RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 2 min temu
Polski

← wstecz

Nurix

15 otwartych stanowiskStany Zjednoczone

Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneFirma spoza branży techUdział IT 0% z 15 stanowisk

Ochrona zdrowia47%
Nauka i badania27%
Zarząd i kadra kierownicza13%
Operacje i administracja7%
Inne7%
15oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
15odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-09-24)
35otwarte na stronie, w dowolnym wieku
35mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
0%zdalnie
80%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 35 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 172 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
052
061
072
085
0915
1010

Tryb pracy

Nie podano trybu pracy15 · 100%

Poziom doświadczenia

Staff6 · 40%
Senior5 · 33%
Mid2 · 13%

Obszar

Ochrona zdrowia7 · 47%
Nauka i badania4 · 27%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 13%
Operacje i administracja1 · 7%

Kraje

Stany Zjednoczone15

Miasta

The Woodlands3

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Director, Quality Assurance
Nurix·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Brisbane, Californiaoryginał ↗
USD 228,1K–252K / rokStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior/Principal Scientist, Medicinal Chemistry
Nurix·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·The Woodlands, Texasoryginał ↗
StaffNauka i badania
Oryginał: Scientist I, Bioanalytical
Nurix·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Brisbane, Californiaoryginał ↗
USD 141,5K–175,6K / rokMidNauka i badania
Oryginał: Senior Research Associate, Preclinical Pharmacology
Nurix·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Brisbane, Californiaoryginał ↗
USD 131,4K–139,9K / rokSeniorOchrona zdrowia
Oryginał: Senior Scientist, Medicinal Chemistry
Nurix·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·The Woodlands, Texasoryginał ↗
USD 147,5K–157,5K / rokSeniorNauka i badania
Oryginał: Scientist I, Medicinal Chemistry
Nurix·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·The Woodlands, Texasoryginał ↗
USD 130,2K–141,4K / rokMidNauka i badania
Oryginał: Senior Director, Head of Pharmacovigilance Operations
Nurix·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Brisbane, Californiaoryginał ↗
USD 288,1K–325,7K / rokStaffOchrona zdrowia
Oryginał: Senior Manager / Associate Director, Regulatory Affairs CMC (Small Molecules)
Nurix·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Brisbane, Californiaoryginał ↗
USD 187,8K–208,6K / rokStaff
Oryginał: Administrative Assistant, Clinical Development (Contract)
Nurix·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Brisbane, Californiaoryginał ↗
Ochrona zdrowia
Oryginał: Administrative Assistant, CMC (Contract)
Nurix·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Brisbane, Californiaoryginał ↗
Operacje i administracja
Oryginał: Associate Director, Regulatory & Medical Writing
Nurix·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Brisbane, Californiaoryginał ↗
USD 216,4K–234,8K / rokStaffOchrona zdrowia
Oryginał: Director, Drug Safety
Nurix·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Brisbane, Californiaoryginał ↗
USD 247,3K–280,4K / rokStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior Clinical Trial Manager (Sr. CTM)
Nurix·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Brisbane, Californiaoryginał ↗
USD 181,9K–193,8K / rokSeniorOchrona zdrowia
Oryginał: Senior Clinical Trial Associate (Sr. CTA)
Nurix·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Brisbane, Californiaoryginał ↗
USD 134,5K–146,6K / rokSeniorOchrona zdrowia
Oryginał: Clinical Trial Manager (CTM)
Nurix·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Brisbane, Californiaoryginał ↗
USD 157,7K–168,2K / rokSeniorOchrona zdrowia

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 17, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:24 UTC, treść: 302410 bajtów.