RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmy
Polski

← wstecz

Precision for Medicine

37 otwartych stanowisk74% zdalnieStany ZjednoczonePolskaSerbia

Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 5% z 37 stanowisk

Ochrona zdrowia34%
Zarząd i kadra kierownicza18%
Nauka i badania16%
Zarządzanie projektami i programami5%
Data i Machine Learning3%
Finanse i prawo3%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika3%
Inne14%
61oferty, ostatnie 30 dni
19nowe, ostatnie 7 dni
37odrębne stanowiska (po 1.6 ogłoszeń)
8opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-15)
129otwarte na stronie, w dowolnym wieku
33mediana wieku, dni
3%IT (2)
51%w Europie (31)
74%zdalnie
26%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 129 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 971 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
031
042
052
062
074
0810
0956
1050

Tryb pracy

Zdalnie45 · 74%
Nie podano trybu pracy16 · 26%

Poziom doświadczenia

Senior26 · 43%
Staff10 · 16%
Junior7 · 11%
Mid7 · 11%

Obszar

Ochrona zdrowia21 · 34%
Nauka i badania10 · 16%
Zarząd i kadra kierownicza10 · 16%
Zarządzanie projektami i programami3 · 5%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika2 · 3%
Data i Machine Learning2 · 3%
Finanse i prawo2 · 3%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 2%

Kraje

Stany Zjednoczone16
Polska8
Serbia7
Słowacja7
Węgry6
Rumunia6
Wielka Brytania5
Meksyk5

Miasta

Houston6
Berlin3
Bengaluru3
Frederick2
Brussels1
London1
Pune1

Oferty z ostatnich 30 dni

Principal Naukowiec/Naukowczyni

Oryginał: Principal Scientist
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneHouston, TX, USA
USD 110,7K–166,1K / rokStaffNauka i badania
1 dzień temuoryginał ↗

Senior Naukowiec

Oryginał: Senior Scientist
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneHouston, TX, USA
USD 100,6K–151K / rokSeniorNauka i badania
1 dzień temuoryginał ↗

Dyrektor/ka Projektu - Onkologia

Oryginał: Project Director - Oncology
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneRemote, United States
USD 162K–243K / rokZdalnietylko USAStaffZarządzanie projektami i programami
1 dzień temuoryginał ↗

Dyrektor/ka, Zarządzanie Projektami

Oryginał: Director, Project Management
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneRemote, United States
USD 162K–243K / rokZdalnietylko USAStaffZarządzanie projektami i programami
2 dni temuoryginał ↗

Principal Biostatystyk/czka

Oryginał: Principal Biostatistician
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneLondon, England, UK; Remote, Hungary; Remote, Poland; Remote, Romania; Remote, Serbia; Remote, Slovakia
ZdalnieStaffNauka i badania
2 dni temuoryginał ↗

Kierownik/czka Badań Klinicznych

Oryginał: Clinical Trial Manager
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneRemote, Australia; Remote, Singapore; Remote, South Korea
ZdalnieSeniorOchrona zdrowia
2 dni temuoryginał ↗

CRA II/ SCRA

Oryginał: CRA II/ SCRA
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneRemote, Poland
ZdalnieMidwymagany: polski
2 dni temuoryginał ↗

Technolog II

Oryginał: Technologist II
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneHouston, Texas, United States
USD 33,03–49,57 / godz.Mid
4 dni temuoryginał ↗

Senior Project Manager, Onkologia

Oryginał: Senior Project Manager, Oncology
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneRemote, United States
USD 147,3K–220,9K / rokZdalnietylko USASeniorZarządzanie projektami i programami
16 dni temuoryginał ↗

Kierownik/czka ds. Zleceń Zmian

Oryginał: Change Order Manager
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneRemote, Brazil; Remote, Colombia; Remote, Mexico
ZdalnieSeniorZarząd i kadra kierownicza
16 dni temuoryginał ↗

Technik/czka Biorepozytorium I

Oryginał: Biorepository Technician I
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneNorton, MA, USA
USD 18–24,33 / godz.MidInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
17 dni temuoryginał ↗

Młodszy/a Naukowiec

Oryginał: Associate Scientist
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneFrederick, MD, USA
USD 83,2K–124,8K / rokJuniorNauka i badania
17 dni temuoryginał ↗

Asystent/ka Badawczy/a

Oryginał: Research Associate
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneBerlin, Berlin, Germany
JuniorNauka i badaniawymagany: niemiecki
17 dni temuoryginał ↗

Technik/czka Biorepozytorium I

Oryginał: Biorepository Technician I
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneHouston, TX, USA
USD 18 / godz.MidInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
18 dni temuoryginał ↗

Principal/Senior Kliniczny Data Scientist

Oryginał: Principal/Senior Clinical Data Scientist
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneRemote, Hungary; Remote, Poland; Remote, Romania; Remote, Serbia; Remote, Slovakia; Remote, Spain; Remote, United Kingdom
ZdalnieStaffData i Machine Learning
18 dni temuoryginał ↗

Sr Manager, Finanse Operacyjne

Oryginał: Sr Manager, Operational Finance
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneRemote, United States
USD 121K–160K / rokZdalnietylko USASeniorFinanse i prawo
19 dni temuoryginał ↗

Sr. Dyrektor/ka Usługi Naukowe

Oryginał: Sr. Director Scientific Services
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneHouston, TX, USA
USD 203,2K–304,8K / rokStaffZarząd i kadra kierownicza
19 dni temuoryginał ↗

Naukowiec/Badaczka

Oryginał: Scientist
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneBangalore, Karnataka, India
SeniorNauka i badania
23 dni temuoryginał ↗

zobacz wszystkie oferty (61) →

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 337, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 04:04 UTC, treść: 2021944 bajtów.