88 otwartych stanowisk41% zdalnieStany ZjednoczoneSingapurWielka Brytania
Media, rozrywka i reklamaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 41% z 88 stanowisk
Data i Machine Learning25%
Programowanie (ogólne)20%
Marketing i komunikacja11%
Produkt i design11%
Sprzedaż9%
Finanse i prawo4%
Strategia, doradztwo i analiza3%
Inne8%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (88)
93oferty, ostatnie 30 dni
24nowe, ostatnie 7 dni
88odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
18opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-01)
161otwarte na stronie, w dowolnym wieku
22mediana wieku, dni
43%IT (40)
15%w Europie (14)
41%zdalnie
5%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 161 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1085 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Hybrydowo43 · 46%
Zdalnie38 · 41%
Nie podano trybu pracy9 · 10%
Stacjonarnie3 · 3%
Poziom doświadczenia
Senior38 · 41%
Staff30 · 32%
Junior12 · 13%
Mid4 · 4%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 1%
Obszar
Data i Machine Learning23 · 25%
Programowanie (ogólne)16 · 17%
Marketing i komunikacja11 · 12%
Produkt i design10 · 11%
Sprzedaż8 · 9%
Finanse i prawo4 · 4%
Strategia, doradztwo i analiza3 · 3%
Zarząd i kadra kierownicza3 · 3%
Kraje
Stany Zjednoczone69
Singapur5
Wielka Brytania4
Irlandia4
Szwajcaria3
Brazylia3
Holandia2
Szwecja1
Miasta
San Francisco45
New York City25
Palo Alto20
Seattle20
Los Angeles5
London4
Dublin4
Zürich3
Oferty z ostatnich 30 dni
Sr. Kierownik/czka, Płace
3 godz. temuOryginał: Sr. Manager, Payroll
Zdalnietylko USASeniorHR / kadry / rekrutacja
Kierownik/czka II, Obsługa Klienta
4 godz. temuOryginał: Manager II, Customer Support
HybrydowoStaffCustomer Success i obsługa klienta
Lider/ka Transformacji Handlu Detalicznego
4 godz. temuOryginał: Retail Transformation Lead
Zdalnietylko USASeniorHandel detaliczny i sklepy
Oryginał: Integrated Marketing Lead, Global Programming & Industry
Zdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Sr. Lead Radca/Radczyni Prawny/a, Prywatność
10 godz. temuOryginał: Sr. Lead Counsel, Privacy
Zdalnietylko USASeniorFinanse i prawo
Lider/ka Polityki Produktowej, Reklamy
1 dzień temuOryginał: Product Policy Lead, Ads
Zdalnietylko USASeniorStrategia, doradztwo i analiza
Lider/ka ds. Partnerstw Marki
1 dzień temuOryginał: Brand Partnerships Lead
Zdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Lead Dyrektor/ka Artystyczny/a
1 dzień temuOryginał: Lead Art Director
HybrydowoStaffKreacja, media i copywriting
Oryginał: Lead Client Account Manager (Entertainment App) - Greater China Region
HybrydowoSeniorSprzedaż
Oryginał: Manager II, Engineering - Kubernetes Platform
Zdalnietylko USAStaffDevOps / SRE / Platforma / Chmura
Sr. Lider/ka Marketingu Zintegrowanego
2 dni temuOryginał: Sr. Integrated Marketing Lead
HybrydowoSeniorMarketing i komunikacja
Kierownik/czka ds. Marketingu Marki
2 dni temuOryginał: Brand Marketing Manager
Zdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Kierownik/czka I, Operacje Przychodów
2 dni temuOryginał: Manager I, Revenue Operations
HybrydowoStaffOperacje i administracja
Oryginał: Integrated Marketing Lead, UCAN Programming & Industry
ZdalnieSeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Administrative Business Partner I - Communications and Growth Marketing
USD 37,63–77,48 / godz.HybrydowoMidMarketing i komunikacja
Oryginał: Lead Client Partner (tvScientific)
HybrydowoSenior
Staff Techniczny/a Program Manager
4 dni temuOryginał: Staff Technical Program Manager
Zdalnietylko USAProgramowanie (ogólne)SQL
Oryginał: Staff Software Engineer, Infrastructure Data Engineering
Zdalnietylko USAStaffProgramowanie (ogólne)PythonSQL
Oryginał: Product Policy Lead, Platform Integrity
Zdalnietylko USASeniorStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Senior Client Account Manager (eCommerce) - Greater China Region
HybrydowoSeniorSprzedaż
Oryginał: Sr. Client Account Manager (12 Months Fixed Term)
HybrydowoSeniorSprzedaż
Staff Product Manager, Pomiar Reklam
7 dni temuOryginał: Staff Product Manager, Ads Measurement
HybrydowoStaffProdukt i design
Oryginał: Staff Machine Learning Engineer, Ads Conversion Core Modeling
HybrydowoStaffData i Machine LearningSQL
Oryginał: Sr. Lead Counsel, Labor & Employment
Zdalnietylko USASeniorFinanse i prawo
Oryginał: Integrated Marketing Specialist (B2B)
HybrydowoMarketing i komunikacja
Oryginał: Director Corporate Strategy, Ads
Zdalnietylko USAStaffStrategia, doradztwo i analiza
Lead Kierownik/czka ds. Branży
8 dni temuOryginał: Lead Industry Manager
HybrydowoSeniorZarząd i kadra kierownicza
Chief of Staff do GM, Reklamy
9 dni temuOryginał: Chief of Staff to GM, Ads
Kadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Sr. Product Manager, Ads Quality Delivery
Zdalnietylko USASeniorProdukt i design
Staff Machine Learning Engineer
9 dni temuOryginał: Staff Machine Learning Engineer
Zdalnietylko USAStaffData i Machine Learning
Oryginał: University Grad Machine Learning Engineer 2027 (Zurich)
USD 133,6K–153,6K / rokHybrydowoData i Machine LearningC++JavaPython
Oryginał: Sr. Staff Product Manager, Adversarial Actors
Zdalnietylko USAStaffProdukt i design
Oryginał: Sr. SMB & Channel Sales Program Manager
StacjonarnieSeniorSprzedaż
Sr. Client Account Manager, Moda Luksusowa
11 dni temuOryginał: Sr. Client Account Manager, Luxury Fashion
HybrydowoSeniorSprzedaż
Sr. Radca Prawny, Compliance i Dochodzenia
14 dni temuOryginał: Sr. Counsel, Compliance & Investigations
Zdalnietylko USASeniorFinanse i prawo
Sr. Kierownik/czka, Komunikacja Polityczna
14 dni temuOryginał: Sr. Manager, Policy Communications
HybrydowoSeniorMarketing i komunikacja
Lead Partner/ka Klienta, Usługi Finansowe
14 dni temuOryginał: Lead Client Partner, Financial Services
HybrydowoSeniorFinanse i prawo
Oryginał: Lead Client Partner, Beauty - Global Accounts
HybrydowoSenior
Solutions Engineer Intern 2027 (USA)
15 dni temuOryginał: Solutions Engineer Intern 2027 (USA)
USD 7500–9500 / mies.Zdalnietylko USAJuniorProgramowanie (ogólne)C++JavaJavaScript
Oryginał: Staff Machine Learning Engineer, Content Visual AI
Zdalnietylko USAStaffData i Machine Learning
Kierownik/czka ds. Marketingu Zintegrowanego
15 dni temuOryginał: Integrated Marketing Manager
HybrydowoSeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Staff Product Manager, Ads Quality Ranking
StaffProdukt i design
Oryginał: Staff Product Manager, Content-to-Discovery Infrastructure
Zdalnietylko USAStaffProdukt i design
Oryginał: Sr. Staff Product Manager, Data and Signals Connectivity
StaffProdukt i design
Sr. Product Manager, Dane i Wywiad Sygnałowy
16 dni temuOryginał: Sr. Product Manager, Data and Signals Intelligence
SeniorProdukt i design
zobacz wszystkie oferty (93) →
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 541, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 02:30 UTC, treść: 1914134 bajtów.