Keeley Construction
18 otwartych stanowiskStany Zjednoczone
Nieruchomości, budownictwo i proptechFirma spoza branży techUdział IT 0% z 18 stanowisk
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika25%
Operacje i administracja15%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja15%
HR / kadry / rekrutacja10%
Zarządzanie projektami i programami10%
Finanse i prawo5%
Transport i kierowcy5%
Inne15%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (18)
20oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
18odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
5opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-12)
52otwarte na stronie, w dowolnym wieku
31mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
0%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 52 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 262 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Stacjonarnie12 · 60%
Nie podano trybu pracy7 · 35%
Hybrydowo1 · 5%
Poziom doświadczenia
Senior5 · 25%
Junior4 · 20%
Mid2 · 10%
Obszar
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika5 · 25%
Operacje i administracja3 · 15%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja3 · 15%
Zarządzanie projektami i programami2 · 10%
HR / kadry / rekrutacja2 · 10%
Transport i kierowcy1 · 5%
Finanse i prawo1 · 5%
Kraje
Stany Zjednoczone20
Miasta
St. Louis13
Dallas3
Austin1
Fort Worth1
Oferty z ostatnich 30 dni
Koordynator/ka Projektu
20 godz. temuOryginał: Project Coordinator
StacjonarnieZarządzanie projektami i programami
Sr. Specjalista/ka ds. Zakupów
2 dni temuOryginał: Sr. Procurement Specialist
HybrydowoSeniorOperacje i administracja
Senior Kierownik/czka Budowy
4 dni temuOryginał: Senior Superintendent
SeniorRzemiosło, budownictwo i produkcja
Project Manager (Przemysł)
4 dni temuOryginał: Project Manager (Industrial)
StacjonarnieZarządzanie projektami i programami
Spawacz/ka Rur Wszechstronny/a
8 dni temuOryginał: Combination Pipe Welder
Rzemiosło, budownictwo i produkcja
Monter/ka Rurociągów Przemysłowych
8 dni temuOryginał: Industrial Pipefitter
Rzemiosło, budownictwo i produkcja
Inżynier/ka Projektu (Civil TX)
8 dni temuOryginał: Project Engineer (Civil TX)
StacjonarnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Letni Staż Optymalizacji Biznesu 2027
9 dni temuOryginał: Summer 2027 Business Optimization Internship
StacjonarnieJunior
Project Manager (Budownictwo Lądowe)
10 dni temuOryginał: Project Manager (Civil Construction)
StacjonarnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Sr Project Manager (Budownictwo Lądowe)
10 dni temuOryginał: Sr Project Manager (Civil Construction)
StacjonarnieSeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Field Talent Planning Specialist
StacjonarnieJuniorOperacje i administracjawymagany: hiszpański
Asystent/ka Administracyjny/a Zarządu
11 dni temuOryginał: Executive Administrative Assistant
StacjonarnieOperacje i administracja
Senior Specjalista/ka ds. Płac
22 dni temuOryginał: Senior Payroll Specialist
SeniorHR / kadry / rekrutacja
Specjalista/ka ds. Płac
22 dni temuOryginał: Payroll Specialist
StacjonarnieJuniorHR / kadry / rekrutacja
Inżynier/ka Projektu (Civil TX)
25 dni temuOryginał: Project Engineer (Civil TX)
StacjonarnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Inżynier/ka Projektu (Budownictwo)
28 dni temuOryginał: Project Engineer (Civil)
StacjonarnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 190, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 13:17 UTC, treść: 631694 bajtów.