Konrad
23 otwarte stanowiskaKanadaStany ZjednoczoneWielka Brytania
Doradztwo, agencje i usługi dla biznesuFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 17% z 23 stanowisk
Strategia, doradztwo i analiza34%
Zarządzanie projektami i programami22%
Zarząd i kadra kierownicza16%
Data i Machine Learning12%
Produkt i design9%
Programowanie (ogólne)3%
Inne3%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (23)
32oferty, ostatnie 30 dni
18nowe, ostatnie 7 dni
23odrębne stanowiska (po 1.4 ogłoszeń)
13opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-16)
104otwarte na stronie, w dowolnym wieku
78mediana wieku, dni
16%IT (5)
12%w Europie (4)
0%zdalnie
78%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 104 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 981 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Hybrydowo30 · 94%
Nie podano trybu pracy2 · 6%
Poziom doświadczenia
Senior12 · 38%
Junior8 · 25%
Mid7 · 22%
Staff4 · 12%
Obszar
Strategia, doradztwo i analiza11 · 34%
Zarządzanie projektami i programami7 · 22%
Zarząd i kadra kierownicza5 · 16%
Data i Machine Learning4 · 12%
Produkt i design3 · 9%
Programowanie (ogólne)1 · 3%
Kraje
Kanada15
Stany Zjednoczone8
Wielka Brytania4
Indie4
Kostaryka1
Miasta
Toronto15
New York City8
London4
Gurugram4
Oferty z ostatnich 30 dni
Młodszy/a Data Analyst
15 godz. temuOryginał: Associate Data Analyst
USD 70K–80K / rokHybrydowoJuniorData i Machine LearningPythonRSQL
Senior Konsultant/ka
1 dzień temuOryginał: Senior Consultant
HybrydowoSeniorStrategia, doradztwo i analiza
Młodszy/a Konsultant/ka
1 dzień temuOryginał: Associate Consultant
HybrydowoJuniorStrategia, doradztwo i analiza
Senior Kierownik/czka
1 dzień temuOryginał: Senior Manager
USD 165K–185K / rokHybrydowoStaffZarząd i kadra kierownicza
Senior Projektant/ka UI/UX
1 dzień temuOryginał: Senior UI/UX Designer
USD 100K–125K / rokHybrydowoSeniorProdukt i design
Senior Konsultant/ka
1 dzień temuOryginał: Senior Consultant
USD 115K–135K / rokHybrydowoSeniorStrategia, doradztwo i analiza
Kierownik/czka
1 dzień temuOryginał: Manager
USD 135K–155K / rokHybrydowoStaffZarząd i kadra kierownicza
Projektant/ka UI/UX
1 dzień temuOryginał: UI/UX Designer
USD 80K–100K / rokHybrydowoJuniorProdukt i design
Konsultant/ka
1 dzień temuOryginał: Consultant
USD 90K–105K / rokHybrydowoMidStrategia, doradztwo i analiza
Młodszy/a Projektant/ka UI/UX
1 dzień temuOryginał: Associate UI/UX Designer
USD 70K–80K / rokHybrydowoJuniorProdukt i design
Młodszy/a Konsultant/ka
1 dzień temuOryginał: Associate Consultant
USD 75K–85K / rokHybrydowoJuniorStrategia, doradztwo i analiza
Data Analyst
3 dni temuOryginał: Data Analyst
USD 75K–100K / rokHybrydowoMidData i Machine LearningBashPythonR
Oryginał: Project Coordinator - Digital delivery
SeniorZarządzanie projektami i programami
Architekt/ka Danych & Team Lead
3 dni temuOryginał: Data Architect & Team Lead
USD 140K–180K / rokHybrydowoSeniorZarząd i kadra kierownicza
Program Manager - Dostarczanie Cyfrowe
4 dni temuOryginał: Program Manager - Digital delivery
SeniorZarządzanie projektami i programami
Business Analyst
4 dni temuOryginał: Business Analyst
USD 70K–78K / rokHybrydowoMidStrategia, doradztwo i analiza
Delivery Manager
7 dni temuOryginał: Delivery Manager
USD 120K–140K / rokHybrydowoSeniorZarządzanie projektami i programami
Senior Project Manager
7 dni temuOryginał: Senior Project Manager
USD 100K–115K / rokHybrydowoSeniorZarządzanie projektami i programami
Senior Konsultant/ka
7 dni temuOryginał: Senior Consultant
USD 100K–115K / rokHybrydowoSeniorStrategia, doradztwo i analiza
Kierownik/czka
7 dni temuOryginał: Manager
USD 120K–140K / rokHybrydowoStaffZarząd i kadra kierownicza
Analityk/czka Produktowy/a
7 dni temuOryginał: Product Analyst
USD 78K–90K / rokHybrydowoJuniorStrategia, doradztwo i analiza
Konsultant/ka
7 dni temuOryginał: Consultant
USD 78K–90K / rokHybrydowoMidStrategia, doradztwo i analiza
Młodszy/a Konsultant/ka
7 dni temuOryginał: Associate Consultant
USD 70K–78K / rokHybrydowoJuniorStrategia, doradztwo i analiza
Senior Data Analyst
7 dni temuOryginał: Senior Data Analyst
USD 105K–115K / rokHybrydowoSeniorData i Machine LearningPythonRSQL
Data Analyst
7 dni temuOryginał: Data Analyst
USD 75K–100K / rokHybrydowoMidData i Machine LearningBashPythonR
Program Manager
7 dni temuOryginał: Program Manager
USD 100K–115K / rokHybrydowoSeniorZarządzanie projektami i programami
Project Manager
7 dni temuOryginał: Project Manager
USD 78K–90K / rokHybrydowoMidZarządzanie projektami i programami
Koordynator/ka Projektu
7 dni temuOryginał: Project Coordinator
USD 70K–80K / rokHybrydowoZarządzanie projektami i programami
Oryginał: I Semester 2027 TEC - Software Developer Intern
HybrydowoJuniorProgramowanie (ogólne)JavaScript
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 412, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:38 UTC, treść: 734292 bajtów.