RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 1 min temu
Polski

← wstecz

OpenSpace

7 otwartych stanowisk86% zdalnieNiemcyZjednoczone Emiraty Arabskie

AI i daneFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 0% z 7 stanowisk

Sprzedaż29%
Produkt i design29%
Marketing i komunikacja14%
Customer Success i obsługa klienta14%
Strategia, doradztwo i analiza14%
7oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-22)
10otwarte na stronie, w dowolnym wieku
9mediana wieku, dni
0%IT (0)
29%w Europie (2)
86%zdalnie
29%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 10 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 116 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
061
071
081
090
107

Tryb pracy

Zdalnie6 · 86%
Nie podano trybu pracy1 · 14%

Poziom doświadczenia

Senior3 · 43%
Mid1 · 14%

Obszar

Produkt i design2 · 29%
Sprzedaż2 · 29%
Customer Success i obsługa klienta1 · 14%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 14%
Marketing i komunikacja1 · 14%

Kraje

Niemcy2
Zjednoczone Emiraty Arabskie1

Miasta

Dubai1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior Product Designer
OpenSpace·AI i dane·U.S.oryginał ↗
USD 140K–195K / rokZdalnieSeniorProdukt i design
Oryginał: Customer Success Manager I
OpenSpace·AI i dane·U.S.oryginał ↗
USD 80K–100K / rokZdalnieMidCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Inside Sales Representative
OpenSpace·AI i dane·Germanyoryginał ↗
ZdalnieSprzedażwymagany: niemiecki
Oryginał: Solutions Consultant
OpenSpace·AI i dane·Germanyoryginał ↗
ZdalnieStrategia, doradztwo i analizawymagany: niemiecki
Oryginał: Product Designer
OpenSpace·AI i dane·Bosniaoryginał ↗
ZdalnieProdukt i design
Oryginał: Sr. Product Marketing Manager
OpenSpace·AI i dane·U.S.oryginał ↗
SeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Sr. Account Executive - Middle East (Dubai)
OpenSpace·AI i dane·Dubai, Dubai, United Arab Emiratesoryginał ↗
ZdalnieSeniorSprzedaż

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 21, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:24 UTC, treść: 77001 bajtów.