Nurix
15 otwartych stanowiskStany Zjednoczone
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneFirma spoza branży techUdział IT 0% z 15 stanowisk
Ochrona zdrowia47%
Nauka i badania27%
Zarząd i kadra kierownicza13%
Operacje i administracja7%
Inne7%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (15)
15oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
15odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-09-24)
35otwarte na stronie, w dowolnym wieku
35mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
0%zdalnie
80%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 35 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 172 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy15 · 100%
Poziom doświadczenia
Staff6 · 40%
Senior5 · 33%
Mid2 · 13%
Obszar
Ochrona zdrowia7 · 47%
Nauka i badania4 · 27%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 13%
Operacje i administracja1 · 7%
Kraje
Stany Zjednoczone15
Miasta
The Woodlands3
Oferty z ostatnich 30 dni
Dyrektor/ka, Zapewnienie Jakości
1 dzień temuOryginał: Director, Quality Assurance
USD 228,1K–252K / rokStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior/Principal Scientist, Medicinal Chemistry
StaffNauka i badania
Naukowiec/Badaczka I, Bioanalityka
2 dni temuOryginał: Scientist I, Bioanalytical
USD 141,5K–175,6K / rokMidNauka i badania
Oryginał: Senior Research Associate, Preclinical Pharmacology
USD 131,4K–139,9K / rokSeniorOchrona zdrowia
Senior Naukowiec, Chemia Medyczna
11 dni temuOryginał: Senior Scientist, Medicinal Chemistry
USD 147,5K–157,5K / rokSeniorNauka i badania
Naukowiec/Naukowczyni I, Chemia Medyczna
11 dni temuOryginał: Scientist I, Medicinal Chemistry
USD 130,2K–141,4K / rokMidNauka i badania
Oryginał: Senior Director, Head of Pharmacovigilance Operations
USD 288,1K–325,7K / rokStaffOchrona zdrowia
Oryginał: Senior Manager / Associate Director, Regulatory Affairs CMC (Small Molecules)
USD 187,8K–208,6K / rokStaff
Oryginał: Administrative Assistant, Clinical Development (Contract)
Ochrona zdrowia
Asystent/ka Administracyjny/a, CMC (Umowa)
19 dni temuOryginał: Administrative Assistant, CMC (Contract)
Operacje i administracja
Oryginał: Associate Director, Regulatory & Medical Writing
USD 216,4K–234,8K / rokStaffOchrona zdrowia
Dyrektor/ka, Bezpieczeństwo Leków
26 dni temuOryginał: Director, Drug Safety
USD 247,3K–280,4K / rokStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior Clinical Trial Manager (Sr. CTM)
USD 181,9K–193,8K / rokSeniorOchrona zdrowia
Oryginał: Senior Clinical Trial Associate (Sr. CTA)
USD 134,5K–146,6K / rokSeniorOchrona zdrowia
Kierownik/czka Badań Klinicznych (CTM)
29 dni temuOryginał: Clinical Trial Manager (CTM)
USD 157,7K–168,2K / rokSeniorOchrona zdrowia
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 17, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:24 UTC, treść: 302410 bajtów.