RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 5 min temu
Polski
Zaloguj się
Denne siden finnes på Norsk.Bytt×

← wstecz

iFIT

12 otwartych stanowisk67% zdalnieStany Zjednoczone

Żywność, napoje i dobra konsumpcyjneFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 17% z 12 stanowisk

Zarząd i kadra kierownicza33%
Marketing i komunikacja25%
Sprzedaż8%
Data i Machine Learning8%
QA i testowanie8%
Operacje i administracja8%
Finanse i prawo8%
12oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
12odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-14)
27otwarte na stronie, w dowolnym wieku
31mediana wieku, dni
17%IT (2)
0%w Europie (0)
67%zdalnie
75%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 27 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 147 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
051
060
072
086
097
1011

Tryb pracy

Zdalnie8 · 67%
Nie podano trybu pracy4 · 33%

Poziom doświadczenia

Staff2 · 17%
Kadra zarządzająca (C-level)2 · 17%
Senior1 · 8%
Mid1 · 8%
Junior1 · 8%

Obszar

Zarząd i kadra kierownicza4 · 33%
Marketing i komunikacja3 · 25%
Finanse i prawo1 · 8%
Operacje i administracja1 · 8%
Data i Machine Learning1 · 8%
Sprzedaż1 · 8%
QA i testowanie1 · 8%

Kraje

Stany Zjednoczone4

Miasta

brak danych

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Director, Digital Analytics & Experimentation
iFIT·Żywność, napoje i dobra konsumpcyjne·Remote oryginał ↗
ZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Director of Commercial Marketing
iFIT·Żywność, napoje i dobra konsumpcyjne·Remote oryginał ↗
USD 155K–165K / rokZdalnieStaffMarketing i komunikacja
Oryginał: VP, International DTC
iFIT·Żywność, napoje i dobra konsumpcyjne·Remote oryginał ↗
ZdalnieKadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Technical Publications Manager
iFIT·Żywność, napoje i dobra konsumpcyjne·Logan, Utah oryginał ↗
USD 112K–120K / rokZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior FP&A Analyst - Corprate
iFIT·Żywność, napoje i dobra konsumpcyjne·United Statesoryginał ↗
USD 100K–115K / rokSeniorFinanse i prawo
Oryginał: International Growth Marketing Manager
iFIT·Żywność, napoje i dobra konsumpcyjne·Remote oryginał ↗
ZdalnieMarketing i komunikacja
Oryginał: 3PL Operations Manager - Bilingual (English/Spanish)
iFIT·Żywność, napoje i dobra konsumpcyjne·Remote oryginał ↗
USD 85K–95K / rokZdalnieMidOperacje i administracjawymagany: hiszpański
Oryginał: Junior AI Engineer
iFIT·Żywność, napoje i dobra konsumpcyjne·Remote oryginał ↗
USD 60K–70K / rokZdalnieJuniorData i Machine LearningJavaScriptPythonSQL
Oryginał: Growth Product Leader
iFIT·Żywność, napoje i dobra konsumpcyjne·Remote oryginał ↗
USD 180K–200K / rokZdalnieMarketing i komunikacja
Oryginał: VP, Subscription Product
iFIT·Żywność, napoje i dobra konsumpcyjne·Remote oryginał ↗
USD 200K–225K / rokZdalnieKadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Inside Sales Agent
iFIT·Żywność, napoje i dobra konsumpcyjne·Logan, Utahoryginał ↗
USD 7–7,5 / godz.Sprzedaż
Oryginał: Software Quality Assurance Tester I
iFIT·Żywność, napoje i dobra konsumpcyjne·Logan, UToryginał ↗
USD 18–20 / godz.QA i testowanie

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 100, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 12:14 UTC, treść: 415767 bajtów.