OpenSpace
7 otwartych stanowisk86% zdalnieNiemcyZjednoczone Emiraty Arabskie
AI i daneFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 0% z 7 stanowisk
Sprzedaż29%
Produkt i design29%
Marketing i komunikacja14%
Customer Success i obsługa klienta14%
Strategia, doradztwo i analiza14%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (7)
7oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-22)
10otwarte na stronie, w dowolnym wieku
9mediana wieku, dni
0%IT (0)
29%w Europie (2)
86%zdalnie
29%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 10 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 116 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie6 · 86%
Nie podano trybu pracy1 · 14%
Poziom doświadczenia
Senior3 · 43%
Mid1 · 14%
Obszar
Produkt i design2 · 29%
Sprzedaż2 · 29%
Customer Success i obsługa klienta1 · 14%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 14%
Marketing i komunikacja1 · 14%
Kraje
Niemcy2
Zjednoczone Emiraty Arabskie1
Miasta
Dubai1
Oferty z ostatnich 30 dni
Senior Product Designer
2 dni temuOryginał: Senior Product Designer
USD 140K–195K / rokZdalnieSeniorProdukt i design
Customer Success Manager I
2 dni temuOryginał: Customer Success Manager I
USD 80K–100K / rokZdalnieMidCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Inside Sales Representative
ZdalnieSprzedażwymagany: niemiecki
Solutions Consultant
2 dni temuOryginał: Solutions Consultant
ZdalnieStrategia, doradztwo i analizawymagany: niemiecki
Sr. Product Marketing Manager
10 dni temuOryginał: Sr. Product Marketing Manager
SeniorMarketing i komunikacja
Sr. Account Executive - Middle East (Dubai)
23 dni temuOryginał: Sr. Account Executive - Middle East (Dubai)
ZdalnieSeniorSprzedaż
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 21, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:24 UTC, treść: 77001 bajtów.