i komunikacja
Oryginał: 3PL Operations Manager - Bilingual (English/Spanish)
USD 85K–95K / rokZdalnieMidOperacje i administracjawymagany: hiszpański
Junior AI Engineer
15 dni temuOryginał: Junior AI Engineer
USD 60K–70K / rokZdalnieJuniorData i Machine LearningJavaScriptPythonSQL
Lider/ka Produktu Growth
18 dni temuOryginał: Growth Product Leader
USD 180K–200K / rokZdalnieMarketing i komunikacja
VP, Produkt Subskrypcyjny
18 dni temuOryginał: VP, Subscription Product
USD 200K–225K / rokZdalnieKadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Tester/ka Software Quality Assurance I
23 dni temuOryginał: Software Quality Assurance Tester I
USD 18–20 / godz.QA i testowanie
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 100, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 12:14 UTC, treść: 415767 bajtów.