Precision for Medicine
37 otwartych stanowisk74% zdalnieStany ZjednoczonePolskaSerbia
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 5% z 37 stanowisk
Ochrona zdrowia34%
Zarząd i kadra kierownicza18%
Nauka i badania16%
Zarządzanie projektami i programami5%
Data i Machine Learning3%
Finanse i prawo3%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika3%
Inne14%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (37)
61oferty, ostatnie 30 dni
19nowe, ostatnie 7 dni
37odrębne stanowiska (po 1.6 ogłoszeń)
8opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-15)
129otwarte na stronie, w dowolnym wieku
33mediana wieku, dni
3%IT (2)
51%w Europie (31)
74%zdalnie
26%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 129 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 971 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie45 · 74%
Nie podano trybu pracy16 · 26%
Poziom doświadczenia
Senior26 · 43%
Staff10 · 16%
Junior7 · 11%
Mid7 · 11%
Obszar
Ochrona zdrowia21 · 34%
Nauka i badania10 · 16%
Zarząd i kadra kierownicza10 · 16%
Zarządzanie projektami i programami3 · 5%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika2 · 3%
Data i Machine Learning2 · 3%
Finanse i prawo2 · 3%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 2%
Kraje
Stany Zjednoczone16
Polska8
Serbia7
Słowacja7
Węgry6
Rumunia6
Wielka Brytania5
Meksyk5
Miasta
Houston6
Berlin3
Bengaluru3
Frederick2
Brussels1
London1
Pune1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Associate Scientist, Flow CytometryUSD 83,2K–124,8K / rokJuniorNauka i badania Oryginał: Registered HistotechnicianUSD 30,05–45,05 / godz.Mid Oryginał: Principal ScientistUSD 110,7K–166,1K / rokStaffNauka i badania Oryginał: Senior ScientistUSD 100,6K–151K / rokSeniorNauka i badania Oryginał: Regulatory and Start Up SpecialistZdalnieMidwymagany: niemiecki Oryginał: Regulatory and Start Up SpecialistZdalnietylko Wielka BrytaniaMid Oryginał: Project Director - Oncology USD 162K–243K / rokZdalnietylko USAStaffZarządzanie projektami i programami Oryginał: Director, Project ManagementUSD 162K–243K / rokZdalnietylko USAStaffZarządzanie projektami i programami Oryginał: Clinical Research associate IIZdalnieJuniorOchrona zdrowiawymagany: niderlandzki Oryginał: Clinical Research associate IIZdalnieJuniorOchrona zdrowiawymagany: niderlandzki Oryginał: Principal BiostatisticianZdalnieStaffNauka i badania Oryginał: Clinical Trial ManagerZdalnieSeniorOchrona zdrowia Oryginał: CRA II/ SCRAZdalnieMidwymagany: polski Oryginał: Site Contracts ManagerZdalnieSeniorZarząd i kadra kierownicza Oryginał: Site Contracts ManagerZdalnieSeniorZarząd i kadra kierownicza Oryginał: Site Contracts ManagerZdalnieSeniorZarząd i kadra kierownicza Oryginał: Site Contracts ManagerZdalnieSeniorZarząd i kadra kierownicza Oryginał: Site Contracts ManagerZdalnieSeniorZarząd i kadra kierownicza Oryginał: Technologist IIUSD 33,03–49,57 / godz.Mid Oryginał: Senior Clinical Project Manager - OncologyZdalnieSeniorOchrona zdrowia Oryginał: Senior Clinical Project Manager - OncologyZdalnieSeniorOchrona zdrowia Oryginał: Senior Clinical Project Manager - OncologyZdalnieSeniorOchrona zdrowia Oryginał: Senior Clinical Project Manager - OncologyZdalnieSeniorOchrona zdrowia Oryginał: Senior Clinical Project Manager - OncologyZdalnieSeniorOchrona zdrowia Oryginał: Senior Clinical Project Manager - OncologyZdalnieSeniorOchrona zdrowia Oryginał: Senior Clinical Project Manager - OncologyZdalnietylko Wielka BrytaniaSeniorOchrona zdrowia Oryginał: Senior Financial Analyst (Clinical Solutions)ZdalnieSeniorOchrona zdrowia Oryginał: Senior Operational Strategy Director USD 202,4K–304,8K / rokZdalnietylko USAStaffStrategia, doradztwo i analiza Oryginał: Supervisor, Global Sample SolutionsZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior People Operations Partner (LATAM)ZdalnieSeniorHR / kadry / rekrutacja Oryginał: Senior Clinical Trial Manager (LATAM)ZdalnieSeniorOchrona zdrowia Oryginał: Senior/Clinical Research AssociateZdalnieSeniorOchrona zdrowia Oryginał: Senior Project Manager, Oncology USD 147,3K–220,9K / rokZdalnietylko USASeniorZarządzanie projektami i programami Oryginał: Change Order ManagerZdalnieSeniorZarząd i kadra kierownicza Oryginał: Biorepository Technician IUSD 18–24,33 / godz.MidInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika Oryginał: Associate ScientistUSD 83,2K–124,8K / rokJuniorNauka i badania Oryginał: Research Associate JuniorNauka i badaniawymagany: niemiecki
Oryginał: Regulatory and Site Start Up Specialist Oryginał: Sr. Director, Scientific Affairs (Specialty Labs)USD 181,4K–225K / rokZdalnietylko USAStaffZarząd i kadra kierownicza Oryginał: Biorepository Technician IUSD 18 / godz.MidInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika Oryginał: Principal/Senior Clinical Data ScientistZdalnieStaffData i Machine Learning Oryginał: Senior Principal Technical Data Specialist (LATAM)ZdalnieStaffData i Machine Learning Oryginał: Sr Manager, Operational FinanceUSD 121K–160K / rokZdalnietylko USASeniorFinanse i prawo Oryginał: Sr. Director Scientific Services USD 203,2K–304,8K / rokStaffZarząd i kadra kierownicza Oryginał: Quality & Compliance Manager, Computer System ValidationUSD 91,5K–120K / rokZdalnietylko USAFinanse i prawo Oryginał: Start Up Specialist - Fluent in Hungarian Oryginał: Start Up Specialist - Fluent in Hungarian Oryginał: Start Up Specialist - Fluent in Hungarian Oryginał: Principal ScientistStaffNauka i badania
Oryginał: ScientistSeniorNauka i badania
zobacz wszystkie oferty (61) →
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 337, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 04:04 UTC, treść: 2021944 bajtów.